+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Pozbądź się intymnych kompleksów przystępując do laserowego zabiegu rewitalizacji pochwy na terenie Wrocławia.

Laserowa rewitalizacja pochwy to zabieg przeznaczony dla kobiet, które chcą przywrócić swoim narządom rozrodczym prawidłowe funkcjonowanie. Poprawa i oczekiwane efekty zabiegu przychodzą jednak w każdym przypadku indywidualnie. U niektórych kobiet okres ten może wynosić jeden miesiąc, u innych należy poczekać trochę dłużej. Zabieg przeprowadzany jest przez profesjonalnego lekarza, który zadba także o komfort pacjentki. Ze względu na konieczność całkowitego rozluźnienia, i aby zminimalizować ryzyko wystąpienia bólu, specjalista przed zabiegiem przeprowadzi znieczulenie okolic intymnych.

Dużą zaletą zabiegu jest szybkość jego przeprowadzenia i szczególna dbałość o komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny pacjentki. Zabieg dzięki znieczuleniu jest całkowicie bezbolesny, co dodatkowo ułatwia rozluźnienie podczas jego wykonywania.

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

Przystępując do zabiegu laserowej rewitalizacji pochwy w bezpieczny sposób zadbasz o jej kondycję.

Pierwszym etapem zabiegu jest dokładne wypełnienie przez pacjentkę ankiety, która zawierać będzie wszystkie przyjmowane dotychczas leki i przebyte choroby. Następnie lekarz prowadzący przeprowadzi badanie, w trakcie którego dopyta o istotne indywidualne kwestie. Obie te czynności pozwolą na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych powikłań. Sam zabieg opiera się na oddziaływaniu poprzez temperaturę światła laserowego na włókna kolagenowe znajdujące się wewnątrz pochwy. Wprowadzona do niej głowica lasera podgrzewa włókna, a w efekcie obkurczają się one, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Podstawowe informacje

 • Czas trwania: 30-60 MINUT
 • Wykonywany przez Lekarza
 • Części ciała: okolice intymne
 • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
 • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

Laserowa rewitalizacja pochwy Skyclinic we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu powinno zawierać następujące etapy:

 • dokładne wypełnienie ankiety świadczącej o przyjmowanych dotąd lekach i przebytych chorobach
 • konsultacja ginekologiczna ze specjalistą
 • przeprowadzenie badania cytologicznego, które odbędzie się nie wcześniej niż 12 miesięcy przed zabiegiem
 • przeprowadzenie aktualnego w dniu zabiegu badania ginekologicznego, które wykluczy wszelkie aktywne choroby okolic intymnych

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabieg przeznaczony jest:

 • dla kobiet, które chcą przywrócić odpowiednie nawilżenie swojej pochwie
 • dla pacjentek, które chcą znowu odczuwać przyjemność ze stosunku
 • dla kobiet, którym zależy, żeby zabieg został przeprowadzony w komfortowej atmosferze
 • dla kobiet, które chcą zadbać o zdrowie swoich okolic intymnych bez narażania zdrowia ogólnego
 • dla kobiet, które mają niski prób bólu i boją się z tego powodu podejść do chirurgicznego zabiegu

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści i efekty widoczne przy zabiegu laserowej rewitalizacji pochwy:

 • przywrócenie odpowiedniego nawilżenia okolicom intymnym
 • przywrócenie naturalnego pH w pochwie
 • przyjemność w trakcie zbliżenia
 • zwiększenie elastyczności ściany pochwy
 • komfort fizyczny i psychiczny

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do przystąpienia do zabiegu:

 • ciąża
 • czas karmienia piersią
 • miesiączka w dniu zabiegu
 • aktywne choroby okolic intymnych
 • epilepsja i inne choroby, przez które nie należy podchodzić do zabiegu z użyciem światła laserowego
 • leki rozrzedzające krew i wchodzące w interakcje z laserem

Opinie klientek po zabiegu

Zabieg został przeprowadzony w niezwykle komfortowej atmosferze, dzięki czemu cały stres zniknął nawet przed jego rozpoczęciem. Świetna i profesjonalna robota prowadzącego.

Zabieg w wyniku znieczulenia okazał się całkowicie bezbolesny, mimo że byłam przygotowana na nieprzyjemne odczucie. Nie ma się czego bać, polecam każdej kobiecie.

Efekty widoczne, choć po dłuższym czasie. Doskonała metoda, której nie dałoby się zastąpić domowymi metodami.

Laserowa rewitalizacja pochwy

Likwidacja dolegliwości okolic intymnych

Laserowa rewitalizacja pochwy

Poprawa nawilżenia tkanek

Laserowa rewitalizacja pochwy

Szybka i skuteczna laseroterapia

Prewencja przed stanami zapalnymi

Cennik Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg jest bezpieczny dla zdrowia?

Tak, zabieg jest stuprocentowo bezpieczny dla zdrowia. Wszystkie poprzedzające go procedury, w tym wypełnienie ankiety i konsultacja lekarska, mają na celu zmniejszenie ryzyka wystąpienia jakichkolwiek powikłań. Podczas zabiegu specjalista korzysta z wysokiej jakości urządzeń, które posiadają odpowiednie testy i wykluczają zagrożenie.

Dlaczego w trakcie ciąży nie mogę podejść do zabiegu?

Na kobietach w ciąży nie były i nie będą przeprowadzane badania potwierdzające bezpieczeństwo dla ciała przy działaniu światła laserowego czy wysokiej temperatury. Mogłoby to zagrozić zdrowiu zarówno matki, jak i dziecka. Wystąpienie niekontrolowanych skurczy mogłoby doprowadzić do groźnych powikłań. Ponadto nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy skóra przyszłej matki w badanym obszarze nie jest nadwrażliwa i zareaguje odpowiednio. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo pacjentek i ich nienarodzonych jeszcze pociech, nie przeprowadzamy zabiegów podczas ciąży.

Jak długo muszę odczekać po urodzeniu dziecka, żeby móc przystąpić do zabiegu?

Ze względu na oddziaływanie pośrednie matki na dziecko podczas karmienia, zalecane jest zapisanie się na zabieg dopiero po zakończeniu okresu laktacji. Dzięki temu uniknie się wszelkich zagrożeń dla zdrowia dziecka, a także matki, której ciało może zachować się w sposób inny niż oczekiwany na skutek działania lasera.

Jak długo potrwa zabieg?

Na zabieg należy zarezerwować sobie około 1,5 h. Samo działanie laserem będzie trwało do 45 minut, natomiast do tego czasu należy doliczyć obowiązkowy etap wypełnienia ankiety, rejestracji, a także konsultacji ginekologicznej.

Jakich efektów mogę spodziewać się po zabiegu?

W wyniku laserowej rewitalizacji pochwy zostanie przywrócone jej odpowiednie nawilżenie oraz pH. Dzięki temu pacjentka na nowo zacznie odczuwać przyjemność ze zbliżenia, nawet jeśli do tej pory było to niemożliwe.

Czy po zabiegu okolice intymne będą podrażnione?

Po zabiegu w okolicach intymnych będzie można zaobserwować delikatne podrażnienie. Może wystąpić, także delikatny, obrzęk, a także uczucie dyskomfortu. Wymienione powyżej objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach. Mimo to, pacjentka powinna powrócić do swojego normalnego trybu życia i codziennych aktywności. Należy zachować natomiast wstrzemięźliwość przez okres co najmniej trzydziestu dni, unikać gorących kąpieli, podnoszenia ciężarów i innego obciążającego wysiłku fizycznego.

Jak długo będę czekać na efekty zabiegu?

Efekty zabiegu są tylko i wyłącznie indywidualną kwestią pacjentki. Lekarz nie jest w stanie na podstawie jednego badania określić, w jaki sposób zachowa się ciało kobiety i po jakim czasie zostaną przeprowadzone wszystkie potrzebne do osiągnięcia efektów procesy. Niektóre pacjentki zauważają znaczną poprawę już po dwóch miesiącach, u innych jest to okres kilku tygodni.

Ile zabiegów powinnam wykonać, aby osiągnąć oczekiwany rezultat?

Jeden zabieg, według lekarzy ginekologów, wystarczy, aby osiągnąć w pełni oczekiwane rezultaty. Ich liczba może ulec jednak zmianie w przypadku niestosowania się pacjentki do zaleconych zasad, w wyniku czego konieczna będzie korekta. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki, które praktycznie nie mają miejsca. Pacjentka może po zabiegu obawiać się, że był on nieskuteczny. Dzieje się tak z powodu długiego oczekiwania na rezultaty, które powinny przyjść dopiero po kilku tygodniach od czasu badania. Niestety nie da się przyspieszyć tego procesu i wymagana jest tu cierpliwość pacjentki.

Dlaczego powinnam zdecydować się na zabieg laserowy, a nie chirurgiczny?

Sposoby pozbywania się problemów zdrowotnych za pomocą nowoczesnych urządzeń są sprawdzone i posiadają wiele plusów, które skutecznie przyciągają do zabiegu wiele klientek. Laserowa rewitalizacja pochwy jest przede wszystkim w stu procentach bezpieczna dla zdrowia pacjentki, o ile wypełni ona dokładnie ankietę i poinformuje lekarza o swoich obawach i przebytych chorobach. Ponadto, zabieg jest efektywny, mimo, że na jego rezultaty trzeba trochę poczekać. Jest to doskonała forma zadbania o swoje samopoczucie, a także sposób na podniesienie swojej samooceny. Dzięki temu może nastąpić poprawa w życiu intymnym pacjentki, co z kolei wpłynie pozytywnie na jakość związku.

Czy po zabiegu mogę wrócić do codziennych czynności?

Tak, zalecany jest powrót do normalnego trybu życia. W przypadku jednak dużej aktywności fizycznej, należy zapytać lekarza, czy będzie to bezpieczne dla zdrowia. Zaleca się bowiem, żeby pacjentka nie nosiła żadnych ciężarów i nie uprawiała innych sportów, które wymagają dużego wysiłku fizycznego przez co najmniej miesiąc. Ponadto, warto jest zachować wstrzemięźliwość z partnerem przez okres trzydziestu dni. Przyspieszy to pojawienie się efektów.

Co mam zrobić, jeśli w przeciągu kilku dni od zabiegu nastąpi krwawienie okolic intymnych?

Po upewnieniu się, że nie jest to miesiączka, należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza ginekologa, który przeprowadzał zabieg. Być może jest to spowodowane wystąpieniem powikłań pozabiegowych na skutek nieprawidłowego przestrzegania zaleceń lekarza. W przypadku, gdy pacjentka rygorystycznie stosuje się do przepisanych jej zaleceń, prawdopodobieństwo wystąpienia krwawienia z powodu działania lasera jest naprawdę znikome.

Czemu powinnam zdecydować się na zabieg laserowej rewitalizacji pochwy?

Laserowa rewitalizacja pochwy przeznaczona jest w szczególności dla kobiet, które narzekają na brak przyjemności ze stosunku z partnerem. Może to być skutkiem nieodpowiedniego funkcjonowania okolic intymnych, zaburzeń w ich naturalnym środowisku pH czy stopniu wilgotności. Poza swoją skutecznością, zabieg posiada wiele innych plusów. Jest to między innymi całkowite bezpieczeństwo zdrowia pacjentki. Ponadto, specjalista w trakcie badania w szczególności ma na uwadze jej komfort psychiczny, ze względu na rodzaj badania. Dodatkowo, żeby wyeliminować ból w trakcie działania światła i temperatury lasera, lekarz ginekolog zastosuje miejscowe znieczulenie, które nie będzie wykluczało aktywności na dłużej niż czas trwania zabiegu. Jest to nowoczesna metoda, która pozwoli kobietom na pozbycie się kompleksów, przyczyni się do widocznego stanu poprawy zdrowia okolic intymnych, a także będzie miało pozytywny wpływ na ich związek z partnerem.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Labioplastyka we Wrocławiu

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu we Wrocławiu

Celem zabiegu jest obkurczenie pochwy oraz stymulowanie włókien kolagenowych do wzrostu, co wpływa na poprawę sprężystości ścian pochwy. Tkanki pod wpływem lasera kurczą się, a śluzówka zostaje pobudzona do aktywności. Wskutek tego następuje wzmocnienie ścian pochwy, powięzi wewnątrzmacicznej oraz ujścia cewki moczowej.