+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Liposukcja ultradźwiękowa we Wrocławiu

Liposukcja ultradźwiękowa to bezinwazyjny zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę, z którego można skorzystać również na terenie Wrocławia.

Liposukcja ultradźwiękowa polega na poddawaniu wybranej partii ciała działaniu ultradźwięków z zewnętrznego źródła. Sekret zabiegu tkwi w bezpiecznym i bezbolesnym rozbijaniu komórek tłuszczowych. Produkty rozpadu tłuszczu są błyskawicznie odbierane przez układ limfatyczny i transportowane do wątroby, gdzie podlegają dalszemu metabolizmowi. Prowadzi to do zmniejszenia obwodów poszczególnych, poddawanych zabiegowi partii ciała, wymodelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Dodatkową zaletą kuracji jest poprawa krążenia krwi, a także korzystny wpływ na układ nerwowy. Liposukcja ponadto prowadzi do złagodzenia dolegliwości bólowych mięśni i stawów. Zabieg działa zbawiennie na kondycję skóry, poprawiając jej jędrność i elastyczność.

Liposukcja ultradźwiękowa we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Liposukcja ultradźwiękowa we Wrocławiu

Dzięki liposukcji ultradźwiękowej zyskasz nowe, wyszczuplone ciało, ujędrnioną i wygładzoną skórę i poprawisz jakość swojego życia.

Kosmetolog najpierw przeprowadza szczegółowy wywiad i wyklucza wszelkie przeciwwskazania do wykonania liposukcji ultradźwiękowej. Następnie, osoba wykonująca zabieg dokonuje dokładnych oględzin konkretnej partii ciała i omawia z klientem to, jak krok po kroku będzie przebiegał zabieg. Sama kuracja polega na tym, że do wybranych obszarów ciała przykładana jest głowica, która generuje ultradźwięki o odpowiedniej mocy. Ultradźwięki rozbijają cząsteczki tłuszczu, a pozostałości po nich trafiają do układu limfatycznego. Dalej emulsja tłuszczowa trafia do wątroby, gdzie podlega kolejnym etapom metabolizmu. Po zabiegu kosmetolog masuje daną partię ciała, by ułatwić proces usuwania przez limfę pozostałości po komórkach tłuszczowych. Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny i pozbawiony skutków ubocznych.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: ciało, pośladki, uda
 • Inwazyjność Zabieg iniekcyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Liposukcja ultradźwiękowa Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

 • Liposukcja ultradźwiękowa nie wymaga wcześniejszego skomplikowanego przygotowania, warto jednak zastosować się do kilku prostych zasad i w razie wątpliwości zgłosić się do kliniki.
 • Dobrze jest w dniu zabiegu wypić więcej wody (ok. 2 litry), ponieważ pobudzi to układ limfatyczny i zmobilizuje go do sprawniejszego wydalania rozbitych komórek tłuszczowych.
 • Warto jest upewnić się, że nie występują żadne przeciwwskazania zdrowotne do wykonania zabiegu (kosmetolog na pewno o to zapyta), ani nie są przyjmowane niektóre leki.
 • Na kilka dni przed zabiegiem warto zatem odstawić leki rozrzedzające krew oraz glikokortykosteroidy.
 • Dobrze jest na przynajmniej tydzień przed zabiegiem ograniczyć, a najlepiej całkowicie odstawić, palenie papierosów i innych wyrobów tytoniowych.

Dla kogo jest ten zabieg ?

 • Zabieg jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby cieszyć się pięknie wymodelowanym, wyszczuplonym, gładkim ciałem.
 • Liposukcji ultradźwiękowej mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy marzą o poprawie sylwetki.
 • Zabieg przyda się też każdej osobie, która boryka się z cellulitem i nagromadzoną tkanką tłuszczową.
 • Liposukcja ultradźwiękowa jest zbawienna gdy skóra traci swoją jędrność i elastyczność w wyniku naturalnych procesów starzenia się.
 • W naszym gabinecie jesteśmy również w stanie zlikwidować nierówności pozostałe po poprzednich liposukcjach.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Zabieg ultradźwiękowej liposukcji wymodeluje sylwetkę, zmniejszy obwody i zredukuje zawartość tkanki tłuszczowej w poddawanej zabiegowi okolicy.
 • Liposukcja laserowa przyczyni się do redukcji cellulitu m.in. poprzez poprawę cyrkulacji krwi i limfy oraz przez rozbicie grudek tłuszczowych.
 • Liposukcja przyniesie ulgę w bólach mięśni i stawów oraz ukoi nadwerężony układ nerwowy.
 • Ponadto zabieg liposukcji ultradźwiękowej korzystnie wpłynie na stan skóry, pobudzi bowiem produkcję kolagenu i elastyny w tkankach.

Przeciwskazania do zabiegu

 • Stany zapalne w miejscu zabiegowym i wszelkie stany gorączkowe
 • Choroby nowotworowe
 • Niewydolność krążenia i choroby obwodowych naczyń krwionośnych (np. zakrzepowe zapalenie żył), metalowe implanty lub stymulator serca
 • Zaburzenia krzepliwości krwi, stosowanie leków przeciwkrzepliwych, wszelkie stany, które zwiększają ryzyko krwawienia (np. wrzody układu pokarmowego) oraz choroby krwi
 • Choroby, niewydolność nerek lub wątroby
 • Polineuropatia, zaburzenia czucia
 • Przyjmowanie leków glikokortykosteroidowych
 • Ciąża oraz karmienie piersią

Opinie klientek po zabiegu

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i cierpliwości do klienta! Miła pani kosmetolog wszystko mi wytłumaczyła, odpowiedziała na moje pytania, a zabieg przebiegał w przemiłej atmosferze. Zabieg przyniósł niemal natychmiastowe efekty. Czekam na następną wizytę.

Pierwszy raz przyszłam do kliniki przed swoim ślubem, żeby wyszczuplić ramiona. Tak mi się spodobały efekty i ogólnie atmosfera tego miejsca, że wróciłam jeszcze dwa razy na korekcję ud. Mogę śmiało polecić każdemu, kto chciałby trochę pomóc sobie w odchudzaniu 😉

Dziesięć dni temu byłam na pierwszej liposukcji i czekam na następną wizytę. Od razu na drugi dzień po zabiegu zauważyłam, że mam ok. 2 cm mniej w obwodzie, a skóra jest wyraźnie gładsza i ładniejsza, praktycznie bez cellulitu. To mnie mega zmotywowało i zaczęłam więcej spacerować i czasem chodzić na basen.

Liposukcja ultradźwiękowa

Wyszczuplanie ciała

Liposukcja ultradźwiękowa

Redukcja obowdu ramion

Liposukcja ultradźwiękowa

Wyszczuplanie i ujędrnianie brzucha

Liposukcja ultradźwiękowa

Wyszczuplanie brzucha

Cennik Liposukcja ultradźwiękowa we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Jakie partie ciała można poddawać liposukcji ultradźwiękowej?

Liposukcja ultradźwiękowa może być stosowana na dowolnie wybraną partię ciała, którą chcielibyśmy wyszczuplić lub z której pragniemy usunąć cellulit. Mogą to być np.: brzuch, talia, pośladki, uda, łydki, ramiona.

Czy zabieg jest tylko dla kobiet?

Nie! Zabiegowi może poddać się każdy, kto pragnie wymodelować sylwetkę i zmniejszyć obwody poszczególnych partii swojego ciała. Liposukcja ultradźwiękowa sprawdzi się więc zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, którym zależy na pięknym, szczupłym wyglądzie.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa od 45 do 60 minut, zależnie od obszaru ciała, poddawanego kuracji oraz od indywidualnych cech organizmu klienta.

Czy zabieg odbywa się w znieczuleniu?

Nie ma potrzeby wykorzystywania znieczulenia. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej jest w pełni bezpieczny i bezbolesny nawet dla osób o niskiej tolerancji dla bólu.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Czas utrzymywania się efektów zabiegu liposukcji jest sprawą indywidualną i w głównej mierze zależy od postępowania klienta. Po zabiegu dobrze jest zacząć stosować podstawowe zasady zdrowego stylu życia. Zaleca się wprowadzenie lekkiej diety oraz zwiększenie aktywności fizycznej.

Jakie są efekty zabiegu?

Liposukcja ultradźwiękowa polega na rozbijaniu ultradźwiękami komórek tłuszczowych, dzięki czemu pozwala na widoczne wyszczuplenie okolicy ciała, która jest poddawana zabiegowi. Poza zmniejszeniem obwodu danej części ciała, liposukcja przynosi też szereg innych korzystnych zmian. Znacznie poprawia ukrwienie okolicy, likwiduje cellulit, pobudza produkcję kolagenu i elastyny i poprawia ogólną kondycję skóry. Zabieg ma dobroczynny wpływ także na inne układy organizmu. Relaksuje układ nerwowy i likwiduje bóle i napięcia mięśniowo-stawowe. Reguluje cyrkulację krwi.

Czy trzeba się jakoś przygotować do zabiegu?

Nie ma potrzeby czynienia specjalnych przygotowań przed zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej. Warto jednak zadbać o lepsze nawodnienie ciała. Dobrze jest wypić w dniu zabiegu chociaż 2 litry wody. Pozwoli to na usprawnienie krążenia limfy i szybsze usunięcie produktów rozpadu tkanki tłuszczowej. Na kilka dni przed planowanym zabiegiem należy odstawić przyjmowanie leków rozrzedzających krew oraz glikokortykosteroidów. Zaleca się również zrezygnować z palenia papierosów na tydzień przed zabiegiem, lub chociaż ograniczyć ich ilość.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania liposukcji ultradźwiękowej?

Zabiegowi liposukcji nie wolno poddawać się będąc w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Inne przeciwwskazania to wszelkie stany gorączkowe, stany zapalne w miejscu zabiegowym i choroby nowotworowe. Poddawanie się wpływowi ultradźwięków jest także niewskazane dla osób cierpiących na jakiekolwiek choroby krwi, niewydolność krążenia, choroby obwodowych naczyń krwionośnych (np. zakrzepowe zapalenie żył), zaburzenia krzepliwości krwi oraz choroby i stany zwiększające ryzyko krwawienia. Kuracji nie mogą poddawać się osoby posiadające metalowe implanty i stymulatory serca, chorujące na niewydolność nerek lub wątroby oraz na polineuropatie. Poza tym zabieg nie jest przeznaczony dla osób, które na stałe przyjmują leki przeciwzakrzepowe oraz glikokortykosteroidy.

Ile zabiegów trzeba wykonać dla zadowalających efektów?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji oraz od właściwości ciała klienta. Niektóre osoby poprzestają na jednym zabiegu, ale dla pełniejszych efektów dobrze jest zrobić ich kilka, nawet sześć na jedną okolicę. Dodatkowo rezultaty zabiegu warto podtrzymywać poprzez stosowanie zdrowego stylu życia.

Czy są jakieś skutki uboczne zabiegu?

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej nie ma żadnych uciążliwych efektów ubocznych. Jest bezbolesny i bezinwazyjny. Nie dochodzi do jakiegokolwiek oparzenia lub innego uszkodzenia skóry. Od razu po kuracji można wrócić do normalnego funkcjonowania. Warto jednak zacząć stopniowo wprowadzać zmiany do swojego stylu życia. Tylko zdrowa dieta i odpowiednia aktywność fizyczna pozwolą na utrzymanie efektów liposukcji.

Jak wygląda zabieg?

Po ustaleniu, że można bezpiecznie wykonać zabieg u danej osoby oraz szczegółowych oględzinach miejsca zabiegowego, kosmetolog przykłada do określonej partii ciała głowicę, generującą ultradźwięki. Fale dźwiękowe rozbijają cząsteczki tłuszczu. Produkty rozpadu tkanki tłuszczowej są skutecznie usuwane przez krążącą w naczyniach limfę, a następnie transportowane do wątroby, gdzie ulegają metabolizmowi. Po głównej części zabiegu kosmetolog masuje daną partię ciała, by ułatwić proces usuwania z organizmu emulsji z rozbitego tłuszczu.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg liposukcji ultradźwiękowej?

Liposukcja ultradźwiękowa to doskonały wybór dla każdego, kto chce zawalczyć o piękną, wyszczuploną sylwetkę bez cellulitu, o zdrową, jędrną i elastyczną skórę, a także o lepsze samopoczucie i po prostu wymarzony wygląd. Ta kuracja jest dla każdej osoby, u której nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do wystawiania ciała na działanie ultradźwięków.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.