+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Nici biorewitalizujące we Wrocławiu

Lifting i odnowa za pomocą nici osiągalne we Wrocławiu  .

Zabieg biorewitalizacji skóry twarzy i ciała nićmi to bestseller ostatnich lat. Jego wysoka skuteczność oraz długotrwałe efekty zaskarbiły sobie zaufanie klientów na całym świecie. Wprowadzone pod skórę w niebolesny sposób nici w szybki i nieinwazyjny sposób poprawiają jej elastyczność  –  staje się ona młodsza i zdecydowanie bardziej napięta. Poddane zabiegowi części ciała odzyskują swój kształt, a dogłębne działanie rewitalizujące regeneruje naskórek na poziomie komórkowym. Zadaniem nici jest przede wszystkim zachowanie naturalnego wyglądu przy jednoczesnej redukcji oznak starzenia się skóry.

Nici biorewitalizujące we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Nici biorewitalizujące we Wrocławiu

Napięta i wyraźnie młodsza skóra w zasięgu ręki z nićmi biorewitalizującymi.

Innowacyjna metoda liftingu i odnowy skóry rozpuszczalnymi nićmi odbywa się poprzez wprowadzenie nici w tkanki podskórne w wybranych obszarach twarzy lub ciała. Po uprzednim omówieniu z lekarzem specjalistą faz zabiegu, doborze odpowiedniej techniki oraz ewentualnych przeciwwskazaniach – określona zostaje powierzchnia działania.

Rozpuszczalne nici wprowadzane są pod skórę za pomocą wąskiej sterylnej igły. Odbywa się to bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym, które zapewnia komfort podczas zabiegu. Lekarz delikatnie wprowadza igłę w przygotowane wcześniej do tego celu miejsca, a następnie łagodnie ją wyjmuje.

Dzięki tej technice nić pozostaje pod skórą, bez możliwości przemieszczenia się, a efekt zabiegu widoczny jest od razu.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Nici biorewitalizujące we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

W jaki sposób przygotować się do zabiegu rewitalizacji skóry nićmi?

 • jako zabieg nieinwazyjny – nie wymaga specjalnego przygotowania
 • przed podjęciem działania wymagana jest konsultacja z lekarzem
 • w przypadku poważnych dolegliwości skórnych pojawiających się przed umówionym zabiegiem  – zalecany jest wcześniejszy kontakt
 • wskazane jest, aby przez planowanym zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych leków zaburzających krzepliwość krwi
 • mniejsza ilość pitej kawy lub ograniczenie palenia może pozytywnie wpłynąć na kondycję skóry przed zabiegiem
 • w dniu zabiegu warto zgłosić się do kliniki wcześniej

Dla kogo jest ten zabieg ?

Nici biorewitalizujace Wrocław – dla kogo i w jakim celu?

 • dla każdego, kto ceni sobie względy estetyczne i naturalny świeży wygląd twarzy
 • metoda ta zadowoli każdego kto ceni sobie natychmiastowy efekt młodszej skóry, otrzymany w nieinwazyjny sposób
 • przeznaczona jest dla osób, które zmagają się z pierwszymi oznakami starzenia się skóry twarzy i szyi
 • doskonale sprawdzi się u pacjentów zmagających się ze zmniejszeniem napięcia skóry poszczególnych partii ciała (ręce, nogi, brzuch, pośladki)
 • dla wszystkich chcących poprawić kształt i jędrność swoich piersi
 • dla wszystkich, którzy zmagają się z niewielkimi defektami ze strony skóry twarzy i ciała (m.in. asymetria twarzy, kurze łapki, worki pod oczami, lwia zmarszczka, opadająca krawędź brwi, fałd nosowo wargowy etc.)

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści płynące z zastosowania nici biorewitalizujących:

 • szybki czas aplikacji nici  – od kilkunastu minut do ok. 1 h
 • natychmiastowy efekt wizualny przy naturalnym efekcie
 • błyskawiczny lifting i poprawa wyglądu skóry
 • dogłębne działanie rewitalizujące oraz regeneracja
 • poprawa elastyczności naskórka
 • skóra staje się wyraźnie rozjaśniona i wypoczęta
 • następuje znaczna poprawa owalu w miejscu aplikacji nici
 • nieinwazyjny zabieg, bez użycia skalpela
 • długotrwały efekt utrzymujący się nawet do 2 lat po zabiegu

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania przed zabiegiem nićmi biorewitalizującymi:

 • zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz podczas laktacji
 • do zabiegu nie są kwalifikowane osoby cierpiące na choroby autoimmunologiczne
 • przeciwwskazaniem są infekcje w miejscach planowanego zabiegu, otwarte rany oraz wirus opryszczki w fazie aktywnej
 • wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe
 • także cukrzyca w formie niewyrównanej
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • osoby cierpiące na choroby krwi oraz przyjmujące leki wpływające na krzepliwość – również nie są kwalifikowane do wykonania zabiegu

Opinie klientek po zabiegu

Spektakularne efekty. Nie spodziewałam się tak szybkiego rezultatu. Przekonałam się o nim na własnej skórze.

Polecam każdemu! Problem bruzd na twarzy i lwiej zmarszczki już mnie nie dotyczy. Wszystkie moje kompleksy zniknęły. Teraz uśmiecham się z radością, bez zmartwień o zmarszczki.

Od lat chciałam poprawić wygląd swoich piersi w zgodzie ze sobą. Bałam się inwazyjnej operacji i wtedy dowiedziałam się o zabiegu nićmi rewitalizującymi we Wrocławiu . Byłam mile zaskoczona, że w tak łatwy sposób moje piersi odzyskały jędrność i kształt.

Nici biorewitalizujące

korekta linii żuchwy

rewitalizacja twarzy

Nici biorewitalizujące

lifting i rewitalizacja twarzy

Nici biorewitalizujące

korekta podbródka, lifting i rewitalizacja szyi

Cennik Nici biorewitalizujące we Wrocławiu

OpisCena
Nici - rewitalizacja twarz + szyja od 1999 zł do 4499 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg nićmi biorewitalizującymi odbywa się przy użyciu skalpela?

Metoda rewitalizacji i odnowy skóry nićmi nie wymaga użycia skalpela. To doskonała i w pełni bezpieczna alternatywa dla standardowych metod operacyjnych. Wiele w dużej mierze zależy od rodzaju nici oraz metody wybranej do ich aplikacji. Metoda używana w naszej klinice tego nie wymaga. Do umieszczenia nici biorewitalizujących potrzebna jest jedynie wąska sterylna igła oraz sprawne dłonie lekarza.

Czy powinnam bać się zabiegu nićmi?

Zabieg nićmi biorewitalizującymi jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Sukces tej metody polega na zastosowaniu przez lekarza znieczulenia miejscowego przed zabiegiem, co zapewnia pacjentowi uczucie komfortu oraz daje gwarancję bezstresowego przebiegu czynności.

Na jakie efekty mogę liczyć po zabiegu nićmi?

Przede wszystkim – natychmiastowe! Nici rewitalizujące znacząco wpływają na poprawę kondycji skóry. Pacjent zyskuje nie tylko dogłębnie odżywioną i zregenerowaną skórę, ale  także natychmiastową poprawę jej napięcia. Skóra staje się promienna i gładka, odzyskuje dawną energię oraz blask. Dodatkowo jest delikatnie zliftingowana, ponieważ podlega mechanicznemu działaniu nici. Efekty zabiegu są zdecydowanie długotrwałe – rozpuszczalne nici pozostają pod skórą do kilku miesięcy, a efekt ich działania widoczny jest do dwóch lat po wykonaniu zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Jak na nieinwazyjną szybką metodę poprawy kondycji skóry oraz jej widocznego naturalnego odmłodzenia efekt utrzymuje się stosunkowo długo. Widoczny jest zaraz po wykonanym zabiegu, w ciągu kilku kolejnych tygodni w skórze znacząco przyśpiesza produkcja kolagenu i elastyny. Proces ten skutecznie utrzymuje się aż do czasu rozpuszczenia się nici. Efekt po zabiegu nićmi biorewitalizujacymi z powodzeniem utrzymuje się około dwóch lat po aplikacji pod skórą.

Czy zabieg nićmi zapewnia zarówno efekt rewitalizacji i liftingu skóry jednocześnie?

Owszem – skóra poddana działaniu nici biorewitalizujących poddaje się również subtelnemu liftingowi. Ze względu na swoje wygładzające i napinające właściwości – nici zdecydowanie wpływają na napięcie i elastyczność skóry. Działają one na skórę mechanicznie wygładzając zmarszczki i bruzdy w miejscach aplikacji. Wspomagana działaniem nici produkcja kolagenu i elastyny ma znaczący wpływ na efekt liftingu po zabiegu.

Czy zabiegowi biorewitalizacji nićmi może poddać się również mężczyzna?

Zabieg biorewitalizacji i odnowy naskórka nićmi dedykowany jest każdemu, kto tego potrzebuje. Bez względu na wiek i płeć. Należy do grupy nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, mający na celu szybką i efektowną poprawę kondycji skóry twarzy i ciała. W zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów – zalecany jest również panom.

Karmię piersią - czy zabieg nićmi biorewitalizującymi jest zabiegiem dla mnie?

Mimo swojej niskiej inwazyjności – zabieg biorewitalizacji skóry nićmi to jednak zabieg. Ma on wpływ na funkcjonowanie skóry, a do jego wykonania używa się znieczulenia miejscowego. Nici wykonane są wprawdzie z wysokiej jakości materiałów używanych powszechnie chociażby w chirurgii czy okulistyce – jednak warto z nim poczekać do czasu zakończenia laktacji.

Czy zabieg nićmi spełni moje marzenie o jędrnych piersiach i pośladkach?

Nici biorewitalizujące przeznaczone są do odnowy skóry twarzy, ale i wybranych obszarów ciała. Ze względu na swoje działanie podtrzymujące, napinające i ujędrniające – zdecydowanie poleca się je do nieinwazyjnej korekcji zarówno piersi, jak i pośladków. Nie zwiększy wprawdzie znacząco rozmiaru tych partii ciała, jednak skoryguje skutecznie ich kształt, napnie i podniesie skórę. Dzięki swoim odbudowującym właściwościom poprawi elastyczność oraz jędrność naskórka.

Boję się blizn po zabiegu nićmi. Jak to wygląda w praktyce?

Z racji tego, że zabieg biorewitalizujacymi nićmi nie wymaga użycia skalpela – ryzyko powstania nieestetycznych zbliznowaceń praktycznie nie istnieje. Tuż po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zasinienia czy lekka opuchlizna w miejscu wykonanego zabiegu, lecz powinny one zniknąć samoistnie w niedługim czasie po nim.

Czy zabieg nićmi przeznaczony jest wyłącznie do twarzy?

Metoda z użyciem nici biorewitalizujących stosowana jest zarówno do szybkiej poprawy wyglądu skóry twarzy, jak i wybranych partii ciała. Popularne jest stosowanie ich chociażby w celu korekcji skóry szyi, rąk, nóg, brzucha, piersi oraz pośladków. Zabieg pozostawia w tych obszarach widoczną poprawę elastyczności skóry oraz jej napięcia.

Czy nici pozostają pod skórą do końca życia?

Podczas zabiegu rewitalizacji i odnowy skóry używa się nici rozpuszczalnych. Przeciętny czas całkowitego rozpuszczania się nici pod skórą to kilka miesięcy. Zaaplikowany stelaż, na którym opiera się skóra – ulega całkowitemu rozpuszczeniu. Jednak sam efekt zabiegu utrzymuje się nawet do dwóch lat.

W jaki sposób odbywa się aplikacja nici pod skórą?

Zabieg przeprowadza wykwalifikowany personel. W przypadku naszej kliniki aplikację nici rewitalizujących przeprowadza uprawniony do tego lekarz. Metoda z użyciem nici rewitalizujących polega na wprowadzeniu pod skórę we wcześniej wyznaczonych miejscach – wąskiej sterylnej igły, w której umieszczona jest nić. Po prawidłowym zaaplikowaniu nici w określonym obszarze – igła jest w sposób ostrożny i delikatny wyciągana spod skóry. W zależności od planu zabiegu i wielkości obszaru, na którym działa lekarz – liczba wprowadzanych nici może się różnić.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.

Komórki macierzyste Wrocław

Zabieg z użyciem komórek macierzystych CGF jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki.