+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych we Wrocławiu

Profesjonalne i bezpieczne laserowe usuwanie zmian okolic intymnych na terenie Wrocławia.

Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych, wykorzystuje wyjątkowe właściwości skóry. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Miejsce zmian jest dokładnie odkażane i następnie pokrywane specjalnym kremem, który czasowo blokuje receptory bólu. Specjalnie zaprojektowany, niezwykle precyzyjny laser podczas zabiegu powoduje odparowanie zmiany skórnej, a następnie zamyka naczynia krwionośne.

Czas wykonywania laserowego usuwania zmian okolic intymnych we Wrocławiu wynosi zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut – w zależności od rozległości i głębokości zmiany. Efektem jest trwałe i skuteczne usunięcie zmian okolic intymnych, pozostawiając jedynie brązowy strupek, który goi się po koło dwóch tygodniach.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych we Wrocławiu

Zmiany w okolicach intymnych nie muszą Cię już niepokoić – ciesz się estetyczną i zdrową skórą, dzięki technologii laserowej.

Zanim przystąpimy do zabiegu, konieczne będzie wykonanie obszernej konsultacji z lekarzem specjalistą i wypełnienie ankiety – te środki zapobiegawcze, pozwalają wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Kiedy już to się stanie, zostaniemy ulokowani na specjalnym fotelu ginekologicznym, a lekarz rozpocznie procedurę przygotowawczą do wykonania zabiegu. Pierwszym krokiem przy laserowym usuwaniu zmian okolic intymnych we Wrocławiu, jest dokładne odkażenie obszaru ciała, który będzie poddawany zabiegowi. Następnie, tę samą powierzchnię smaruje się specjalnym kremem, który ma silne działanie znieczulające.

W dalszej kolejności, lekarz ustawia laser i precyzyjnie kieruje go w miejsca, w których znajdują się zmiany. Zabieg zazwyczaj kończy się po upływie około 30 minut – laser w tym czasie sprawia, że zmiany odparowują, a naczynia krwionośne zamykają się.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez LEKARZ
 • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych we Wrocławiu, nie wymaga ze strony pacjenta bezpośrednich przygotowań. Konieczne będzie jednak udanie się do lekarza w celu kwalifikacji.

 • Kwalifikację wykonuje wyłącznie lekarz specjalista w dziedzinie lub specjalista w zakresie ginekologii bądź położnictwa.
 • W celu wykonania kwalifikacji, konieczne będzie dostarczenie wyników cytologii.
 • Wyniki cytologii nie mogą być starsze, niż 12 miesięcy – jeśli są, należy wykonać cytologię po raz kolejny i dostarczyć wyniki lekarzowi specjaliście.
 • Lekarz musi upewnić się, iż zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych nie wpłynie negatywnie na nasze zdrowie.
 • W przypadku infekcji, upławów lub świądu, zabieg należy odłożyć na późniejszy termin i zastosować leczenie zachowawcze, aby wyeliminować przeciwwskazania.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Nie ma ściśle określonych wskazań do zabiegu, oprócz samego występowania zmian skórnych. Te z kolei, mogą być spowodowane wieloma czynnikami – od przyczyn genetycznych, przez urazy aż po przebyte infekcje czy uszkodzenia skóry okolic intymnych. Sam zabieg daje efekt stricte estetyczny, poprawiając na stałe wygląd skóry w okolicach intymnych. Jego skutki mogą mieć jednak również pozytywny wpływ na kwestie psychiczne – związane przede wszystkim z samoakceptacją, pewnością siebie i pozbyciem się kompleksów.

Często również na zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych, decydują się osoby, które chcą czuć się bardziej komfortowo w swoim życiu seksualnym. Czy to ze względu na preferencje i opinię partnera lub partnerów, czy też swoje własne postrzeganie ciała i pojęcia seksualności.

Usunięcie zmian skórnych w okolicach intymnych, pozwala również w dużym stopniu ułatwić pozbywanie się owłosienia z okolic intymnych, jeśli dotychczas okazywało się to problematyczne. Zarówno depilacja, jak i golenie przebiega o wiele łatwiej, minimalizując ryzyko bolesnych urazów.

Jakie efekty daje zabieg ?

 • Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych pozwala pozbyć się newralgicznej estetyki tych okolic, dzięki czemu możemy czuć się o wiele bardziej komfortowo we własnym ciele.
 • Pozbycie się nieestetycznych zmian skórnych w okolicach intymnych sprawia, że w zupełnie inny sposób zaczynamy postrzegać własną atrakcyjność – stajemy się pewniejsi siebie i bardziej otwarci.
 • Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych stanowi znaczące wsparcie podczas pozbywania się kompleksów odnośnie własnego ciała. Dzięki temu nasze życie towarzyskie zyskuje, a my stajemy się bardziej otwarci na poznawanie nowych ludzi.
 • Dzięki poprawieniu estetyki ciała, wzrasta również nasze poczucie własnej wartości – przekłada się to na zrównoważone zdrowie psychiczne, komfort i przyczynia się do poprawienia codziennego nastroju.
 • Usunięcie zmian okolic intymnych przez zabieg laserowy pozwala nam pewniej wkroczyć w sferę życia seksualnego, dzięki czemu nie staje się to dla nas temat newralgiczny, a zarazem źródło kompleksów.
 • Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych jest szybkie i bezbolesne – skutki zabiegu odczuwamy jedynie przez kilka dni po nim, a później możemy cieszyć się gładką, zdrową i estetyczną skórą.

Przeciwskazania do zabiegu

 • Występowanie infekcji w miejscach, w których ma być wykonywany zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych.
 • Skóra, którą charakteryzuje zwiększona podatność na powstawanie różnego rodzaju bliznowców.
 • Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych nie jest możliwe, jeśli równocześnie u pacjenta występuje choroba nowotworowa.
 • Z powodu wpływu, jaki niektóre preparaty ziołowe wywołują na organizm człowieka, przeciwwskazaniem do laserowego usuwania zmian okolic intymnych jest również spożywanie naparów z dziurawca lub nagietka.
 • Ryzykowne w kontekście zabiegu laserowego usuwania zmian okolic intymnych, może być również stosowanie tetracyklin, dlatego jest to uznawane za przeciwwskazanie do jego wykonania.
 • Wykonanie zabiegu nie będzie możliwe, jeśli skóra pacjenta wykazuje szczególną skłonność do powstawania keloidów i bliznowców.
 • Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych jest szczególnie niewskazany w przypadku, gdy pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, ponieważ jest on zbyt inwazyjny dla organizmu i może mieć wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo płodu albo dziecka.

Opinie klientek po zabiegu

Przed zabiegiem miałam nieco obaw – głównie odnośnie dolegliwości po i jakichś powikłań, ale na szczęście Pan doktor mnie uspokoił. Wszystko przebiegło dużo szybciej, niż myślałam, bo chyba jakieś 15 minut i było po wszystkim. Jakieś dwa dni po zabiegu tylko mnie delikatnie piekło i pojawił się mały obrzęk, ale później wszystko wróciło do normy. Jestem zadowolona jak nigdy dotąd, polecam każdemu, kto ma jakieś brzydkie zmiany skórne tam na dole.

Przez długi czas moje zmiany skórne w okolicach intymnych były źródłem ogromnych kompleksów i przygnębienia. Na szczęście mój partner mnie namówił na zabieg laserowi i muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pan doktor wszystko wyjaśnił i uspokoił mnie w dużym stopniu, a sam zabieg zajął o wiele mniej czasu niż myślałam. Wszystko się już do końca zagoiło i nie wstydzę się teraz swojego ciała, zdecydowanie polecam zabieg.

Trudno było się przekonać do umówienia zabiegu, bo to dość wstydliwy temat – koniec końców namówiła mnie siostra. Koniec końców wszystko wydawało się o wiele straszniejsze w mojej głowie, niż naprawdę. Personel bardzo profesjonalny i przyjazny – wyjaśnili mi wszystko i umówiłam się na zabieg. Bałam się strasznie, ale po kwadransie już było po wszystkim, efekty są niesamowite – polecam każdemu, kto ma podobny problem co ja.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Likwidacja dolegliwości okolic intymnych

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Technologia w służbie zdrowia

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Szybka i skuteczna laseroterapia

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych

Cennik Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych we Wrocławiu

OpisCena
Laserowe usuwanie zmian skórnych 349 zł
Chirurgiczne usuwanie brodawek i zmian skórnych od 259 zł do 799 zł
Laserowe usuwanie brodawek i zmian skórnych + badanie histopatologiczne 809 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bolesny?

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych wykonywane jest po zaaplikowaniu znieczulenia miejscowego. Sam zabieg jest więc całkowicie bezbolesny – jednak od 2 do 3 dni po zabiegu, pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort w okolicach intymnych.

Czy do zabiegu trzeba się specjalnie przygotować?

Nie istnieją żadne zalecane kroki, które trzeba podjąć przed przystąpieniem do zabiegu. Przynajmniej jeśli chodzi o przygotowanie własnego ciała pod kątem operacji laserowej.

Czy konieczne jest powtarzanie zabiegu kilkukrotnie?

Nie – jednorazowy zabieg laserowego usuwania zmian w okolicach intymnych jest całkowicie wystarczający i skutecznie pozwala pozbyć się wszystkich nieestetycznych i uciążliwych zmian na skórze.

Jak długo trwa cała procedura?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju, rozległości i głębokości zmiany. W przypadku najłatwiejszych do usunięcia zmian, zabieg może trwać zaledwie 10 minut. Jednak w bardziej skomplikowanych sytuacjach czas trwania zabiegu laserowego może wydłużyć się nawet do 40 minut.

Co jest konieczne do kwalifikacji?

Podstawowym wskazaniem do wykonania zabiegu jest występowanie zmian w okolicach intymnych. Aby wykonać kwalifikację, konieczne będzie przedstawienie wyników cytologii, które nie są starsze niż 12 miesięcy. Jeśli nie posiadamy takich badań – powinniśmy je niezwłocznie wykonać.

Kto może dokonać kwalifikacji?

Kwalifikacji może dokonać lekarz specjalista, zajmujący się określoną dziedziną medycyny estetycznej. Wyniki cytologii możemy przedstawić również specjaliście w zakresie ginekologii lub położnictwa – który ma możliwość zakwalifikowania nas do zabiegu laserowego usuwania zmian okolic intymnych.

Czy po zabiegu można normalnie pracować?

Tak. Zabieg laserowego usuwania zmian okolic intymnych we Wrocławiu nie jest w żadnym stopniu inwazyjny dla całego organizmu. Nie ma zatem przeciwwskazań, aby po jego wykonaniu wrócić do swoich codziennych obowiązków – zarówno służbowych, jak i domowych. Obecne będzie poczucie pewnego dyskomfortu, może się również pojawić delikatny rumień lub/i obrzęk.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do najczęstszych przeciwwskazań do wykonania zabiegu laserowego usuwania zmian okolic intymnych, należą między innymi: infekcje w okolicach zabiegowych, skłonność do powstawania bliznowców, choroba nowotworowa lub spożywanie naparów z nagietka bądź dziurawca.

Kto decyduje się na zabieg?

Do gabinetu zabiegowego, wykonującego laserowe usuwanie zmian okolic intymnych, najczęściej zgłaszają się kobiety, dla których ważne jest poczucie komfortu względem własnego ciała i estetyka okolic intymnych.

Czy laserowy zabieg jest bezpieczny dla skóry?

Tak – po wyeliminowaniu przeciwwskazań nie istnieje praktycznie żadne ryzyko wystąpienia powikłań. Ważne jest stosowanie się do zaleceń lekarza.

Ile skóra goi się po zabiegu?

Okres gojenia miejsca, w którym został wykonany zabieg, wynosi od jednego do dwóch tygodni. Przez około 2/3 dni po zabiegu, w miejscu wykonania może pojawić się delikatny rumień lub obrzęk. Prawdopodobne również jest uczucie dyskomfortu.

Dlaczego ludzie decydują się na zabieg?

Osoby decydujące się na laserowe usuwanie zmian okolic intymnych, najczęściej kierują się potrzebą poprawienia estetyki swojego ciała. Usunięcie nieestetycznych zmian skórnych może pozytywnie wpłynąć na samoocenę, poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.