+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Lipotransfer Micro Nano Fat we Wrocławiu

Podaruj swojej skórze drugą młodość – Lipotransfer Micro Nano Fat we Wrocławiu!

Marzysz o pięknej, zdrowej cerze pozbawionej zmarszczek? Chciałabyś wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, pozbyć się cieni pod oczami lub wymodelować usta? Poznaj rewolucyjny zabieg opierający się na technologii Micro Nano Fat, który łączy w sobie wolumetrię oraz medycynę regeneracyjną. Polega on na pobraniu za pomocą innowacyjnej kaniuli tkanki tłuszczowej z okolicy talii, brzucha, pośladków, bądź bioder, a następnie przeszczepieniu jej w wybrane miejsce. Lipotransfer jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, który stanowi coraz bardziej popularną alternatywę dla kwasu hialuronowego. W przeciwieństwie do innych, cieszących się zainteresowaniem rozwiązań Lipotransfer Micro Nano Fat Wrocław nie daje przerysowanego efektu, a ilość pobranego podczas zabiegu materiału pozwala na działanie w kilku obszarach podczas 1 wizyty.

Lipotransfer Micro Nano Fat we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Lipotransfer Micro Nano Fat we Wrocławiu

Lipotransfer Micro Nano Fat to mało inwazyjny proces, który skutecznie rewitalizuje, rozświetla i napina skórę, a także wypełnia wszelkie ubytki – dołącz do grona setek zadowolonych Klientów SkyClinic i poczuj się pięknie niezależnie do wieku.

Przebieg zabiegu Lipotransferu Micro Nano Fat we Wrocławiu dzieli się na 3 następujące części. Pierwszym etapem jest miejscowe znieczulenie, a następnie pobranie z okolicy talii niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą opatentowanej kaniuli, której konstrukcja chroni komórki tłuszczowe oraz macierzyste przed ich nadmiernym uszkodzeniem. Następnie pobrany materiał zostaje oczyszczony i filtrowany – ma to na celu usunięcie erytrocytów oraz płynu znieczulającego, które mogłyby osłabić finalny efekt zabiegu. Na skutek dokładnego oczyszczenia tkanki tłuszczowej powstaje tzw. Nano Fat czyli substancja, w której niszczone są komórki tłuszczowe, a uwalniane komórki macierzyste. Nano Fat zostaje wszczepiony pod powierzchnię skóry w celu jej rewitalizacji, a pozostała część pobranego materiału określana mianem Micro Fat wykorzystywana jest do wolumetrii.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: ciało, pośladki, uda
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Lipotransfer Micro Nano Fat Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Niezbędnym elementem wchodzącym w zakres przygotowania do zabiegu jest konsultacja z wybranym lekarzem, który szczegółowo omówi z Pacjentem wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Przystępując do zabiegu Lipotransferu Micro Nano Fat należy pamiętać, że pacjenci chorzy na cukrzycę wywołaną na skutek miażdżycy oraz palacze tytoniu muszą liczyć się z faktem, że leczenie przyniesie nieco gorsze skutki niż w przypadku osób zdrowych. Jest to spowodowane gorszymi warunkami dla wygojenia się, dlatego też w wyżej wspomnianych przypadkach zaleca się indywidualny dobór metody leczenia.

Należy również pamiętać, że w terminie min. 7 dni przed umówioną datą zabiegu NIE należy stosować leków rozrzedzających krew (w tym także aspiryny). Na zabieg Lipotransferu Micro Nano Fat Wrocław należy również przyjść wypoczętym, a ponadto Pacjent nie może znajdować się pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Z zabiegu Lipotransferu mogą skorzystać wszystkie osoby, które pragną nieco poprawić swój wygląd zewnętrzny i tym samym odzyskać pewność siebie. Zabieg ten dedykowany jest m.in. Pacjentom zmagającym się z brakiem jędrności skóry, która jest nieuchronnym skutkiem starzenia się organizmu oraz braku odpowiedniej pielęgnacji. Innym wskazaniem do wykonania Lipotransferu jest konieczność wykonania korekty w obrębie brody, nosa, czy też kształtu ust – jest to bowiem doskonała alternatywa dla kwasu hialuronowego, która cechuje się równie trwałym i skutecznym efektem.

Lipotransfer to także doskonały sposób na pozbycie się nieestetycznie wyglądających zmarszczek, które odporne są zarówno na wszelakiego typu kremy, jak i preparaty przeciwzmarszczkowe. Za pomocą Micro oraz Nano Fat można również pozbyć się przebijających się na pierwszy plan cieni pod oczami oraz zrewitalizować delikatną i podatną na uszkodzenia skórę dłoni.

Lipotransfer Wrocław może być również w powodzeniem wykorzystywany przy ubytkach tkanek po urazach, uszkodzeniach poporodowych piersi, utracie objętości pośladków, łydek, ud, a także w celu wypełnienia zaników objętości w miejscach intymnych.

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści wynikające z zabiegu Lipotransferu

 • Uzupełnienie ubytków tkanki podskórnej;
 • Wygładzenie zmarszczek;
 • Naturalna stymulacja komórek skóry oraz jej wyraźne odmłodzenie;
 • Całkowita redukcja oznak zmęczenia w okolicy oczu;
 • Odmłodzenie skóry dekoltu oraz szyi;
 • Modelowanie ust, brody oraz korekta kształtu nosa;
 • Rewitalizacja delikatnej skóry dłoni;
 • Nie jest to zabieg czasochłonny – w zależności od części ciała, na której ma być wykonywany czas jego realizacji wynosi 60-120 minut;
 • Idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów – pierwsze skutki lipotransferu widoczne są natychmiast po zabiegu;

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Lipotransferu Micro Nano Fat Wrocław :

 • Nadciśnienie tętnicze;
 • Niewydolność nerek/ wątroby;
 • Choroby serca i układu krążenia;
 • Infekcje oraz stany zapalne;
 • Ciąża oraz laktacja;
 • Zaburzenia krzepliwości krwi;
 • Nowotwór;
 • Choroby autoimmunologiczne;

Opinie klientek po zabiegu

„Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zabiegiem Lipotransferu bruzd nosowo-wargowych, jednak obawiałam się nieco przerysowanego efektu końcowego, jak nierzadko zdarza się to przy kwasie hialuronowym. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości umówiłam się na konsultację do pani doktor ze SkyClinic, która dokładnie wszystko mi wyjaśniła i zapewniła, że efekt będzie wyglądał naturalnie. To był strzał w 10! Jestem bardzo zadowolona zarówno z warunków panujących w klinice, jak i efektu zabiegu.”

„Szukając skutecznego sposobu na walkę z cieniami pod oczami natknąłem się na artykuł o Lipotransferze Micro Nano Fat we Wrocławiu . Pomimo stosowania różnego rodzaju kremów oraz serum moje worki nie dawały za wygraną… Wiem, że skóra pod oczami jest bardzo cienka i delikatna dlatego też zależało mi na małoinwazyjnym zabiegu, który zostanie wykonany przez profesjonalistę. Z czystym sumieniem mogę przyznać, że Lipotransfer spełnił moje oczekiwania – po zejściu opuchlizny oraz wygojeniu się okolicy oczu efekt był wprost powalający.”

„Moje ciało po porodzie było dalekie od ideału, mówiąc szczerze po prostu czułam się nieatrakcyjnie. Jedna z koleżanek zasugerowała mi żebym rozważyła Lipotransfer Micro Nano Fat. Szukałam dobrej wrocławskiej kliniki i wybór padł właśnie na cieszącą się bardzo dobra renomą SkyClinic. Od samego początku czułam, że jestem we właściwym miejscu – lekarz wysłuchał moich obaw i doskonale wyjaśnił. jak wygląda ten zabieg jeżeli chodzi o poporodowe uszkodzenia piersi. Dziś jestem już kilka miesięcy po ostatnim zabiegu z serii i efekty są naprawdę godne polecenia.”

Lipotransfer Micro Nano Fat

Wyszczuplenie podbródka

W pełni bezpieczny i autologiczny przeszczep

Lipotransfer Micro Nano Fat

Modelowanie żuchwy i bródki

Lipotransfer Micro Nano Fat

Wolumetria twarzy tłuszczem

Cennik Lipotransfer Micro Nano Fat we Wrocławiu

OpisCena
Lipotransfer Micro Nano Fat - Pełna rewitalizacja twarzy 6000 zł
Lipotransfer Micro Nano Fat - Powiększanie ust 4000 zł
Lipotransfer Micro Nano Fat - Wypełnienie doliny łez 4000 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Kto w Państwa klinice wykonuje Lipotransfer Micro Nano Fat?

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort naszych Klientów stawiamy przede wszystkim na odpowiednio przeszkoloną grupę lekarzy, profesjonalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz specjalistycznymi umiejętnościami, które niezbędne są do rzetelnego wykonywania swojej pracy.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe w kwestii tego typu zabiegu?

Oczywiście, tego typu zabieg wykonywany jest wyłącznie u osób pełnoletnich, które faktycznie potrzebują takiego rozwiązania. Jeżeli chodzi o górną granicę wiekową, to takowej w tym przypadku nie przewidujemy. Piękno i dobre samopoczucie nie znają limitów.

Po ilu zabiegach faktycznie da się zauważyć efekty Lipotransferu Micro Nano Fat?

Jest to kwestia indywidualna – u 99% Pacjentów efekty zauważalne są po pierwszym zabiegu. Jeżeli chodzi o maksymalnie satysfakcjonujący efekt końcowy może zdarzyć się, że będzie konieczny drugi zabieg.

Czy mając nadciśnienie tętnicze mogę zdecydować się na ten zabieg?

Niestety nie. Nadciśnienie tętnicze oraz inne choroby krążenia są przeciwwskazaniem do wykonania Lipotransferu Micro Nano Fat. Zabiegu w SkyClinic nie wykonają również osoby zmagające się z cukrzycą, niewydolnością nerek lub wątroby, chorobami autoimmunologicznymi, kobiety w ciąży lub okresie laktacji, a także m.in. osoby w trakcie infekcji lub stanów zapalnych.

Czy Lipotransfer jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet?

Absolutnie nie! Zabieg ten polecamy również mężczyznom, którzy chcieliby poprawić swój wygląd.

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Obowiązkowa jest oczywiście konsultacja z jednym z pracujących w SkyClinic lekarzy.

Czego należy unikać po Lipotransferze?

Po wykonaniu zabiegu należy unikać nadmiernej aktywności fizycznej, wizyt na solarium oraz stosowania używek. Nie zastosowanie się do wcześniej wspomnianych zaleceń znacznie przedłuży proces schodzenia opuchlizny oraz uzyskania pożądanego efektu końcowego.

Co ile należy powtarzać serię zabiegów?

W przeciwieństwie do innych, dostępnych zabiegów medycyny efekty po wykonaniu Lipotransferu utrzymują się bardzo długo.

Czy miejsca, które poddane były zabiegowi należy schładzać?

Wbrew powszechnie krążącym opiniom miejsc, na których przeprowadzony był zabieg nie należy nadmiernie schładzać ani masować. Kwestią nad wyraz istotną jest natomiast ochrona przeszczepionych komórek przed urazami mechanicznymi oraz zapewnienie im dostatecznego komfortu cieplnego przez 72h po zabiegu.

Jakie są koszty wykonania tego typu zabiegu w Państwa klinice?

Przykładowe ceny za wszelkie oferowane w naszej klinice zabiegi znajdą Państwo w zakładce „Cennik” dostępnej na naszej stronie internetowej. W celu uzyskania więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu przez formularz lub telefonicznie. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji.

Czy bo zabiegu występują jakieś obrzęki?

Po każdym wykonywanym zabiegu występuje w danym miejscu obrzęk, który utrzymuje się przez okres około 2-3 dni. W niektórych przypadkach obecne są również zasinienia, które wywoływane są na skutek ingerencji kaniuli.

Ile wynosi okres rekonwalescencji?

Całkowity okres rekonwalescencji wynosi przeciętnie od 3 do 7 dni.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.

ZAFFIRO Wrocław

To odmładzający rytuał pielęgnacji, który regularnie wykonywany, zagwarantuje efekt cofającego się czasu, w formie naturalnych, ale spektakularnych rezultatów. Działanie Zaffiro opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego na włókna kolagenowe, które obkurczają się pod wpływem temperatury. Zastosowanie w urządzeniu głowicy wzbogaconej szlachetnym szkłem szafirowym, potęguje efekt działania podczerwieni.

Zabiegi wypełniające we Wrocławiu

Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy pozwalają niwelować zmarszczki, modelować twarz, wykonać wolumetrię policzków, powiększyć usta oraz poprawić i ujędrnić owal twarzy. Implantacja kwasu hialuronowego polega na iniekcji wybranego wypełniacza w partie twarzy, które chcemy wymodelować lub obszary, które wymagają ujędrnienia,