+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Rabat jakiego nie ma nikt

Im więcej zabiegów kupujesz w naszej klinice tym większe rabaty na Ciebie czekają..

Sam zdecyduj o swoim rabacie w SkyClinic! 30% przy zakupie 6-ciu, 35% przy zakupie 12-stu i aż 40% przy zakupie 18-stu zabiegów. Możesz dowolnie łączyć technologie Schwarzy, Onda, Storz, Fotona, Zaffiro, LPG Endermologie, Alma, Carbo, Primelase, Vela Shape!

Linki do zabiegów poniżej

Rabat dotyczy zabiegów :

Shwarzy – elektro stymulacja mięśniowa we Wrocławiu

Shwarzy jest w pewnym sensie innowacyjną metodą” treningu bez treningu”, innymi słowy ujmując to nowoczesny zabieg umożliwiający modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie tkanki tłuszczowej i stymulację tkanki mięśniowej.

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Zabieg ONDA sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, zabieg redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona

Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu

Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.

ZAFFIRO Wrocław

To odmładzający rytuał pielęgnacji, który regularnie wykonywany, zagwarantuje efekt cofającego się czasu, w formie naturalnych, ale spektakularnych rezultatów. Działanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury. Zastosowanie w urządzeniu głowicy wzbogaconej szlachetnym szkłem szafirowym, potęguje efekt działania podczerwieni.

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Alma Spadeep we Wrocławiu

Alma Spadeep we Wrocławiu – zaufaj najlepszym specjalistom w swoim fachu!

Karboksyterapia – podawanie gazu medycznego CO2 we Wrocławiu

Karboksyterapia – podawanie gazu medycznego, CO2– szybka i skuteczna metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem.

Primelase – diodowy laser do epilacji we Wrocławiu

Najszybsza i najskuteczniejsza depilacja zbędnego owłosienia dostępna już na terenie Wrocławia – nowoczesny laser diodowy Primelase.

Vela Shape III – masaż endodermiczny we Wrocławiu

Masaż endodermiczny z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzenia Vela Shape III to innowacyjny sposób zwalczania tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz wygładzania skóry, któremu można się poddać na terenie Wrocławia.

Laserowe odmładzanie TwinLight

Czym jest zabieg TwinLight? Zabieg TwinLight polega na laserowym odmładzaniu skóry, najczęściej skóry twarzy. Zabieg ten jest jednym najszybszych i najmniej inwazyjnych sposobów na pozbycie się zmarszczek, blizn lub innych niedoskonałości. Dlaczego jest najszybszy? Zabieg TwinLight poprawia kondycję naszej skóry już po pierwszej sesji zabiegowej. Dlaczego jest mało inwazyjny i bezpieczny? Metoda ta wykorzystuje frakcyjny laser, a nie skalpel. Laser […]

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

abieg ten opiera się na naświetlaniu przebarwień skórnych wiązką lasera zgodnie z zasadą fototermolizy selektywnej. Światło laserowe zostaje wychwycone w sposób niezwykle precyzyjny jedynie przez melaninę, która została nagromadzona w zaistniałych zmianach (przebarwieniach).

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu

abieg ten opiera się na naświetlaniu przebarwień skórnych wiązką lasera zgodnie z zasadą fototermolizy selektywnej. Światło laserowe zostaje wychwycone w sposób niezwykle precyzyjny jedynie przez melaninę, która została nagromadzona w zaistniałych zmianach (przebarwieniach).

Leczenie trądziku we Wrocławiu

Laserowe leczenie trądziku jest zabiegiem skierowanym do pacjentów, którzy borykają się nie tylko z problemem trądziku, stanów zapalnych i ropnych, ale także przebarwień i blizn będących rezultatem choroby.

Hair Restoration we Wrocławiu

Zabieg laserem Fotona polega na wywołaniu szoku termicznego w skórze, podgrzewając jej głębsze warstwy, nie naruszając przy tym naskórka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, do mieszków włosowych dopływa więcej krwi, a to z kolei wpływa na lepsze ich dotlenienie

Zmiany naczyniowe – zamykanie naczynek Wrocław

Proces usuwania popękanych naczynek krwionośnych polega na naświetleniu odpowiednich fragmentów ciała wiązką lasera, który silnie nagrzewa krew znajdującą się w naczynku. W efekcie następuje jego obkurczenie oraz zamknięcie.

Laserowe usuwanie rozstępów we Wrocławiu

W zabiegu usuwania rozstępów dzięki reakcji fototermicznej uruchamiane są procesy regeneracyjne tkanek i produkcję kolagenu. Poprzez zniszczenie tkanek w uszkodzonej strukturze roztępu, laser jednocześnie pobudza komórki skóry do autonaprawy.

Resurfacing – peeling laserowy we Wrocławiu

Peeling laserowy wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości technologii lasera erbowo-yagowego FOTONA, który w kontrolowany sposób uszkadza frakcyjnie skórę. W efekcie tego zjawiska uszkodzona skóra zaczyna się regenerować, co niesie mnogość widocznych dla pacjenta efektów.

Usuwanie rumienia we Wrocławiu

Laserowy zabieg jest skuteczny nie tylko na rumień, rozproszone zaczerwienienie, ale również na trądzik różowaty, żylaki dolnych i naczyniaki płaskie. Istotne jest to, iż urządzenie zapewnia nie tylko redukcją widocznych zmian naczyniowych, ale także usuwa je w całości

Laserowy lifting powiek we Wrocławiu

Zabieg laserowego liftingu powiek jest najlepszą i najskuteczniejszą alternatywą dla interwencji chirurgicznej w przypadku wiotkiej i cienkiej skóry okolic oka, która utraciła gęstość i napięcie.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.

Frakcjonowanie laserowe z ablacją Smooth Wrocław

Zabieg frakcjonowania laserowego z ablacją smooth jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na poprawie tekstury naskórka a także dla osób, które chcą wygładzić oraz ujędrnić skórę przy jednoczesnym zminimalizowaniu okresu rekonwalescencji.