+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Implanty pośladków we Wrocławiu

Implanty pośladków – piękne, jędrne i perfekcyjne pośladki dzięki zabiegom w klinice we Wrocławiu .

Implanty pośladków do doskonała alternatywa dla osób, które pragną wyróżniać się perfekcyjnym wyglądem swoich pośladków. Zabieg skutecznie podnosi, ujędrnia i wyrównuje wszelkie niedoskonałości. Chętnie korzystają z niego zarówno mężczyźni jak i kobiety w każdym wieku. Zabieg polega na wprowadzeniu implantów pod skórę, które poprawiają ogólny wygląd i prezencje pośladków. Same implanty wykonane są z materiału, który nie zostaje wchłonięty przez organizm, co tym samym daje gwarancję bezpieczeństwa oraz dożywotnie efekty. Okres rekonwalescencji trwa kilka tygodni a cięcie jest praktycznie niewidoczne. Powiększenie pośladków w naszej klinice jest całkowicie bezpieczne i wykonywane przez najlepszych specjalistów. Dbamy o wszelkie standardy i zasady higieny. Efektem wstawienia implantów pośladków są piękne, symetryczne i proporcjonalne pośladki, które charakteryzuje jędrność i wypukłość. Metoda ta cieszy się dużą popularnością i pozytywnymi opiniami wśród wielu pacjentów. Idealne pośladki mogą przestać być tylko marzeniem.

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

Implanty pośladków we Wrocławiu

Proporcjonalne i uwypuklone pośladki dzięki implantom pośladków – zabieg dostępny już na terenie Wrocław

Każdy zabieg polegający na włożeniu implantów w pośladki jest dokładnie omawiany i tłumaczony pacjentom. Przed samym jego wykonaniem przeprowadzany jest skrupulatny wywiad lekarski i specjalistyczne badanie, po którym lekarz stwierdza gotowość pacjenta do przystąpienia do operacji. Sama procedura zabiegowa trwa od dwóch do trzech godzin i jest całkowicie uzależniona od całego jej przebiegu i od stanu pacjenta. Odbywa się w znieczuleniu ogólnym i pod okiem najlepszych fachowców. Na początkowym etapie procedury zabiegowej układa się pacjenta na brzuchu i wykonuje cięcie miedzy pośladkami, mające długość 4 – 6 cm (dzięki nacięciu tkanki podskórnej i mięśnia pośladkowego wielkiego robi się miejsce dla implantu, który można włożyć do wewnątrz mięśnia). Następnie implant zostaje wprowadzony a mięsień zszyty wraz z tkanką podskórną oraz skórą. Końcowy etap zabiegu polega na założeniu opatrunków i przewiezieniu pacjenta na salę pozabiegową. Czasami konieczne jest pozostawienie drenów, zakończonych buteleczkami.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: ok. 1,5-2 godzin
  • Wykonywany przez  lekarza
  • Części ciała pośladki
  • Inwazyjność zabieg inwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1 zabieg 

Implanty pośladków we Wrocławiu

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem należy odbyć obowiązkową, specjalistyczną wizytę kwalifikacyjną, na której lekarz specjalista określa stan zdrowia i gotowość pacjenta do operacji.

Odpowiednio wcześnie należy wykonać niezbędne badania laboratoryjne, takie jak morfologia krwi, grupa krwi, elektrolity czy poziom glukozy.

Procedura zabiegowa jest dokładnie omawiana i tłumaczona przez lekarza w sposób zrozumiały dla pacjenta.

Do kliniki należy zgłosić się odpowiednio wcześnie w celu możliwości podjęcia odpowiednich działań przedoperacyjnych.

Zalecane jest wybranie wygodnej odzieży i zabranie ze sobą najpotrzebniejszych rzeczy – głównie niezbędnych do utrzymania higieny.

Przed zabiegiem dokonywana jest dokładna dokumentacja medyczna dotycząca stanu zdrowia pacjenta oraz planów zabiegowych. Dokumentacja powinna zawierać fotografię, wywiad lekarski i wyniki badań.

Dla kogo jest ten zabieg ?

Prawidłowo ukształtowany obszar pośladków pozytywnie odbija się na samoocenie i poczuciu własnej wartości. Jędrne i zgrabne pośladki to synonim piękna dla wielu osób, dla których wygląd jest jedna z najważniejszych rzeczy. Proporcjonalne pośladki idealnie kształtują cała sylwetkę i pozytywnie rzutują na jej ogólna aparycję.

Wskazaniami do wykonania zabiegu powiększania pośladków implantami są przede wszystkim indywidualne preferencje i życzenia pacjentów.

Operacja wykonywana jest jedynie u zdrowych osób, które nie zmagają się ciężkimi chorobami przewlekłymi.

Zabieg powiększania pośladków dedykowany jest zarówno mężczyznom jak i kobietom w każdym wieku.

Polecany jest w szczególności osobom, które zmagają się z problemem niekształtnych, nieproporcjonalnych i płaskich pośladków. Są to w szczególności osoby szczupłe i wysokie.

Jakie efekty daje zabieg ?

Powiększanie pośladków implantami jest zabiegiem inwazyjnym i wymaga szczególnego postępowania operacyjnego. Jest jednak metodą niezwykle skuteczną, trwałą i bezpieczną, dzięki czemu można w krótkim czasie cieszyć się idealnymi pośladkami.

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym, wiec jest całkowicie bezbolesny i wykonywany przez najlepszych specjalistów.

Powiększenie pośladków to wygodna metoda pozwalająca na oszczędność czasu zużytego na ciężkie treningi i bolesne ćwiczenia.

Jest doskonałą alternatywą dla osób, które pomimo diety i ćwiczeń nie osiągnęły wymiernych rezultatów.

Procedura zabiegowa wykonywana jest w oparciu o najwyższe standardy z uwzględnieniem wszelkich norm i zasad higieny oraz bezpieczeństwa.

Wykonanie zabiegu powiększenia pośladków za pomocą implantów daje możliwość uzyskania, satysfakcjonujących oraz trwałych efektów w krótkim czasie.

Przeciwskazania do zabiegu

Pomimo tego, że zabieg przeprowadzany jest w specjalistycznej klinice przez wybitnych specjalistów oraz z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa to istnieją różne przeciwwskazania, które dyskwalifikują niektórych pacjentów do jego wykonania.

Przeciwwskazania, które są przyczyną dyskwalifikacji danego pacjenta do zabiegu są praktycznie takie same jak przy innych zabiegach chirurgii plastycznej.

Powiększenia pośladków za pomocą implantów nie należy wykonywać u osób, które w niedalekim czasie od planowanego terminu operacji przebyły poważne choroby bezpośrednio pogarszające ogólny stan jego zdrowia. Są to miedzy innymi: udar mózgu, zawał serca, poważne urazy, groźne infekcje, stany zapalne i rozległe operacje.

Zabieg ten nie powinien być także przeprowadzony u osób zmagających się z ciężkimi chorobami przewlekłymi, taki jak: cukrzyca, choroby nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, epilepsja, aktywne stany zapalne, infekcje, ropnie.

Opinie klientek po zabiegu

Zabieg powiększania pośladków za pomocą implantów w klinice we Wrocławiu  przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Personel miły, uśmiechnięty i skory do pomocy a wiedza i doświadczenie specjalistów to istna sztuka lekarska. Moje pośladki nigdy nie wyglądały lepiej, a ja sama czuje się świetnie. Z całego serca mogę polecić to miejsce każdemu, kto pragnie odmienić swój wygląd.

Klinika we Wrocławiu to miejsce gdzie każdy pacjent poczuje się jak w domu. Miła, ciepła i przyjazna atmosfera wita Cię już od progu. Specjalistyczne oraz profesjonalne podejście na każdym etapie zabiegu. Lekarze cierpliwie i precyzyjnie omawiają wszystkie detale i odpowiadają na pytania. Zabieg powiększania pośladków w tej klinice to najlepszy pomysł na świecie.

Każdy, kto marzy o pięknych, jędrnych i proporcjonalnych pośladkach koniecznie musi odwiedzić klinikę we Wrocławiu. Miło, sympatycznie, ale przede wszystkim profesjonalnie – tak można opisać to miejsce i ludzi tam pracujących. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu i na pewno nie żałuję swojej decyzji. Gorąco polecam.

Chirurgiczne powiększanie pośladków

Przeszczepiana tkanka tłuszczowa

Przy użyciu implantów silikonowych 

Rezultat plastyki pośladków

Cennik implanty pośladków we Wrocławiu

OpisCena

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Czy zabieg powiększania pośladków implantami jest bezpieczny?

Zabieg powiększania pośladków implantami pomimo swej inwazyjnej natury jest bezpieczny i nie zagraża bezpośrednio zdrowiu i życiu pacjentów. Prawidłowo przeprowadzony staje się niezwykle skuteczną metodą, która zyskała ogromną popularność.

Jak wygląda postępowanie po zabiegu powiększania pośladków za pomocą implantów?

Postępowanie po zabiegu wymaga od pacjentów trochę skrupulatności, cierpliwości i konsekwencji. Tuż po operacji należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza i dbać o to by opatrunek był regularnie zmieniany, aby stwarzać odpowiednie warunki do gojenia się rany. Przez kilka do kilkunastu dni od wykonania zabiegu pacjent nie powinien siadać oraz leżeć bezpośrednio na plecach. Należy systematycznie zgłaszać się na wizyty kontrolne i przestrzegać zasad higieny miejsca operacyjnego. Po operacji może pojawić się nieprzyjemny ból, obrzęk i lekki dyskomfort, który utrzymywać się może nawet przez kilka dni.

Jakie daje efekty zabieg modelowania pośladków implantami?

Powiększenie pośladków za pomocą specjalistycznych implantów to doskonały sposób na otrzymanie pięknej, krągłej i proporcjonalnej pupy. Efektem zabiegu są perfekcyjne, równe, podniesione i uwypuklone pośladki, które wielkością dostosowane są do wymagań każdego pacjenta. Implanty idealnie odwzorowują perfekcyjne pośladki i dają tym samym wyższe poczucie własnej wartości oraz atrakcyjny wygląd.

Jaki rodzaj znieczulenia podawany jest w postępowaniu zabiegowym podczas modelowania pośladków za pomocą implantów?

Powiększanie pośladków implantami wykonywane jest w znieczuleniu ogólnym, dlatego tez ważne jest, aby pacjent, przez co najmniej 6 godzin nic nie jadł. Niezbędna jest także obserwacja lekarska, która musi trwać minimum 24 godziny od przeprowadzenia zabiegu. Znieczulenie podawane jest przez doświadczonego anestezjologa, który nieustannie czuwa i monitoruje ogólny stan pacjenta.

Dla kogo i w jakim wieku dedykowany jest zabieg powiększania pośladków implantami?

Zabieg modelowania pośladków implantami dedykowany jest zarówno kobietom jak i mężczyznom w każdym wieku, (chociaż znaczną większość stanowią Panie), o ile nie występują wszelkie przeciwwskazania, przewlekłe choroby i inne czynniki uniemożliwiające wykonanie zabiegu.

Dlaczego warto wykonać zabieg modelowania pośladków implantami?

Zabieg modelowania pośladków za pomocą implantów to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda, która w krótkim czasie pozwala osiągnąć spektakularne efekty. Pośladki stają się wyraźnie podkreślone, uwypuklone i jędrne. Ich kształt jest proporcjonalny oraz symetryczny względem całej sylwetki, poprawiając tym samym ogólny jej wygląd.

Czy występują powikłania po zabiegu modelowania pośladków implantami?

Tak jak po każdej operacja, tak i po zabiegu modelowania pośladków za pomocą implantów mogą wystąpić powikłania w postaci zakażenia tkanek, ich martwicy lub krwiaka.

Jak często występują działania niepożądane po wykonaniu zabiegu powiększania pośladków?

Działania niepożądane i skutki uboczne wynikające z wykonania zabiegu powiększania pośladków za pomocą implantów występują niezwykle rzadko i w wyjątkowych sytuacjach. Najczęściej przy skrajnych zaniedbaniach i nie przestrzeganiu odpowiednich warunków higieny.

Czy ciąża i okres karmienia piersią są bezwzględnymi czynnikami uniemożliwiającymi wykonanie zabiegu modelowania pośladków?

Tak. Ciąża oraz okres laktacji są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania tego typu operacji. Gospodarka hormonalna w tym czasie u kobiet jest bardzo niestabilna i mogłoby to negatywnie wpłynąć na przebieg zabiegu oraz na zdrowie zarówno dziecka jak i matki.

Jaki jest czas rekonwalescencji i kiedy można wrócić do pełnej sprawności?

Okres rekonwalescencji trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta. Po tym czasie można stopniowo wracać do codziennych obowiązków i życia zawodowego oraz innych aktywności.

Dlaczego badania diagnostyczne są ważne do przeprowadzenia zabiegu powiększania pośladków?

Odpowiednie badanie, wywiad lekarski i badania laboratoryjne są niezbędne do prawidłowego przebiegu operacji. Zmniejsza się wówczas ryzyko wystąpienia różnych powikłań i nieprzewidzianych sytuacji.

Czy efekty powstałe w wyniku modelowania pośladków są trwałe?

Tak. Efekty powstałe w wyniku podjęcia się operacji modelowania pośladków są trwałe i nie wymagają odnowy. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu zaleceń lekarskich i dostosowywaniu się do wszelkich zasad.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.