+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

SonoQueen – lifting we Wrocławiu

Zabieg SonoQueen to innowacyjna metoda na lifting i ujędrnienie ciała dostępna stacjonarnie na terenie Wrocławia.

Zabieg SonoQueen jest przeznaczony w szczególności dla osób, które chcą skorygować stan swojej skóry, a tym samym ją trochę ujędrnić i optycznie odmłodzić. Jego efekty są skutkiem działania fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które skutecznie stymulują kolejne warstwy skóry i powodują jej regenerację. Zabieg jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego lekarza, który przed jego wykonaniem dokona dokładnej analizy skóry i odpowiednio dobierze parametry urządzenia. Możliwa jest konieczność powtórzenia zabiegu, należy to jednak skonsultować z lekarzem prowadzącym, żeby zminimalizować ryzyko dla zdrowia.

Dużą zaletą zabiegu SonoQueen jest jego bezpieczeństwo. Pacjent nie jest narażony na wystąpienie w trakcie zabiegu niebezpiecznych dla zdrowia interakcji, ponieważ wszystko odbywa się pod okiem doświadczonego specjalisty. Ponadto jest on całkowicie bezbolesny, nawet dla osób o bardzo niskim progu bólu.

SonoQueen – lifting we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

SonoQueen – lifting we Wrocławiu

Przystępując do zabiegu SonoQueen możesz pozbyć się niedoskonałości na skórze w prosty i przyjemny sposób.

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent otrzymuje ankietę, którą należy rzetelnie wypełnić szczególnie w rubrykach dotyczących przyjmowanych leków i przebytych chorób. Następnie pacjent przystępuje do konsultacji, podczas której lekarz prowadzący przeprowadzi dokładną analizę obszaru, który zostanie poddany działaniom fal ultradźwiękowych. Technika samego zabiegu opiera się na dotarciu wiązek fal o wysokiej częstotliwości do głębszych obszarów skóry. Znajdujące się tam tkanki zostają poddane mobilizacji, w wyniku czego w naturalnych procesach rozpoczyna się syntetyzowanie włókien kolagenowych i obkurczanie tkanek. W wyniku tych działań skóra zostaje ujędrniona i optycznie odmłodzona, przez napięcie jej powierzchni.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

SonoQueen – lifting Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu powinno zawierać następujące aspekty:

 • dokładne wypełnienie ankiety, w której pacjent wypisze wszystkie dotychczas przebyte choroby i brane leki
 • konsultacja z lekarzem lub kosmetologiem, który oceni stan skóry
 • dobre nawodnienie organizmu (przynajmniej 2,5 l) na przynajmniej dzień przed zabiegiem
 • nieużywanie kosmetyków na skórę na przynajmniej dwa dni przed zabiegiem
 • zmycie makijażu
 • nienakładanie na twarz kosmetyków na przynajmniej dwa dni przed zabiegiem

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg jest w szczególności przeznaczony dla:

 • osób, które chcą poprawić stan swojej skóry
 • osób, które chcą pozbyć się niechcianych zmarszczek, a tym samym kompleksów
 • osób, które chcą ujędrnić swoje ciało
 • osób, które pragną wysmuklić określone obszary na ciele
 • osób, które boją się bólu podczas zabiegu i cenią sobie komfort podczas niego

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści, jakie płyną z przeprowadzenia zabiegu SonoQueen:

 • wygładzona i ujędrniona skóry
 • wysmuklenie ciała
 • lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • pozbycie się zmarszczek
 • podniesienie swojej samooceny i zadbanie w bezpieczny sposób o swoje ciało

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu SonoQueen:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby przewlekłe, w tym nowotwory i stany zapalne
 • aktywne choroby skórne
 • wszczepione implanty
 • infekcja lub otwarte rany na obszarze poddanym działaniom fal ultradźwiękowych

Opinie klientek po zabiegu

Widoczne efekty już po pierwszym razie. Odliczam dni do kolejnego zabiegu, nie mogę doczekać się efektu końcowego

Zabieg przebiegł w miłej atmosferze, panie bardzo miłe, tak samo lekarz kosmetolog. Polecam.

Od razu umówiłam się na kolejny zabieg, to świetny sposób na pozbycie się kompleksów;)

SonoQueen – lifting

Lifting twarzy

SonoQueen – lifting

Poprawa gęstości skóry

SonoQueen – lifting

Usunięcie bruzd, chomików i marionetek

SonoQueen – lifting

Podniesienie owalu twarzy

Cennik SonoQueen – lifting we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bezpieczny dla skóry?

Tak, zabieg jest stuprocentowo bezpieczny zarówno dla skóry, jak i dla zdrowia pacjenta. Jeśli informacje na temat przebytych chorób i przyjmowanych leków zostaną przekazane dokładnie, lekarz wykluczy wystąpienie wszelkich powikłań. Zabieg ingeruje w skórę pacjenta jedynie powierzchownie, w delikatny sposób pobudzając tkanki do naturalnych procesów, które samoczynnie powodują poprawę stanu skóry. Aby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko, kosmetolog zobowiązany jest do przeprowadzeni konsultacji i oceny stanu skóry pacjenta, na podstawie których odpowiednio nastawi urządzenie.

Czy podczas zabiegu kosmetolog używa światła laserowego?

Podczas zabiegu wykorzystywane jest oddziaływanie fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, co nie jest światłem laserowym.

Do ilu zabiegów powinnam przystąpić, aby zauważyć oczekiwane rezultaty?

Liczba zabiegów zależy od stanu skóry i różni się indywidualnie u każdego pacjenta. W celu otrzymania lepszych efektów, konieczne będzie przeprowadzenie kolejnych zabiegów, które powinien zarządzić kosmetolog prowadzący. Optymalna ilość zabiegów waha się w przedziale 1-3. Delikatne efekty można zauważyć natomiast już po pierwszym razie. Należy również pamiętać, aby prowadzić zdrowy styl życia i odpowiednio dbać o pielęgnację skóry, co pomoże utrwalić efekty SonoQueen i zminimalizuje potrzebę wykonywania kolejnych zabiegów.

Dlaczego karmiąc piersią nie mogę podejść do zabiegu?

Zmiany w ciele kobiet karmiących piersią mają znaczący, choć pośredni, wpływ na dziecko. Na kobietach w ciąży i w okresie laktacji lekarze nie prowadzą badań, żeby nie zagrozić zdrowiu matki i malucha. Nie ma dostępnych i potwierdzonych informacji, które zagwarantowałyby odpowiednie zachowanie się ciała matki podczas zabiegu, dlatego, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia przykrych powikłań, nie ma u nas możliwości zapisania się na zabieg w takim okresie. Należy ponadto pamiętać, że skóra kobiety, która w trakcie zabiegu poddawana jest działaniom fal ultradźwiękowych, jest szczególnie nadwrażliwa, co mogłoby doprowadzić do jej podrażnień i innych skutków ubocznych.

Jak powinno się dbać o skórę po zabiegu?

Nie ma szczególnych zaleceń, które regulowałyby pozabiegową rutynę. Warto jednak, dla zwiększenia trwałości zabiegu oraz zminimalizowania ryzyka skutków ubocznych, zadbać o kilka kwestii. Pacjent nie powinien wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych bez nałożenia uprzednio odpowiedniego filtra UV. Promienie słoneczne mają destrukcyjny wpływ na nasze ciało, a w rezultacie przyspieszają powstawanie zmarszczek i jej wiotczenie. Należy również zadbać o stosowanie naturalnych kremów, które nie będą miały negatywnych skutków w przyszłości.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, zabieg jest przeprowadzany w bezbolesnej formie, dlatego nie jest możliwe skorzystanie ze znieczulenia.

Jak długo trwa zabieg?

Samo działanie na skórę urządzeniem przy użyciu fal ultradźwiękowych trwa 15 minut. Do tego czasu należy doliczyć jednak obowiązkowe każdorazowe wypełnienie ankiety, a także konsultację z lekarzem. Biorąc pod uwagę wszystkie etapy, warto zarezerwować sobie do godziny zegarowej na dany zabieg.

Czy skóra bezpośrednio po zabiegu jest podrażniona?

Na skórze bezpośrednio po zabiegu możliwe jest pojawienie się zaczerwienienia, które powinno zniknąć po upływie kilku godzin. Nie jest to jednak bolesne podrażnienie. W przypadku osób, które mają bardziej wrażliwą powierzchnię naskórka, może wystąpić delikatny obrzęk w obszarze, który został poddany zabiegowi. Powinien on ustąpić po upływie kilku dni. Skóra nie wymaga wtedy jednak specjalnego traktowania, a nawet zaleca się, żeby po zabiegu powrócić do swoich codziennych czynności. Oczywiście należy pamiętać o przestrzeganiu zdrowego trybu życia.

Czy po zabiegu mogę wrócić do mojej rutynowej pielęgnacji skóry?

Tak, po zabiegu można na spokojnie wrócić do swojej pielęgnacji ciała. W przypadku osób, które korzystają z kosmetyków, których skład oparty jest na chemicznych substancjach, należałoby skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia szkodzących składników. Być może konieczne będzie rozpoczęcie stosowania naturalnych kremów, które pomogą uzyskać wymarzony efekt gładkiej i jędrnej skóry. Pacjent powinien do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej włączyć krem z filtrem, który ochroni obszary poddane zabiegowi przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i zapobiegnie powstawaniu nowych zmarszczek.

Czemu powinnam zdecydować się na zabieg SonoQueen?

Jeśli Twoja skóra wymaga według Ciebie delikatnego odmłodzenia i ujędrnienia, warto skorzystać ze skuteczności, jakie daje działanie falami ultradźwiękowymi. Innowacyjność metody oparta jest również na bezbolesności zabiegu, dzięki czemu zostaje on przeprowadzony w komfortowej atmosferze. Jednakże to bezpieczeństwo jest podstawowym czynnikiem, dzięki któremu zabieg SonoQueen jest tak często wybierany przez naszych klientów. Jest to więc doskonały sposób na bezpieczny dla zdrowia i skóry zabieg, dzięki któremu możesz optycznie wygładzić i ujędrnić wskazanie obszary ciała. Do efektów zalicza się również wysmuklenie sylwetki, co pozytywnie wpływa na samoocenę pacjentów i pacjentek.

Czemu cena dobierana jest indywidualnie do pacjenta?

Ciało każdego pacjenta jest inne i wymaga indywidualnego traktowania. Ponadto cena za zabieg opiera się głównie o wielkość powierzchni, która zostanie poddana zabiegowi, a więc zależy od wybranej partii ciała. Jest to związane z koniecznością pokrycia kosztów wszystkich użytych podczas zabiegu kosmetyków i substancji, a także impulsów, których odpowiednia ilość niezbędna jest do poprawnego przeprowadzenia SonoQueen. Ostateczną cenę lekarz przekaże pacjentowi po zakończeniu konsultacji.

Czy po zabiegu SonoQueen zostaną widoczne ślady?

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jednak te objawy powinny ustąpić po kilku godzinach. W przypadku pacjenta z bardziej wrażliwą skórą, możliwe jest pojawienie się małych obrzęków w obszarach, które zostały poddane działaniom fal ultradźwiękowych. Te z kolei mogą utrzymywać się nawet do kilku dni. Po tym czasie skóra zostanie jednak w gładkiej strukturze o równomiernym kolorycie. W przypadku przedłużenia się okresu występowania zaczerwienienia i obrzęków należy zgłosić się do kosmetologa, który przeprowadzał zabieg. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo, na skórze nie powinno być śladu po zabiegu, oprócz oczywiście pozytywnych efektów jego wykonania.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.