+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Shwarzy - elektro stymulacja mięśniowa we Wrocławiu

Shwarzy jest w pewnym sensie innowacyjną metodą” treningu bez treningu”, innymi słowy ujmując to nowoczesny zabieg umożliwiający modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie tkanki tłuszczowej i stymulację tkanki mięśniowej.

W trakcie zabiegu skoncentrowana energia magnetyczna poprzez umocowane do skóry elektrody agituje do pracy głębsze warstwy mięśni. Efekty zabiegu skutkują wynikiem zbliżonym do intensywnego treningu fizycznego. Jednakże w odwrotności do tradycyjnego wysiłku, stymulatory magnetyczne wywołują impulsy z bardzo dużą intensywnością, pobudzając skurcze mięśni zarówno tych wierzchnich jak i tych położonych w głębokich warstwach ciała. Zabieg daje zatem przede wszystkim efekty intensywnego treningu. Skutecznie też generuje lipolizę, rozbijając, a w następnej kolejności usuwając komórki tłuszczowe z organizmu.

Jest całkowicie bezbolesny, bezpieczny i komfortowy. Ponadto do największych zalet terapeutyki należą widoczne rezultaty, które są klarowne już po pierwszej sesji oraz brak wymogu jakiegokolwiek okresu sanacji.

Podsumowując, stymulacja magnetyczna umożliwia smukłą i idealnie wyrzeźbioną sylwetkę bezboleśnie i bez wysiłku.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Shwarzy - elektro stymulacja mięśniowa we Wrocławiu

Każdy zabieg powinien być poprzedzony konsultacją. W trakcie rozmowy klarowane są oczekiwania pacjenta, kosmetolog przedstawia także plan działania i omawia możliwy efekt końcowy.

Sama terapia trwa około 20 do 45 minut. W pierwszej fazie do miejsca zabiegowego zostają podpięte głowice urządzenia. W następnej kolejności Shwarzy poprzez skoncentrowaną stymulację magnetyczną wyzwala od 20 000 do 60 000 silnych skurczy mięśni na wybranym obszarze ciała. Na tym etapie stymulator elektromagnetyczny wyzwala impulsy z częstotliwością niemożliwą do osiągnięcia w trakcie tradycyjnego treningu. Z kolei głowice urządzenia doskonale dostosowują się do kształtu brzucha, pośladków, ramion i nóg. Dzięki temu mięśnie są agitowane do skurczy zarówno w widocznych warstwach, jak i tych trudno dostępnych podczas konwencjonalnych ćwiczeń. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać aktywność mięśni w różnym nasileniu.

W efekcie końcowym mięśnie zmuszone do pracy ulegają hipertrofii, zwiększając przyrost objętości i hiperplazji zwiększając ilość włókien mięśniowych.

Celem otrzymania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie 8 zabiegów, po 2 tygodniowo. Z kolei dla utrwalenia efektów seria terapeutyczna powinna być powtórzona po upływie 3 do 6 miesięcy.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut
  • Wykonywany przez  kosmetologa
  • Części ciała pośladki, brzuch, nogi , ramiona
  • Inwazyjność zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 5-10

Shwarzy - elektro stymulacja mięśniowa we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Jednakże celem wyeliminowania przeciwwskazań oraz omówienia planu i celu terapii, kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, w trakcie którego:

ustala się zakres wykorzystania pracy urządzenia.
Wybiera się program, który może obejmować między innymi tryb aerobowy, czyli spalanie, podkreślenie i wzmocnienie oraz budowę tkanki mięśniowej.
W następnej kolejności do ciała pacjenta przykłada się specjalistyczne aplikatory, w okolicach wymagających wzmocnienia, wyrzeźbienia bądź korekty tkanki tłuszczowej.
Aplikatory mogą zostać zamocowane bezpośrednio do skóry pacjenta lub też na odzież. Dodatkowo stabilizowane są one specjalnymi pasami.

W kolejnym etapie odbywa się sesja zabiegowa, która trwa około 20-45min.
Z kolei pacjent może wykorzystać ten czas na relaks. W wykorzystaniem książki bądź prasy. Z bezwzględnym zakazem korzystania w tym czasie z urządzeń elektronicznych.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, bez względu na płeć i wiek, które marzą o pięknej, wysportowanej sylwetce. Jest idealny do rozbudowy masy mięśniowej w okolicy brzucha, ud, ramion, bioder czy pośladków.

Schwarzy przeznaczony jest również dla osób, które chcą poprawić ogólny stan zdrowia. Ponieważ redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej przekłada się bezpośrednio na znaczne obniżenie ryzyka zachorowania na cukrzycę typu II, nadciśnienie tętnicze czy choroby serca.

Ponadto zabieg przy pomocy Shwarzy dedykuje się osobom, które pragną:

zintensyfikować efekty tradycyjnych treningów.
Zbudować, wzmocnić i uwydatnić mięśnie,
Wyrzeźbić bądź wyszczuplić sylwetkę w określonych obszarach,
Ujędrnić zwiotczałą skórę pozbawioną po procesie odchudzania elastyczności i jędrności.
Zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej.
W celu zoptymalizowania efektów końcowych zabieg Shwarzy często łączy się z zabiegami Onda, które również redukują tkankę tłuszczową, ujędrniają skórę i niwelują cellulit.

Jakie efekty daje zabieg ?

Pacjenci decydujący się na serię zabiegów Shwarzy, w zależności od opracowanego i wybranego systemu działania mogą przede wszystkim oczekiwać zredukowania tkanki tłuszczowej w wybranym obszarze ciała. Ponadto do dodatnich efektów pozabiegowych należą:

płaski, z widocznie zarysowanymi mięśniami brzuch,
wysmuklone, silne uda i ramiona, smukła talia i biodra.
Zaokrąglone, pełne pośladki oraz
jędrna i elastyczna skóra pozbawiona cech cellulitu.
Ponadto Shwarzy pozwala pozbyć się wielu problemów i kompleksów, ponieważ dedykowane aplikatory można dostosować do wybranych partii ciała. Zabieg ten jest bezpieczny i komfortowy. Ponadto czas zabiegu jest dosyć krótki i nie wymaga rekonwalescencji, dzięki czemu nie ma konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków czy pracy.

Generowane przez urządzenie Schwarzy bodźce wpływają na receptory jedynie w minimalnym stopniu, jednak pomimo tego skutecznie wywołują szerokie i głębokie skurcze mięśni, inicjując proces redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to więc niezwykle skuteczna metoda i przy tym bezinwazyjna oraz bezbolesna.

Jednakże podobnie jak w przypadku innych zabiegów również w przypadku Shwarzy istnieją przeciwwskazania do stosowania tej metody.

Przeciwskazania do zabiegu

Do głównych i podstawowych przeciwwskazań należą między innymi:

ciąża i okres karmienia piersią,
żylaki, zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica,
stany gorączkowe, choroby zakaźne, antybiotykoterapia
oraz przepuklina w miejscu zabiegowym.
Z uwagi na fakt stymulowania mięśni doi silnych i częstych skurczów bezsprzecznie zabiegowi nie mogą poddawać się osoby:

z zaburzeniami sercowo-naczyniowymi,
rozrusznikiem serca, elektronicznymi lub metalowymi implantami.
Ponadto zabiegu nie przeprowadza się:

u chorych na nowotwór,
przy chorobach nerek i wątroby
i przy schorzeniach o podłożu autoimmunologicznym.

Opinie klientek po zabiegu

O fenomenalnych efektach stosowania metody Shwarzy świadczą przede wszystkim pochlebne opinie osób zadowolonych z efektów przeprowadzonych zabiegów.

Pani Natalia z Wrocław i Warszawa ia, która przybyła serię zabiegów, nie mogła wręcz uwierzyć w widoczne zmiany jakie zaszły w jej ciele. Tym bardziej, że latami próbowała różnych diet i zestawów ćwiczeń, by spełnić swoje marzenia o szczupłej sylwetce.

“Efekty finalne przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Mało, że uzyskałam figurę modelki to jeszcze w końcu pozbyłam się cellulitu. W końcu bez kompleksów mogę się wybrać na basen czy plażę. Od lat o tym marzyłam. Zabiegi są naprawdę bezbolesne, można się nawet świetnie zrelaksować. Jedynym mankamentem, ale takim zupełnie do przeżycia były lekkie zakwasy jak po tradycyjnym treningu. Jestem wręcz zachwycona efektami i gorącą polecam wszystkim, którzy marzą o pięknym i zdrowym wyglądzie.”

Również pan Mirek był zszokowany rezultatem zabiegów.

“W końcu pozbyłem się “mięśnia piwnego” i przestałem być tematem żartów i złośliwych uwag ze strony żony i teściowej. Już nikt mi nie wypomina, że „statusiałem” nie posiadając dzieci. W końcu jestem sobą i z dumą zauważam błysk w oczach żony jak na mnie patrzy. Panowie polecam. Nie wstydźcie się. Zabieg nie jest tylko dla kobiet. Ja w końcu odzyskałem swoją męskość i poczucie własnej wartości. Udział w zabiegach był jedną z najlepszych moich decyzji.”

Pani Klaudia z kolei stwierdziła, że żałuje tylko tego, że tak długo zwlekała z decyzją.” Strach ma wielkie oczy. Bałam się, że ponownie wyłożę masę pieniędzy na coś, co nie przyniesie żadnych efektów. Żałuję, że tak długo zwlekałam. W końcu mój brzuch, który po porodzie pozostał na etapie trzeciego miesiąca ciąży w końcu jest płaski. Codziennie patrzę w lustro i nie wierzę w to co widzę. Fenomenalne. Znowu mam brzuszek nastolatki. Coś pięknego. Te zabiegi naprawdę są warte swojej ceny.”

Treningu bez treningu

Stymulacja magnetyczna

Wyrzeźbiona sylwetka 

Bezboleśnie i bez wysiłku

Cennik Shwarzy - elektro stymulacja mięśniowa we Wrocławiu

OpisCena
Schwarzy - brzuch 439 zł
Schwarzy - brzuch + boczki 769 zł
Schwarzy - całe uda 769 zł
Schwarzy - pośladki 439 zł
Schwarzy - ramiona 439 zł
Schwarzy - uda - przód/tył/wewn/zewn 439 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Ile zabiegów należy wykonać, by otrzymać trwały efekt?

Tak naprawdę, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Wszystko zależy od stanu zgłaszającego się pacjenta i oczekiwanych efektów końcowych. Jednakże w większości przypadków wykonuje się serię 8 do 10 zabiegów, po 2 w tygodniu.

Celem utrwalenia efektów, serię taką powinno się powtórzyć po upływie 3 miesięcy do 0,5 roku. Alternatywnie zabieg można systematycznie powtarzać raz w miesiącu.

Po ilu zabiegach będą widoczne pierwsze efekty?

Niewielkie zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu. Obszar, który jest poddany elektrostymulacji staje się widocznie bardziej napięty i jędrny. Najlepsze rezultaty są jednak wyraźnie widoczne po upływie 2 do 4 tygodni po zakończeniu pełnej serii.

Ile czasu trwa sam zabieg?

Czas zabiegu jest indywidualnie ustalany z pacjentem i uzależniony jest od formy początkowej pacjenta. Najczęściej zabiegi trwają około 20-35 minut.

Czy konsultacja wstępna jest konieczna?

Tak. W trakcie wywiadu kosmetolog precyzuje z pacjentem wszystkie szczegóły, a zwłaszcza oczekiwania pacjenta dotyczące efektu końcowego. Ponadto w trakcie wywiadu kosmetolog ustala, czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia elektrostymulacji.

Jak działa urządzenie?

Urządzenie uwalnia energię FMS, która wymusza ponad 20 tysięcy gwałtownych skurczów mięśni. To z kolei prowadzi o procesu lipolizy i skoncentrowania wolnych kwasów tłuszczowych w komórkach tłuszczowych. Efekt końcowy prowadzi do apoptozy, czyli do obumarcia komórek tłuszczowych, które w naturalny sposób zostają wydalone z organizmu.

Z kolei tkanka mięśniowa pod wpływem intensywnych skurczów ulega zmianie struktury. Prowadzi to do powstania nowych włókien mięśniowych. Zwiększa też gęstość i objętość mięśni.

Czy na pewno zabieg jest bezbolesny?

Tak. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać wibracje, mrowienie bądź wyraźniejszy skurcz. Jednakże technologia FMS nie aktywuje nerwów czuciowych, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu, a sam zabieg jest w pełni komfortowy.

Czy po zabiegu będą bolały mięśnie?

Terapia metodą Shwarzy nie wymaga okresu sanacji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent powraca do codziennej aktywności. Incydentalnie zdarzają się przypadki odczuwania lekkich zakwasów jak po normalnym treningu.

Czy zabieg jest na pewno bezpieczny?

Tak. Poza listą przeciwwskazań zabieg nie wywołuje skutków ubocznych i jest w pełni bezpieczny. Ponadto z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu ze skórą nie dochodzi do interakcji skórno-naskórkowej z polami elektromagnetycznymi. Nie ma zatem ryzyka przegrzania lub poparzenia. Dodatkowo wbudowany system chłodzenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabiegi przeprowadza się w celu wzmocnienia mięśni, budowy struktury mięśniowej, modelowania ciała, korekty tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i eliminacji cellulitu.

Na jakie obszary ciała stosuje się terapię Shwarzy?

Obszary zabiegowe obejmują brzuch, pośladki, biodra, uda oraz ramiona.

Czy oprócz przeciwwskazań zdrowotnych istnieją jeszcze inne dyskryminujące możliwość wykonania zabiegów?

Tak. Do przeciwwskazań zdrowotnych oprócz tych wymienionych powyżej należą także: stany padaczkowe, zaburzenia krwawienia czy choroba Gravesa.

Do przeciwwskazań nie związanych ze stanem zdrowia należą oprócz wymienionych wcześniej: okres menstruacji i wiek poniżej 18 roku życia.

Ponadto pole elektromagnetyczne może wpływać na prawidłową pracę aparatów słuchowych i implantów ślimakowych. W związku z tym odradza się przeprowadzanie zabiegów u osób głuchoniemych i niedosłyszących , korzystających z powyższych urządzeń.

Pole elektromagnetyczne może także zakłócać pracę zegarków, telefonów komórkowych, tabletów i innych bezprzewodowych urządzeń elektronicznych i radiowych.

Czy terapię Shwarzy można łączyć z innymi zabiegami?

Shwarzy to doskonałe rozwiązanie jako samodzielna terapia odchudzająca i wzmacniająca mięśnie. Świetnie się również sprawdzi jako element terapii łączonej z zabiegami takimi jak Onda czy Endermologia, a nawet tradycyjny trening siłowy.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu

Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach.

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Geneo we Wrocławiu

Przełomowy zabieg Geneo odmładzający skórę we Wrocławiu – efekty widoczne natychmiast!

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław

Zabieg ONDA sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, zabieg redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona