+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Sono Queen – opadające powieki we Wrocławiu

Sonoqueen w walce z opadającymi powiekami.

Zabieg Sonoqueen wykorzystuje falę ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości w używaną modelowaniu i liftingowaniu twarzy.Zabieg opiera się na technologii najnowszej generacji HIFU. Sonoqueen jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, co stanowi główną jego zaletę w połączeniu z wysoką skutecznością i widocznymi efektami kuracji, dającymi spektakularny efekt liftingu twarzy bez ingerencji skalpela. Aby efekty były jak najbardziej widoczne, zaleca się przeprowadzenie kuracji w kilku seriach przedzielonych odpowiednimi odstępami czasu, niezbędnymi do regeneracji tkanki poddawanej zabiegowi. Aby efekt był długotrwały, zaleca się zabiegi przypominające w odstępie około trzech miesięcy. Zabieg można wykonywać zarówno u Pań jak i Panów w dowolnym przedziale wiekowym.

Sono Queen – opadające powieki we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Sono Queen – opadające powieki we Wrocławiu

Zapomnij o kurzych łapkach – Sonoqueen we Wrocławiu przychodzi z pomocą.

Przed zabiegiem lekarz specjalista oceni dokładnie rodzaj zmian oraz problem, z jakim zgłoszono się do kliniki, a następnie dokładnie wypyta o różne choroby, które mogą być przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Następnie przeprowadzony zostanie zabieg właściwy. Bardzo ważne jest przed rozpoczęciem zabiegu nałożenie na skórę poddaną zabiegowi specjalnego żelu, który zmniejszy opór, jaki wiązka musiałaby pokonać, gdyby przechodziła z ośrodka powietrznego bezpośrednio do skóry. Dzięki temu, większa część wiązki fali ultradźwiękowej dociera do miejsca docelowego, to jest do skóry, mięśni, a także co jest równie istotne, do powięzi mięśniowej, której częste napięcia mogą być przyczyną wielorakich dysfunkcji. Odpowiednio przeszkolony specjalista z zakresu ultradźwięków przyłoży głowicę wytwarzającą falę ultradźwiękową, wykonując delikatne, okrężne ruchy. Następuje lekkie podgrzanie skóry na jej wybranych poziomach, co jest początkiem regeneracji skóry. Uszkodzone włókna kolagenowe zostają wyliftingowane, a komórki zwane fibroblastami zaczynają produkcję kolagenu.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: twarz
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Sono Queen – opadające powieki Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem należy udać się odpowiednio wcześniej do gabinetu, aby uzupełnić niezbędne formalności i aby uniknąć stresu związanego z ewentualnym spóźnieniem. Lekarz specjalista może zapytać o przyjmowanie niektórych leków. Obszar twarzy, który będzie poddany zabiegowi nie należy smarować żadnymi kremami ani maściami. Ponadto odradza się nakładanie makijażu.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg z użyciem ultradźwięków Sonoqueen jest szczególnie polecany w przypadkach występowania:

 • zwiotczałej skóry
 • opadających powiek
 • występowaniu tak zwanych kurzych łapek, czyli sieci delikatnych zmarszczek zlokalizowanych w zewnętrznych kącikach oczu
 • opadającego podbródka
 • podwójnego podbródka
 • opadających policzków (jednego lub obydwu)
 • zmarszczek
 • a także dla wszystkich osób, które chciałby by wykonać profesjonalny lifting twarzy bez użycia metod inwazyjnych

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści, jakie można osiągnąć po wykonaniu zabiegu Sonoqueen można zauważyć już po pierwszych wizytach. Z pewnością należeć będzie do nich poprawa i wyszczuplenie rysów twarzy, a co za tym idzie, atrakcyjniejszy wygląd, który prowadzi do większej pewności siebie i wyższej samooceny. Ponadto Sonoqueen zapoczątkowuje w skórze liczne procesy regeneracyjne co sprawia, że skóra staje się wyraźnie gęstsza, grubsza, jędrniejsza i pełna blasku, a co za tym idzie, tryska zdrowiem i oczarowuje każdego, kto tylko na nią spojrzy swoim wewnętrznym pięknem. Wyraźna poprawa napięcia skóry pod oczami nie tylko zredukuje liczbę powstałych zmarszczek, ale i wizualnie odejmie lat. Jednak zabiegi Sonoqueen nie ograniczają się jedynie do okolicy twarzy: można go stosować również na szyję, dekolt i ramiona.

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Sonoqueen są następujące:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • wszczepiony rozrusznik serca albo przebyta operacja wprowadzenia by-passów
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • poważne infekcje skórne
 • oparzenia słoneczne w miejscu wykonywania zabiegu
 • trądzik
 • otwarte rany skóry, przerwanie ciągłości naskórka
 • zaburzony proces gojenia się ran
 • wszczepione implanty
 • padaczka

Opinie klientek po zabiegu

Pani Krystyna z #_xx7ia, 28 lat

Z powodu nadwagi zrobił mi się drugi podbródek. Po wielu miesiącach rygorystycznej diety i ćwiczeń udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, ale skóra zaczęła mi nieestetycznie zwisać. Postanowiłam spróbować terapii ultradźwiękowej Sonoqueen. Panie były przesympatyczne, wszystko dokładnie mi wyjaśniły, mogłam zapytać się o wszystko i co najważniejsze, efekty naprawdę są widoczne! Jestem im gorąco wdzięczna, teraz moja twarz wygląda o niebo szczuplej, a i ja sama wreszcie podobam się sobie!

Pan Andrzej z okolic #_xx7ia, 40 lat

Wraz z wiekiem moje powieki zaczęły opadać. Nie byłem zadowolony z tego, jak wyglądam, dlatego zdecydowałem się na fachową pomoc u specjalisty. Opowiedziałem dokładnie pani doktor, jakie są moje oczekiwania, a wówczas doradziła mi zabieg Sonoqueen. Wystarczył zaledwie jeden zabieg, aby moje spojrzenie odzyskało dawny urok!

Pani Klaudia z Bełchatowa, 33 lata

Byłam ciekawa, jak skuteczny może być lifting twarzy bez użycia drastycznych metod. Moja skóra już dawno była nieco przygasła, a pierwsze zmarszczki zdradzały mój wiek, jak również ciężką pracę i towarzyszący jej stres. Na urodziny postanowiłam sobie zrobić prezent i wybrałam się do salonu na zabieg Sonoqueen, wcześniej umawiając się telefonicznie na wizytę. Nie wierzyłam, że w tak prosty sposób można osiągnąć tak spektakularne efekty, moja cera jest o wiele jędrniejsza, pełna blasku i wigoru, wyglądam na co najmniej osiem lat młodziej!

Sono Queen – opadające powieki

Likwidacja zmarszczek mimicznych

Sono Queen – opadające powieki

Wypłycenie kurzych łapek

Napięcie skóry powiek

Sono Queen – opadające powieki

Lifting skóry

Cennik Sono Queen – opadające powieki we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Jak dużo należy wykonać zabiegów, aby zauważyć zadowalające efekty?

Wszystko to zależy od stanu skóry pacjenta. U ludzi młodszych już jeden zabieg może okazać się wystarczający, w przypadku ludzi starszych ta ilość będzie się stopniowo zwiększać. Koło 50, 60 roku życia, w zależności od skóry, można wykonać od 1 do 3 zabiegów.

Jestem osobą niepełnoletnią, czy mogę poddać się zabiegowi Sonoqueen?

Niestety, osoby niepełnoletnie nie mogą samodzielnie poddać się zabiegowi, jednie za zgodą swoich opiekunów prawnych i istniejącymi przesłankami do wykonania tego zabieg, potwierdzonymi przez lekarza specjalistę.

W jakim okresie czasu można wykonywać kolejne zabiegi Sonoqueen?

Rekomenduje się, aby przerwy między kolejnymi zabiegami były nie krótsze, niż trzy, cztery miesiące.

Czy zabieg może być alternatywą dla liftingu chirurgicznego?

Oczywiście! Efekty są bardzo porównywalne, jednak na korzyść zabiegu Sonoqueen przemawia wiele istotnych rzeczy. Po pierwsze, jest to zabieg całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny, a więc nie jest potrzebne wprowadzanie dodatkowo znieczulenia. Po drugie, nie naruszamy w ten sposób ciągłości skóry, tylko poprzez odpowiednio dobrane bodźce pobudzamy naturalne procesy regeneracji i odnowy skóry. Wreszcie, po zabiegu Sonoqueen czas rekonwalescencji jest skrócony do niezbędnego minimum. Oznacza to, że bezpośrednio po wykonanym zabiegu możemy wykonywać wszystkie czynności dnia codziennego bez żadnych ograniczeń.

Ile czasu trwa zabieg z użyciem ultradźwięków Sonoqueen?

Czas zabiegu jest indywidualny dla każdego pacjenta i zależy przede wszystkim od obszaru poddanemu zabiegowi. Ma on bardzo dużą rozpiętość czasową: od zaledwie kwadransa przy korekcji kurzych łapek do nawet dwóch godzin przy pracy na większym obszarze, takim jak twarz, szyja i dekolt oraz stopniu zaawansowania zmian. O długości zabiegu decyduje lekarz prowadzący bądź inna wykwalifikowana osoba przeprowadzająca zabieg.

Czego mogę się spodziewa bezpośrednio po zabiegu? Co powinno mnie zaniepokoić?

Po wykonaniu zabiegu może utrzymywać się niewielkie zaczerwienienie na skórze, jednak powinno ono przeminąć w okresie kilku godzin. Jest to fizjologiczna reakcja spowodowana działaniem termicznym ultradźwięków na tkanki głębokie, które zaczynają wydzielać ciepło. Ponadto, może się pojawić niewielki obrzęk utrzymujący się do kilku dni po zabiegu. Jest to związane ze wzmożonym krążeniem oraz drenażem limfatycznym w danej części ciała, które zostały pobudzone przez falę ultradźwiękową. Inne niepokojące sygnały należy natychmiast zgłaszać, aby jak najwcześniej wykryć objawy niepożądane i odpowiednio im zaradzić.

Jaki jest okres rekonwalescencji po zabiegu?

Zabieg z użyciem Sonoqueen nie wymaga okresu rekonwalescencji, można od razu powrócić do swoich zwyczajowych, codziennych czynności.

Spodziewam się dziecka, czy mogę wykonać zabieg Sonoqueen?

Niestety, ciąża jest wyraźnym przeciwwskazaniem do zabiegu z użyciem ultradźwięków wysokiej częstotliwości, jakim jest Sonoqueen. Należy przełożyć planowany zabieg na późniejszy czas.

Czy po zabiegu należy w jakiś specjalny sposób pielęgnować skórę?

Nie ma żadnych dokładnych wskazań odnośnie tego, jak powinno się dbać w sposób szczególny o skórę po zabiegu z użyciem Sonoqueen. Lekarze rekomendują jedynie używanie kremów z filtrem UV celem ochrony regenerującej się skóry przed działaniem promieniowania fioletowego, które z kolei przyśpiesza procesy starzenia się skóry. Z tego powodu sugeruje się również unikanie otwartych, nasłonecznionych przestrzeni.

Czego mogę się spodziewać po zabiegu Sonoqueen?

Przede wszystkim wielowymiarowego modelingu i liftingu skóry głowy, twarzy i szyi. Niewielkie defekty kosmetyczne, takie jak zmarszczki wokół oczu, kurze łapki, opadające powieki czy policzki, a także opadający podbródek lub podwójny podbródek są całkowicie możliwe do skorygowania z użyciem tej metody. Skóra staje się wyraźnie zdrowsza, bardziej jędrna i odporna na przyszłe uszkodzenia. Cera staje się promienna i nabiera pięknego blasku.

Kiedy można się spodziewać pierwszych efektów po zabiegu?

U około jednej piątej pacjentów te efekty są widoczne tuż po ukończeniu zabiegu, a następnie stopniowo nawarstwiają się wraz z upływem czasu. Pełny efekt uzyskujemy po trzech miesiącach.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Typowymi wskazaniami do zabiegu są: usunięcie nadmiaru skóry, jaka mogła się pojawić przy próbach szybkiego zrzucenia dużej ilości kilogramów, zlikwidowanie zmarszczek wokół oczu, zmarszczki na czole i na dekolcie, lifting twarzy i policzków. Stosuje się go również w walce z cellulitem.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.