+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Mezoterapia lipolityczna we Wrocławiu

Całkowicie nieinwazyjna lipoliza iniekcyjna usuwająca tkankę tłuszczową osiągalna na terenie Wrocławia.

Mezoterapia lipolityczna czyli lipoliza to redukcja tkanki tłuszczowej poprzez wstrzyknięcie do niej preparatu rozszczepiającego komórki tłuszczowe w sposób niechirurgiczny, za pomocą igły. Po wstrzyknięciu substancji trójglicerydy zostają rozłożone, później trawione w naturalnych procesach metabolicznych oraz usuwane z organizmu. Aby uzyskać najbardziej pożądane efekty zaleca się poddanie serii zabiegów. Jest to zabieg nieoperacyjny, który wymodeluje sylwetkę z nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie osoby, które nie mają zbyt wiele czasu na rekonwalescencję, mogą szybko powrócić do codziennych obowiązków. Największa skuteczność zabiegu występuje u osób z prawidłową masą ciała, walczących z miejscową otyłością.

Główną zaletą jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach sprawiających trudność, takich jak: podbródek, brzuch, uda, biodra czy boczki. Miejscowe zredukowanie tkanki tłuszczowej przyczyni się do wymodelowania sylwetki.

Całkowicie nieinwazyjna lipoliza iniekcyjna usuwająca tkankę tłuszczową osiągalna na terenie Wrocławia.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Mezoterapia lipolityczna we Wrocławiu

Czasochłonne diety i ćwiczenia bez efektów ustępują miejsca lipolizie iniekcyjnej we Wrocławiu.

Pierwsza część zabiegu to konsultacja, której celem jest kwalifikacja i wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu. Specjalista omawia z klientem etapy zabiegu, określając efekty. Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej we Wrocławiu nie stosuje się fosfatydoholiny, która powoduje nadmierne obrzęki i wydłuża okres rekonwalescencji. Mezoterapia lipolityczna wykonywana w SkyClinic z wykorzystaniem preparatu np.: Aqualyx to niezwykle precyzyjny zabieg pozbawiony odczuć bólowych . Preparat wstrzykiwany jest przez lekarza w określone wcześniej miejsce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu ani bólu związanego z zabiegiem, ponieważ lekarz za pomocą maści znieczulającej znieczula wybrane miejsce.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: do 30 min
  • Wykonywany przez  lekarza
  • Części ciała twarz, brzuch, pośladki, uda, ciało
  • Inwazyjność Zabieg inwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 3 zabiegi

Mezoterapia lipolityczna Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem lipolizy iniekcyjnej nie potrzeba specjalnie się przygotowywać w domu. Najważniejsza jest przed zabiegiem konsultacja i wykrycie ewentualnych przeciwwskazań. Dotyczy to obecnej infekcji, zażywania leków czy chorób. Pacjentowi zaleca się nie pić kawy bezpośrednio przed zabiegiem. Podczas zabiegu wykonane zostanie znieczulenie miejscowe, jednak można zaopatrzyć się w środki przeciwbólowej, takie jak paracetamol. Wykluczone jest zażywanie środków zawierających ibufrofen.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg zaleca się osobom z prawidłową masą ciała, które mają problem z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. U kobiet tego typu przypadłość występuje najczęściej w dolnych partiach ciała, takich jak brzuch, biodra, uda, a u mężczyzn dotyczy głównie partii brzusznej. Lipoliza polecana jest jako rozwiązanie dla pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej także z takich miejsc jak: okolica nad kolanami, nad łokciami, ramiona, a także podbródek. Jest to metoda, która zastępuje liposukcję mechaniczną. Pacjenci nie muszą martwić się zabiegiem chirurgicznym i związanymi z nim komplikacjami. Dodatkowo zaletą lipolizy iniekcyjnej jest nieinwazyjność i związany z nią krótszy czas rekonwalescencji.

Jakie efekty daje zabieg ?

Krótki zabieg = oszczędność czasu podczas lipolizy jak i podczas rekonwalescencji.

Szybko i skutecznie usuwają nadprogramowe kilogramy.

Wygodne wymodelowanie sylwetki i zwalczenie cellulitu.

Skóra zostaje napięta, dzięki czemu widoczny jest efekt odmłodzenia jej.

Wyeliminowanie tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca na całym ciele.

Doskonałe efekty w pozbyciu się drugiego podbródka.

Naturalny sposób usuwania tłuszczu z organizmu za pomocą enzymów wątrobowych.

Przeciwskazania do zabiegu

Aby zabieg mógł zostać wykonany w sposób bezpieczny organizm musi być ogólnie w dobrym stanie fizycznym, bez objawów przeziębienia czy opryszczki. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny wstrzymać się z wykonywaniem lipolizy iniekcyjnej do czasu zakończenia laktacji. Ponadto:

– alergia na składnik preparatu, w szczególności Aqualyx

– choroby przewlekłe takie jak cukrzyca czy choroby wątroby

– stany zapalenia skóry

– przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi

– choroba nowotworowa

Opinie klientek po zabiegu

Odkąd pamiętam pragnęłam szczupłej sylwetki. Zdrowo zbilansowana dieta i ćwiczenia dały świetny efekt, jednak nie potrafiłam pozbyć się tłuszczu z okolic wewnętrznej strony uda. Przeznaczałam na tą partię niezliczoną ilość godzin ćwiczeń, ale nic nie skutkowało. Dopiero mezoterapia lipolityczna we Wrocławiu pozwoliła mi na spełnienie marzeń- dzięki niej pozbyłam się fałdek i mam w końcu wymarzoną sylwetkę! Dziękuję bardzo!!

Od lat nie potrafiłam spojrzeć na siebie w lustrze, walczyłam z drugim podbródkiem za pomocą ćwiczeń napinających mięśnie szyi, masaży i rollerów… Niestety nic nie pomagało. Przyjaciółka widząc mnie załamaną wskazała mi ten zabieg, obawiałam się go jednak. Teraz cieszę się, że strach mnie nie pokonał i zdecydowałam się na zabieg, nie był tak inwazyjny jak myślałam a przyniósł efekty o jakich nie śniłam, moja wiotka skóra na podbródku zniknęła jakby za pomocą czarodziejskiej różdżki. Polecam gorąco każdemu, kto również boryka się z problemem podwójnego podbródka.

Skuteczny zabieg lipolizy iniekcyjnej Wrocław! Chciałam pozbyć się kobiecego utrapienia- cellulitu. Poszperałam w internecie i znalazłam mało inwazyjną metodę. Spróbowałam i nie żałuję. Zabieg pomógł mi, więc i Tobie pomoże. Atmosfera miejsca pomaga zwalczyć stres, dzięki czemu czujesz się zdecydowana sięgnąć po to, czego pragniesz.

Poprawa napięcia skóry

Poprawa napięcia skóry 

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Likwidacja drugiego podbródka

Wyszczuplenie talii

Wyszczuplenie talii

Likwidacja drugiego podbródka

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Cennik Mezoterapia lipolityczna we Wrocławiu

OpisCena
Lipoliza - ciało 989 zł
Lipoliza - podbródek 549 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy efekty po zabiegu utrzymują się na cale życie?

Żaden zabieg nie gwarantuje idealnej sylwetki do końca życia. Lipoliza iniekcyjna pozwala błyskawicznie i skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, która może wrócić jeśli pacjent ponownie przytyje. Efekty będą utrzymywać się długo tylko jeśli pacjent będzie dbał o kontrolę masy ciała- stosując dietę i aktywność fizyczną.

Jak duże efekty wystąpią po zabiegu lipolizy iniekcyjnej?

Każdy człowiek jest indywidualnym przypadkiem, również efekty jakie uzyska się po zabiegu są sprawą indywidualną. Lekarz podczas omówienia z klientem etapów zabiegu wskaże prawdopodobne efekty. Każdy pacjent wyjdzie zadowolony.

Jakie efekty daje zabieg?

Głównie zabieg lipolizy iniekcyjnej pozwala na zwalczenie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu wymodeluje sylwetkę. Ponadto redukuje cellulit, niweluje drugi podbródek i napina skórę, dzięki czemu poprawia jej wygląd. Efektywność zabiegu jest potwierdzona.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej?

Pacjent powinien być zdrowy, bez oznak przeziębienie czy opryszczki. Nie zaleca się tego zabiegu kobietom w ciąży i karmiących piersią, a także osobom uczulonym na składniki preparatu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są również: cukrzyca, choroby wątroby, zapalenia skóry, konieczność przyjmowania leków, które obniżają krzepliwość krwi, a także choroba nowotworowa.

Karmię piersią czy mogę zdecydować się na zabieg?

Żaden zabieg związany z medycyną estetyczną nie jest polecany kobietom w ciąży jak i karmiącym piersią. Proponujemy wstrzymanie się z wykonywaniem lipolizy iniekcyjnej do czasu zakończenia laktacji.

Lipoliza iniekcyjna tylko dla kobiet?

Niekoniecznie, jest to zabieg kierowany dla obu płci. Mężczyźni, którzy chcieliby poprawić wygląd swojego ciała również mogą przystąpić do tego zabiegu. Kobiety mają problem z tkanką tłuszczową dolnych partii ciała, takich jak wewnętrzne i zewnętrzne partie ud, pośladki czy brzuch. Mężczyźni natomiast mogą skupić się na brzuchu czy miejscami nad kolanami i łokciami, a także drugim podbródkiem.

Czy lipoliza iniekcyjna jest jednorazowym zabiegiem?

Jest to zabieg nieoperacyjny, który wymodeluje sylwetkę z nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie jest jednak możliwe, aby jedna wizyta przyniosła pożądane rezultaty. Najlepiej poddać się serii zabiegów. Oczywiście serie będą dopasowane indywidualnie przez wyspecjalizowanych lekarzy do konkretnego przypadku, w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Im mniej tkanki tłuszczowej, tym mniej zabiegów.

Czy czas trwania rekonwalescencji jest długi?

Zabieg nieoperacyjny, jakim jest lipoliza iniekcyjna, polega na wstrzykiwaniu przez lekarza preparatu w określone miejsce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki tej metodzie osoby, które nie mają zbyt wiele czasu na rekonwalescencję, mogą szybko powrócić do codziennych obowiązków. Czas trwania rekonwalescencji jest krótki, dlatego zabieg polecany jest szczególnie w dzisiejszych, dość zabieganych czasach.

Z których partii ciała dzięki lipolizie iniekcyjnej można pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Zabieg można przeprowadzić na całym ciele, wyszczególnia się jednak popularne partie ciała, jakimi są: podbródek, części ciała nad łokciami i kolanami, brzuch, talię, pośladki, a także wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud.

Jak bardzo boli zabieg?

Zabieg wykonywany jest za pomocą strzykawki z cienką igłą. Pacjent nie odczuwa bólu związanego z zabiegiem, ponieważ lekarz za pomocą maści znieczulającej znieczula wybrane miejsce. Osoba pragnąca poddać się zabiegowi, nie powinna martwić się bólem ani dyskomfortem związanym z iniekcją.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Lipoliza iniekcyjna nie jest zabiegiem chirurgicznym, dlatego jest najbardziej bezpieczną opcją zabiegów. Mało inwazyjna polega na wstrzykiwaniu za pomocą strzykawki z cienką igłą preparatu np.: Aqualyx. Aby zadbać o bezpieczeństwo, należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu jakimi są oznaki przeziębienia i opryszczki. Ciąża i karmienie piersią, a także uczulenie na składniki preparatu. Przeciwwskazaniami do zabiegu są również: cukrzyca, choroby wątroby, zapalenia skóry, konieczność przyjmowania leków, które obniżają krzepliwość krwi, a także choroba nowotworowa.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Największa skuteczność występuje u osób z prawidłową masą ciała, walczących z miejscową otyłością. Dla osób, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc bardzo opornych wobec zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. A także dla tych, które pragną pozbyć się drugiego podbródka, zredukować cellulit i zwiększyć napięcie skóry.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu

Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach.