+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych Wrocław

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych: bezpieczny i skuteczny zabieg w końcu we Wrocławiu!

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych, czyli labioplastyka, to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Ten zabieg ginekologii estetycznej jest szybkim i skutecznym, a przy okazji całkowicie bezpiecznym sposobem na zmniejszenie lub wyrównanie niesymetrycznych czy przerośniętych warg sromowych.
Dzięki przeprowadzanemu przy pomocy lasera zabiegowi zmniejszenia warg sromowych mniejszych możliwa jest efektywna poprawa wyglądu miejsc intymnych, a także znaczne zmniejszenie ryzyka występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie. Zabieg ten może w istotny sposób pozytywnie wpłynąć na komfort życia, samopoczucie i pewność siebie pacjentki, jak również poprawić jakość jej życia seksualnego.

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych Wrocław

Piękne i zdrowe wargi sromowe mniejsze – wystarczy jeden zabieg laserowy!

Przed zabiegiem następuje konsultacja lekarska ze specjalistą ginekologii estetycznej. Lekarz przeprowadza z pacjentką stosowny wywiad, omawia z nią szczegóły zabiegu oraz dokonuje badania miejsca, które ma zostać mu poddane.
Zabieg trwa około 60 minut. Rozpoczyna się od dezynfekcji powierzchni zabiegowej oraz użycia znieczulenia miejscowego. Następnie lekarz poddaje wargi sromowe mniejsze pacjentki działaniu lasera, który w bezpieczny sposób zmniejsza je; dzięki koagulacji przeprowadzenie zabiegu przy pomocy lasera nie powoduje krwawienia i zmniejsza ryzyko pojawienia się blizn. Po zakończeniu zabiegu klientka odpoczywa przez około dwie godziny.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30-60 MINUT
  • Wykonywany przez LEKARZ
  • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
  • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

W dniu, w którym przeprowadzony ma zostać zabieg, zalecamy wybranie oddychającej, bawełnianej bielizny oraz wygodnego stroju. Dobrze sprawdzą się na przykład luźne spodnie dresowe, nieobcisłe sukienki, spódnice.
Polecamy ograniczenie lub zrezygnowanie z palenia papierosów na około tydzień przed zabiegiem.
Aby zakwalifikować się do zabiegu laserowego zmniejszenia warg sromowych mniejszych należy posiadać wyniki aktualnego badania cytologicznego (z ostatnich dwunastu miesięcy). Ponieważ zabieg ten jest procedurą inwazyjną, na tydzień przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków obniżających krzepliwość krwi (po konsultacji z lekarzem).
Pacjentka poproszona zostanie o wypełnienie stosownej dokumentacji medycznej, po którym następuje konsultacja lekarska ze specjalistą ginekologii estetycznej. W jej trakcie lekarz zdobywa niezbędne informacje dotyczące stanu zdrowia pacjentki, jej motywacji i oczekiwań względem zabiegu laserowego pomniejszenia warg sromowych mniejszych przeprowadzanego w naszej wrocławskiej klinice.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg laserowego pomniejszenia warg sromowych mniejszych skierowany jest do wszystkich pań, które z powodów estetycznych czy praktycznych chcą zmniejszyć tę część swojego sromu.
Uzasadnieniem do przeprowadzenia tego typu zabiegu są względy estetyczne – choć okolice intymne każdej kobiety są inne, dla niektórych nietypowy wygląd warg sromowych, a zwłaszcza ich przerost, może być źródłem niskiej samooceny czy nawet wstydu. Zabieg laserowego zmniejszenia warg sromowych to prosty sposób na przywrócenie samoakceptacji i pewności siebie, także dla pań, których wargi sromowe mniejsze straciły atrakcyjny wygląd wraz z wiekiem. Przeprowadzany jest również w celu korekty asymetrii lub deformacji – nabytej czy wrodzonej – warg sromowych.
Zabieg skierowany jest jednak nie tylko do pań, którym przeszkadza wygląd ich warg sromowych. Wiele z naszych pacjentek decyduje się na zabieg ze względu na powracające problemy z otarciami, podrażnieniami, przesuszeniami czy infekcjami miejsc intymnych, a także odczuwanie dyskomfortu na przykład podczas jazdy na rowerze. Przeprowadzany w naszej klinice we Wrocławiu zabieg laserowego zmniejszenia warg sromowych mniejszych poprawia także jakość życia seksualnego klientek.

Jakie efekty daje zabieg ?

Poprawa wyglądu warg sromowych mniejszych.
Redukcja asymetrii, deformacji, zmian wynikających z procesów starzenia się.
Eliminacja różnego rodzaju krępujących i uciążliwych problemów związanych z posiadaniem zbyt dużych warg sromowych mniejszych: przesuszeń, podrażnień, otarć, infekcji, dolegliwości bólowych.
Poprawienie napięcia i spowolnienie procesów starzenia w obrębie poddanych zabiegowi tkanek.
Poprawa samopoczucia pacjentki, zwiększenie jej pewności siebie i poczucia atrakcyjności.
Zniesienie potencjalnego dyskomfortu występującego podczas uprawiania sportów czy stosunków seksualnych.
Możliwe podniesienie jakości życia seksualnego, zwiększenie przyjemności płynącej ze współżycia.

Przeciwskazania do zabiegu

Infekcje układu moczowo-płciowego, infekcje bakteryjne i wirusowe.
Choroba nowotworowa.
Uszkodzenia naskórka w okolicy przestrzeni zabiegowej, obecność stanów zapalnych lub zmian wymagających dalszej diagnostyki.
Ciąża i okres karmienia piersią.
Miesiączka.

Opinie klientek po zabiegu

1) Dla wielu zabieg tego typu to fanaberia, dla mnie jednak był koniecznością i sposobem na poprawę jakości życia. Byłam naprawdę zdesperowana i zakompleksiona, zmęczona ciągłym zmaganiem się z przerostem warg sromowych i jego uciążliwymi konsekwencjami. Jeden zabieg, krótka rekonwalescencja i jestem inną osobą! – Małgorzata, 32 lata

2) Zabiegowi zmniejszenia warg sromowych poddałam się ze względów estetycznych – nigdy nie miałam problemu z otarciami czy podrażnieniami, po prostu nie byłam zadowolona z ich wyglądu i się ich wstydziłam. Wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie, w miłej, profesjonalnej atmosferze. Wizytę w SkyClinic Wrocław polecam każdej niezdecydowanej pani, jej pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania i są wsparciem na każdym etapie zabiegu. – Justyna, 27 lat

3) W końcu czuję się piękna także „tam na dole”, a przy okazji pozbyłam się problemu dyskomfortu podczas zbliżeń. Ja jestem zachwycona estetycznym efektem zabiegu, partner cieszy się, bo w końcu częściej uprawiamy seks. Same plusy! Gdybym wiedziała, jak zabieg wpłynie na moje samopoczucie i komfort, z pewnością zdecydowałabym się na niego dużo wcześniej. – Olga, 40 lat

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych

Likwidacja dolegliwości okolic intymnych

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych

Ochrona kobiecych miejsc

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych

Łagodzenie dyskomfortu, podrażnień i otarć

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych

Redukcja asymetrii

Cennik Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych Wrocław

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czym różni się zabieg laserowy od tego przy pomocy skalpela?

Zabieg zmniejszenia warg sromowych mniejszych przy pomocy lasera jest bezpieczniejszy i mniej inwazyjny, a także wiąże się z uzyskaniem lepszych efektów końcowych.
Dzięki procesowi koagulacji podczas zabiegu nie występuje krwawienie, zdecydowanie mniejsze są również blizny pooperacyjne. Przeprowadzenie zabiegu z użyciem lasera wiąże się także z brakiem hospitalizacji pacjentki i stosunkowo szybką rekonwalescencją.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, zabieg zmniejszania warg sromowych mniejszych wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu pomniejszenia warg sromowych mniejszych pacjentka odpoczywa przez około 2 godziny w naszej klinice we Wrocławiu . Następnie wraca do domu.
Codzienna aktywność – na przykład zawodowa – nie wymaga ograniczenia, jednak przez około 7 dni pacjentka powinna się oszczędzać. Rozumiemy przez to unikanie sytuacji, w których występuje ryzyko podrażnienia czy uszkodzenia miejsc poddanych zabiegowi, ograniczenie dźwigania ciężkich przedmiotów, zachowanie ostrożności przy siadaniu.
Zalecamy zachowanie wysokiego poziomu higieny, stosowanie delikatnych środków higienicznych oraz nawilżanie warg sromowych, jak również zakładanie bawełnianej, oddychającej bielizny oraz nieobcisłych ubrań. Odradzamy długie kąpiele w wannie, korzystanie z jacuzzi czy basenu.
Pacjentka przyjmuje leki przeciwbólowe przez 3-10 dni po zabiegu, a po 7-10 dniach następuje wizyta kontrolna u naszego specjalisty ginekologii estetycznej.

Czy po zabiegu mogę uprawiać seks? Co ze sportem?

Ze względów higienicznych oraz z uwagi na bezpieczeństwo pacjentki przez około 4 tygodnie po zabiegu należy zrezygnować ze stosunków seksualnych oraz uprawiania sportu.

Czego mogę spodziewać się po zabiegu?

Skóra warg sromowych może być po zabiegu podrażniona przez naświetlanie laserem, dlatego tak ważne jest nawilżanie obszaru poddanego zabiegowi. Całkowicie normalnym objawem jest dyskomfort po ustąpieniu znieczulenia, uczucie ściągnięcia, lekka przeczulica. U niektórych pacjentek występuje opuchlizna, która utrzymuje się do 2 tygodni po zabiegu.

Jakie są możliwe powikłania po zabiegu?

Zabieg laserowego pomniejszenia warg sromowych mniejszych jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i mało inwazyjnym, jak każda ingerencja medyczna wiąże się jednak z pewnym ryzykiem wystąpienia powikłań. Do najczęstszych zaliczamy zmniejszenie wrażliwości warg sromowych.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Nie, do uzyskania oczekiwanych rezultatów wystarczy jednokrotne przeprowadzenie zabiegu zmniejszania warg sromowych.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych przeprowadzane w naszej wrocławskiej klinice jest zabiegiem o trwałym efekcie.

W jakim wieku najlepiej wykonać ten zabieg?

Wiek pacjentki nie wpływa na skuteczność zabiegu. Laserowe pomniejszanie warg sromowych mniejszych w SkyClinic Wrocław dostępne jest zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet.

W jakim momencie cyklu menstruacyjnego najlepiej wykonać zabieg?

Polecamy wykonanie zabiegu zaraz po zakończeniu miesiączki.

Czy zabiegowi można poddać jedną wargę sromową?

Oczywiście – tego typu rozwiązanie jest zalecane paniom z dużą asymetrią i przerostem jednej wargi sromowej mniejszej. Decyzję o przeprowadzeniu zabiegu jednostronnego podejmuje specjalista ginekologii estetycznej w porozumieniu z pacjentką.

Jak małe wargi mogę uzyskać dzięki zabiegowi?

Poddanie bardzo przerośniętych warg sromowych to bardziej skomplikowana procedura medyczna, ale i bardziej spektakularny efekt. Należy jednak pamiętać, że wargi sromowe mniejsze spełniają określone funkcje biologiczne i ochronne – ich długość nie powinna być mniejsza niż 1 centymetr. Zbyt drastyczna redukcja może wiązać się z późniejszymi problemami zdrowotnymi, takimi jak częste infekcje intymne.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.