+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Vela Shape III - masaż endodermiczny we Wrocławiu

Masaż endodermiczny z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzenia Vela Shape III to innowacyjny sposób zwalczania tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu oraz wygładzania skóry, któremu można się poddać na terenie Wrocławia.

Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszanie widoczności cellulitu oraz wygładzanie powierzchni skóry poprzez masaż endodermiczny stało się faktem za sprawą urządzenia do masażu próżniowego Vela Shape III. Technologia wykorzystywana podczas masaży endodermicznych Vela Shale III we Wrocławiu, polega na połączeniu energii światła podczerwonego, odpowiednich częstotliwości fal radiowych bipolarnych oraz masażu próżniowego. Podczerwień oraz fale radiowe oddziałują na tkanki poprzez dostarczenie im energii oraz zwiększenie wewnątrzkomórkowej dyfuzji tlenu. Masaż mechaniczny z użyciem próżni poprawia zaś ukrwienie tkanek i zwiększa drenaż limfatyczny, likwidując tym samym obrzęki, poprawiając odżywienie skóry i nadając jej zdrowy wygląd. Modelowanie sylwetki za pomocą urządzenia Vela Shape III to obecnie najskuteczniejsza i najszybsza metoda wyszczuplania ciała i likwidowania cellulitu dostępna na rynku. Masaż endodermiczny jest zabiegiem w pełni bezpiecznym dla pacjenta, można go wykonywać na różnych częściach ciała, niezależnie od rodzaju skóry, a dodatkowo pozwala uzyskać zadowalające efekty już po kilku sesjach.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Vela Shape III - masaż endodermiczny we Wrocławiu

Masaż endodermiczny z urządzeniem Vela Shape III we Wrocławiu pozwala przejść całkowitą metamorfozę poprzez wyszczuplenie, ujędrnienie ciała oraz wygładzenie skóry.

Osoba wykonująca zabieg we wrocławskiej klinice medycyny estetycznej najpierw przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, wyklucza wszelkie przeciwwskazania oraz tłumaczy pacjentowi istotę zabiegu i omawia jak krok po kroku będzie przebiegał masaż endodermiczny Vela Shape III. Kosmetolog dokonuje następnie szczegółowych oględzin ciała, z uwzględnieniem tych obszarów, które pacjent chciałby wymodelować. Sam zabieg polega na punktowym przykładaniu właściwie dobranej do okolicy i rodzaju problemu głowicy aparatu Vela Shape III. Skóra przed zabiegiem zostaje odpowiednio przygotowana poprzez jej oczyszczenie i aplikację specjalnego żelu. Pod wpływem działania głowicy skóra zostaje podgrzana do temperatury zależnej od potrzeb i indywidualnej tolerancji pacjenta. Po zabiegu kosmetolog wykonuje masaż, który usprawni drenaż limfatyczny tkanek, a co za tym idzie, ułatwi usunięcie zalegających pozostałości po tkance tłuszczowej.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 60 minut
  • Wykonywany przez  kosmetologa
  • Części ciała uda, pośladki, brzuch, nogi, ramiona
  • Inwazyjność zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 3-10

Vela Shape III - masaż endodermiczny we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

-Zabieg nie wymaga od pacjenta wielu specjalnych przygotowań.
-Warto przed planowaną kuracją upewnić się, że nie występują żadne przeciwwskazania.
-Przez kilka tygodni przed zabiegiem nie należy spożywać substancji światłouczulających, w tym także leków.
-Dobrze jest przyjść na zabieg, będąc odpowiednio nawodnionym i najlepiej po lekkim posiłku.
-Na zabieg warto przyjść wyspanym i z pozytywnym nastawieniem.

Dla kogo jest ten zabieg ?

-Zabieg masażu endodermicznego Vela Shape III warto wybrać, jeśli borykamy się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej w dowolnym obszarze ciała, marzymy o wymodelowaniu sylwetki i redukcji obwodów.
-Kuracja służy redukcji podwójnego podbródka oraz poprawie owalu twarzy.
-Jest to doskonały pomysł na walkę z cellulitem, na skuteczne wygładzenie skóry i usunięcie obrzęków typowych dla „pomarańczowej skórki”.
-Zabieg przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z wiotką, wiszącą skórą po dużym, szybkim spadku wagi oraz dla kobiet z nadmiarem skóry w okolicy brzucha po ciąży.
-Masaż endodermiczny to również świetny sposób na poprawę krążenia krwi i limfy, szczególnie u osób z problemami krążeniowymi oraz zastojami limfatycznymi w kończynach.

Jakie efekty daje zabieg ?

-Vela Shape III pozwala wyraźnie zredukować obwód ciała o ok. 2-7 cm w przeciągu 8 tygodni od zakończenia cyklu zabiegów masażu endodermicznego.
-Dzięki kuracji można zyskać zupełnie nową, wymodelowaną sylwetkę ze szczupłą talią, biodrami i udami, z podniesionymi pośladkami oraz wysmuklonymi i ujędrnionymi ramionami.
-Zabieg wyraźnie poprawia napięcie i strukturę skóry, w widoczny sposób redukuje cellulit i związane z nim obrzęki.
-Masaż endodermiczny pozwala wymodelować owal twarzy, w widoczny sposób ujędrnić skórę i wygładzić zmarszczki.

Przeciwskazania do zabiegu

-ciąża, a także okres karmienia
-przebyta lub aktualnie tocząca się choroba nowotworowa
-cukrzyca
-zmiany skórne w obszarze, który będzie podlegał zabiegowi: łuszczyca, wypryski, otwarte rany owrzodzenia i inne
-rozrusznik serca lub kardiowerter
-metalowe implanty w polu zabiegowym
-zakrzepica, zaburzenia krzepnięcia krwi lub żylaki w obszarze poddawanym kuracji
-stosowanie bezpośrednio przed zabiegiem leków lub ziół światłouczulających

Opinie klientek po zabiegu

Jestem już po całym cyklu zabiegów masażu endodermicznego Vela Shape i OMG… od czego tu zacząć! Praktycznie pozbyłam się cellulitu z miejsc, w których skubany miał się bardzo dobrze i nie dawał się usunąć żadnymi innymi sposobami. Skóra jest gładka, jędrna, ma zupełnie inną strukturę, jakby ubyło jej lat. Polecam wszystkim paniom, które próbowały już wszystkiego w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Bardzo polecam klinikę medycyny estetycznej we Wrocławiu i zabieg masażu endodermicznego z urządzeniem Vela Shape III. Gdybym wiedziała, że tak łatwo można wymodelować sylwetkę i usunąć nadprogramowe centymetry tu i tam, zrobiłabym to o wiele wcześniej. Zabieg był szybki i praktycznie bezbolesny, chociaż wyraźnie czułam, że temperatura ciała pod głowicą wyraźnie się podniosła. Choć jestem dopiero po pierwszej wizycie, mogę z czystym sercem polecać każdemu tą terapię.

Serdecznie pozdrawiam panią, która wykonywała na mnie zabiegi masażu endodermicznego Vela Shape! Pełen profesjonalizm i te efekty! Specjalnie zmierzyłam swoje obwody przed zabiegiem i kilka miesięcy po nim. Różnicę widać nie tylko gołym okiem, ale przemawiają za nią także konkretne liczby! Nie mogę przestać chwalić Vela Shape III, będę polecać wszystkim znajomym.

Chirurgiczne powiększanie pośladków

Przeszczepiana tkanka tłuszczowa

Przy użyciu implantów silikonowych 

Rezultat plastyki pośladków

Cennik Vela Shape III - masaż endodermiczny

OpisCena
Vela Shape III - masaż endodermiczny 329 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Ile trwa zabieg masażu endodermicznego Vela Shape III?

Masaż endodermiczny Vela Shape III we Wrocławiu i Warszawie zajmuje około 60-90 minut, w zależności od wielkości powierzchni, która będzie podlegała zabiegowi. Jeśli masażowi będzie poddawana okolica drugiego podbródka, cała sesja może zamknąć się nawet w 20-30 minutach. Oczywiście polecamy kolejne sesje zabiegowe w celu utrwalenia i pogłębienia efektów.

Jakie obszary ciała mogą podlegać zabiegowi?

Vela Shape III można stosować na prawie każdą partię ciała, w której obserwujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit lub wyraźne zwiotczenie skóry. Jednocześnie warto pamiętać, że na wybranym przez nas obszarze ciała nie może być żadnych otwartych ran, wrzodów, wyprysków, czy innych zmian skórnych. We wrocławskiej klinice medycyny estetycznej najczęściej wykonuje się zabiegi wyszczuplające brzuch, uda, pośladki, ramiona, łydki. Po zmianie głowicy na mniejszą, można wykonywać masować np. w obszarze drugiego podbródka lub karku.

Czy zabieg Vela Shape III jest bezpieczny?

Tak jak wszystkie zabiegi wykonywane w naszej klinice, również masaż endodermiczny Vela Shape III jest w pełni bezpieczny dla klienta. Urządzenie Vela Shape III wykorzystuje najnowsze technologie, o których jakości i bezpieczeństwie korzystania świadczy certyfikat FDA. Podczas przykładania głowicy do ciała pacjent nie odczuwa żadnego bólu, czy dyskomfortu, a jedynie przyjemne ciepło.

Kiedy będą widoczne efekty terapii wykonanej w klinice we Wrocławiu ?

Pierwsze rezultaty kuracji Vela Shape III zauważalne są już po pierwszej wizycie i jednej sesji zabiegowej. Pełne i trwalsze efekty można osiągnąć po cyklu kilku zabiegów (zwykle 3 do 6). Dobrze jest powtarzać masaże co kilka miesięcy.

Jak należy przygotować się do zabiegu masażu endodermicznego?

Do zabiegu masażu endodermicznego nie trzeba się przygotowywać w żaden szczególny sposób. Warto przybyć do kliniki wypoczętym, dobrze nawodnionym i po lekkim posiłku. Przed samym zabiegiem należy unikać przyjmowania substancji fotouczulających (leków, ziół). Dobrze jest również upewnić się, czy w obszarze, który będzie podlegał zabiegowi nie ma żadnych uszkodzeń skóry. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące ewentualnych przeciwwskazań można uzyskać u specjalisty, który będzie wykonywał zabieg.

Ile czasu musi upłynąć od porodu, by móc przystąpić do zabiegu Vela Shape III?

Kobiety mogą planować zabieg Vela Shape III na termin po upływie co najmniej 2 miesięcy po porodzie, o ile nie będą wówczas w okresie karmienia piersią.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty zabiegu są trwałe, jednak tkanka tłuszczowa może się odbudować, jeśli pacjent zacznie przyjmować nadmierne ilości kalorii oraz będzie unikać aktywności fizycznej.

W jaki sposób urządzenie Vela Shape III modeluje wybrane partie ciała?

Vela Shape III wpływa na tkanki w trojaki sposób: poprzez energię światła czerwonego, wykorzystanie odpowiednich częstotliwości fal radiowych bipolarnych oraz przez działanie masażu próżniowego. Podczerwień oraz fale radiowe dostarczają komórkom energię bez ryzyka poparzeń i pozwalają likwidować komórki tłuszczowe. Masaż próżniowy poprawia zaś ukrwienie i drenaż limfatyczny tkanek. Dzięki temu nie tylko likwiduje obrzęki, ale także pozwala usunąć pozostałości po komórkach tłuszczowych.

Czy masaż endodermiczny to bolesny zabieg?

Nie. Masaż endodermiczny nie sprawia pacjentowi bólu. Jedyne, co można poczuć to ciepło w obszarze poddawanym zabiegowi.

Jakie efekty można uzyskać po serii zabiegów Vela Shape III?

Vela Shape III pozwala na zredukowanie obwodów ciała, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Dzięki masażowi endrodermicznemu można uzyskać wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej np. z okolic talii, bioder, brzucha, ud. Zabieg wyraźnie poprawia napięcie i strukturę skóry, w widoczny sposób redukuje cellulit i związane z nim obrzęki. Vela Shape III pozwala wymodelować owal twarzy, w widoczny sposób ujędrnić skórę i wygładzić zmarszczki.

Kto wykonuje zabieg masażu endodermicznego Vela Shape III w klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu ?

Zabiegi masażu endodermicznego wykonuje zazwyczaj specjalista kosmetolog.

Kiedy warto umówić się na zabieg masażu urządzeniem Vela Shape III we Wrocławiu ?

Zabiegiem masażu endodermicznego powinny zainteresować się osoby, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała, a marzą o redukcji obwodów ciała i wymodelowaniu sylwetki. Vela Shape pozwala pozbyć się drugiego podbródka oraz umożliwia poprawienie owalu twarzy. Zapewnia także skuteczną redukcję cellulitu, pozostawia skórę wygładzoną, ujędrnioną i pozbawioną obrzęków, typowych dla „pomarańczowej skórki”. Masaż endodermiczny Vela Shape III we Wrocławiu  to również świetny sposób na walkę ze zwiotczałą skórą po dużym i szybkim spadku wagi oraz dla kobiet z nadmiarem skóry w okolicy brzucha po ciąży.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.