+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Primelase - diodowy laser do epilacji we Wrocławiu

Najszybsza i najskuteczniejsza depilacja zbędnego owłosienia dostępna już na terenie Wrocławia – nowoczesny laser diodowy Primelase.

Zabieg epilacji laserem diodowym Primelase to najszybsza oraz najskuteczniejsza metoda pozbycia się zbędnego owłosienia na różnych partiach ciała. Dzięki nowoczesnym technologiom i dobrze opracowanej formule idealnie nadaje się do usuwania nawet najjaśniejszych włosków. Jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi laserami dostępnymi na rynku kosmetycznym. Depilacja laserowa Primelase we Wrocławiu to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i niezwykle skuteczny oraz bezpieczny. Charakteryzuje się szybkim przebiegiem oraz bardzo niskim ryzykiem powikłań. Cała procedura zabiegowa ma na celu zniszczenie struktury włosia poprzez kilkukrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Zaleca się wykonanie przynajmniej czterech powtórzeń zabiegu w odstępach trwających minimum 4 – 12 tygodni.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Primelase - diodowy laser do epilacji we Wrocławiu

Bolesna i czasochłonna depilacja to już przeszłość – dzięki laserowej depilacji Primelase.

Zabieg epilacji laserem Primelase składa się z kilku etapów, które płynnie następują po sobie. Na samym początku przeprowadzany jest oraz specjalistyczny wywiad lekarski, mający na celu eliminację wszelkich przeciwwskazań uniemożliwiających wykonanie zabiegu. Następnie omawiany jest szczegółowy przebieg procedury zabiegowej i zostają objaśnione różnorakie wątpliwości oraz pytania. Kolejnym etapem jest ustawienie przez osobę wykonującą zabieg odpowiednich parametrów na laserze, aby depilacja przebiegła prawidłowo. Na miejsca zabiegowe nakładany jest specjalny żel, który ma ułatwić przemieszczenie się głowicy. Dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia, laser Primelase nie powoduje bólu oraz uczucia dyskomfortu. Ponadto emituje on fale o długości 755 nm, co powoduje, że dużo szybciej oraz sprawniej usuwa włosy u osób posiadających I, II lub III fototyp skóry.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30 minut
  • Wykonywany przez  kosmetologa
  • Części ciała całe ciało
  • Inwazyjność zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 4-8

Primelase - diodowy laser do epilacji we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg depilacji wykonywany laserem diodowym Primelase jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Procedura ta nie wymaga szczególnego przygotowania i polega na wykonaniu kilku prostych czynności, które sprawią, że efekty będą dużo bardziej trwalsze, widoczne i efektywniejsze. Dlatego tez przed zabiegiem należy:

– utrzymać przynajmniej dwutygodniową przerwę od opalania zarówno na prawdziwym słońcu jak i sztucznie wygenerowanymi promieniami UV,

– przynajmniej na 10 dni przed zabiegiem nie depilować miejsc zabiegowych woskiem, pęsetą oraz depilatorem,

– jeden dzień przed lub tego samego dnia należy dokładnie ogolić miejsca zabiegowe zwykłą maszynką do golenia – uważać by nie podrażnić skóry i nie naruszyć naskórka,

– przynajmniej na dwa tygodnie przed zabiegiem odstawić wszelkie leki światłouczulające,

– na kilka dni przed planowanym zabiegiem zrezygnować z peelingów oraz innych kosmetyków mogących naruszyć górną warstwę naskórka.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg depilacji wykonany laserem diodowym Primelase przeznaczony jest dla każdej osoby, która bez bólu pragnie pozbyć się zbędnego owłosienia. Wykonywany jest na różnych partiach ciała, z czego głównie na:

– nogach,

– pośladkach,

– bikini,

– twarzy.

Zabieg epilacji Primelase jest zabiegiem nieinwazyjnym i niezwykle skutecznym, gdyż dzięki swoim właściwościom usuwa nawet bardzo jasne włoski na ciele. Dlatego tez osoby o jasnej karnacji, posiadające brązowe lub jaśniejsze zabarwienie owłosienia mogą bez skrupułów skorzystać z zabiegów laserem diodowym Primelase. Nie ma ograniczeń, co do wieku oraz płci, z zabiegu może skorzystać praktycznie każdy o ile nie zostaną wykryte przeciwwskazania zdrowotne uniemożliwiające przeprowadzenie depilacji.

Jakie efekty daje zabieg ?

Dzięki trwałej depilacji laserowej laserem diodowym Primalese masz szansę pozbyć się zbędnego i szpecącego owłosienia z Twojego ciała w kilka minut. Bezinwazyjna procedura, bezbolesny przebieg oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu gwarantują satysfakcję oraz zadowolenie. Efektem jest piękna, gładka skóra, wolna od wszelkiego owłosienia. Niepodważalnym plusem tej metody jest fakt, iż po kilku zabiegach problem odrastających włosków znika na zawsze. Wiązka lasera Primelase wnika głęboko w warstwy włosia, gdzie zostają zniszczone od samych cebulek, dlatego też proces ich wzrostu zostaje całkowicie zahamowany. Innowacyjność oraz zaawansowane rozwiązania pozwalają na uzyskanie naprawdę rewelacyjnych efektów. Klinika we Wrocławiu cechuje się najlepszymi wynikami oraz efektami świadczącymi o skuteczności działania lasera diodowego Primelase. Posiadamy na koncie setki zadowolonych klientów, w tym także Panów.

Przeciwskazania do zabiegu

Pomimo tego, że depilacja laserowa uchodzi za zabieg małoinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny to istnieje kilka przeciwwskazań, które bezwzględnie uniemożliwiają wykonanie danej procedury, są to:

– ciąża i okres karmienia piersią,

– świeża opalenizna,

– przewlekłe i ostre stany zapalne skóry,

– zażywanie leków oraz ziół światłouczulających,

– epilepsja,

– zaawansowana cukrzyca,

– poważne zaburzenia krążenia oraz krzepnięcia krwi,

– terapia retinoidami (doustna).

Opinie klientek po zabiegu

Zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Od zawsze zmagałam się z mocnym owłosieniem na nogach i golenie ich przyskwarzało mi sporo pracy oraz trudu. Dzięki Laserowi Primelase mój problem zniknął a ja mogę cieszyć się gładka i piękną skórą o każdej porze roku.

Dzięki laserowej depilacji wykonanej w klinice we Wrocławiu lato nie kojarzy mi się jedynie z przymusem golenia nóg. Dzięki innowacyjnej metodzie i zaawansowanym technologiom lasera diodowego Primelase moje życie nabrało nowych barw a ja nie muszę tracić czasu na golenie nóg – gdyż wyglądają zawsze rewelacyjnie.

Zespół pracujący w klinice we Wrocławiu jest przemiły i sympatyczny – nigdy nie spotkałam się z tak fachowym i profesjonalnym podejściem nawet przy tak błahym zabiegu jak depilacja laserowa. Wszystko dokładnie objaśnione i wytłumaczone oraz rozwiane wszelkie wątpliwości – szczerze polecam to miejsce! Efekty zabiegu REWELACYJNE!

Usuwanie nawet najjaśniejszych włosków

Bezkonkurencyjny laser

Nieinwazyjny i bezbolesny

Zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i skuteczny

Cennik primelase

OpisCena
Epilacja laserowa owłosienia - bikini głębokie 369 zł
Epilacja laserowa owłosienia - bikini płytkie 319 zł
Epilacja laserowa owłosienia - broda/twarz 159 zł
Epilacja laserowa owłosienia - brzuch 319 zł
Epilacja laserowa owłosienia - kark 299 zł
Epilacja laserowa owłosienia - klatka piersiowa 319 zł
Epilacja laserowa owłosienia - kresa biała 149 zł
Epilacja laserowa owłosienia - nogi 529 zł
Epilacja laserowa owłosienia - pachy 269 zł
Epilacja laserowa owłosienia - plecy 319 zł
Epilacja laserowa owłosienia - pośladki 319 zł
Epilacja laserowa owłosienia - przedramiona 219 zł
Epilacja laserowa owłosienia - ramiona 219 zł
Epilacja laserowa owłosienia - szpara międzypośladkowa 219 zł
Epilacja laserowa owłosienia - uda 319 zł
Epilacja laserowa owłosienia - wąsik 159 zł
Epilacja laserowa owłosienia - łydki 319 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy depilacja laserem diodowym Primelase jest bolesna?

Nie – dzięki zaawansowanym technologiom oraz systemowi chłodzenia uczucie dyskomfortu oraz bólu podczas zabiegu zostaje zminimalizowane praktycznie do zera. Podczas zabiegu można odczuwać jedynie delikatne mrowienie lub ból o naprawdę słabym nasileniu. Dlatego tez zabieg ten bez problemu może być wykonywany nawet u osób z bardzo niskim progiem bólowym.

Dlaczego nie jest możliwe usunięcie wszystkich włosków podczas jednego zabiegu?

Proces wzrostu włosia na ludzkim ciele jest dosyć długi i skomplikowany. Składa się z trzech etapów, które można podzielić na: okres wzrostu, okres obumierania oraz okres spoczynku. Aby dobrze zrozumieć odpowiedz na pytanie, dlaczego podczas jednego zabiegu nie jest możliwe usunięcie wszystkich włosków, należy dobrze oswoić wiedzę na temat tego cyklu. Na ludzkim ciele człowieka dorosłego wyrasta około pięć miliona mieszków włosowych, z których wyrasta jeden włos. Wiązka lasera medycznego Primelase skutecznie i precyzyjnie usuwa jedynie te włosy, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostu – gdyż tylko podczas trwania tej fazy światło lasera jest w stanie dotrzeć do dna włosa i zniszczyć jego macierz oraz brodawkę. Dlatego tez wskazane są odpowiednie przerwy pomiędzy zabiegami by włoski mogły przejść przez konkretne fazy rozwoju i zostać odpowiednio, kolejno zniszczone.

Należy także wziąć pod uwagę fakt, iż ciało ludzkie posiada zdolności do regeneracji i nawet po kilku latach o wykonania zabiegu może dojść do ponownego pojawienia się owłosienia – zależy to już bardziej od predyspozycji genetycznych.

Ile jest potrzebnych zabiegów, aby uzyskać trwałe i satysfakcjonujące efekty?

Ilość koniecznych zabiegów, gwarantujących stałe i satysfakcjonujące efekty uzależniona jest od różnych czynników oraz predyspozycji – szczególnie genetycznych. Z reguły wykonuje się od 4 do 5 zabiegów, czasami potrzebnych jest 6. Znaczenie maja tutaj kolor i rodzaj owłosienia, typ skóry oraz gęstość włosków i miejsce zabiegowe.

Czy zabieg epilacji laserem diodowym usuwa owłosienie na trwałe?

Tak – poprawnie wykonany zabieg epilacji laserowej gwarantuje skuteczne pozbycie się owłosienia na stałe z wybranej partii ciała. Precyzyjnie skierowana wiązka lasera diodowego Primelase pozwala osiągnąć spektakularne i rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Jedynie w niektórych przypadkach zdarza się to bardzo rzadko) zaleca się po upływie dwóch lub czterech lat wykonanie zabiegu przypominającego.

Czy pora roku ma znaczenie przy wykonywaniu zabiegu epilacji laserowej?

Tak – pora roku ma znaczenie przy wykonywaniu zabiegu depilacji laserowej. Zabieg ten najlepiej jest wykonać w miesiącach jesienno – zimowych, gdyż wówczas skóra nie jest wystawiana na silne działanie promieni UV i nie ma bezpośredniego kontaktu ze słońcem. Ponadto opalenizna w te miesiące jest dużo słabsza lub nie istnieje w ogóle, co sprzyja działaniu lasera – wiązka światła nie rozprasza się i dociera precyzyjnie w punkt.

Jakie środki ostrożności należy zachować po zabiegu?

Po zabiegu nie należy stosować silnych i drażniących kosmetyków – głównie tych zawierających alkohol o wysokim stężeniu oraz peelingów. Należy także wstrzymać się od wizyt na basenie, saunie oraz solarium.

Dlaczego epilacja laserowa jest korzystna i opłacalna?

Depilacja wykonywana laserem Primelase jest wyko skuteczne i pozwalająca uzyskać stałe efekty. Dlatego tez jest bardzo opłacalnym zabiegiem, którego efekty utrzymują się przez całe życie,. Pieniądze wydane na maszynki i kremy do golenia oraz czas i nerwy poświęcone na tę czynność z pewnością są dużo wyższe i bardziej wymagające.

Jakie znaczenie ma wybór miejsca oraz urządzenia wykonującego zabieg depilacji laserowej?

Wybór miejsca oraz urządzenia, którym wykonywamy jest zabieg depilacji ma niebagatelne znaczenie gdyż od tego głównie zależy powodzenia zabiegu. Profesjonalizm oraz wiedza specjalisty w połączeniu z zaawansowaną technologia i nowoczesnymi rozwiązania daje możliwość osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Dlaczego karmienie piersią stanowi przeciwwskazanie do wykonania zabiegu?

Podczas okresu laktacji w organizmie kobiety zachodzi wiele zmian i gospodarka hormonalna nie jest stabilna, co wpływa także na fazy wzrostu włosia. Dlatego tez okres ten nie jest zalecany do wykonywania depilacji laserowej. Ponadto wiązka lasera i działanie jego światła może negatywnie wpłynąć na niektóre procesy organizmu.

Jakie odstępy czasowe należy zachować pomiędzy seriami poszczególnych zabiegów?

Odstępy czasowe, jakie należy utrzymać pomiędzy seriami poszczególnych zabiegów zależą głownie od indywidualnych predyspozycji oraz miejsca zabiegowego nie trwają one jednak krócej niż 4 tygodnie i dłużej niż 12.

Czy pieprzyki w miejscach zabiegowych są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu depilacji?

Tak – pieprzyki nie mogą być poddawane depilacji laserowej, gdyż nie jest wskazane drażnienie tych miejsc światłem lasera.

Czy są ograniczenia wiekowe do wykonania zabiegu depilacji laserem diodowym Primelase?

Nie – zabieg ten może być wykonany praktycznie u każdej zdrowej osoby, u której nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań mogących świadczyć o potencjalnym niebezpieczeństwie i niepowodzeniu.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi