+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

HIFU HiproV Wrocław

HIFU HiproV – innowacyjny zabieg z wykorzystaniem skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, które skutecznie usuwają zmarszczki, poprawiają napięcie i eliminują wiotczenie skóry.

Lifting HiproV jest zabiegiem innowacyjnym, gdyż wykorzystuje zaawansowaną technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Zastosowanie silnie skoncentrowanych fal dźwiękowych pozwala na uzyskanie szybkich i trwałych efektów. Ponadto, jedną z największych zalet opisywanego zabiegu jest jego bezbolesność, a jedyny efekt uboczny stanowi niewielkie zaczerwienie twarzy, które utrzymuje się od kilku do kilkunastu godzin. Zabieg jest dedykowany kobietom w każdym wieku, które chcą zatrzymać młody wygląd i zminimalizować uciążliwe zmarszczki, które nierzadko są przyczyną kompleksów. Wiązki wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

HIFU HiproV Wrocław

Umów się na konsultację  >> zadzwoń

HIFU HiproV Wrocław

Jeśli chcesz odmłodzić się o kilka lat i pozbyć uciążliwych zmarszczek w bezbolesny sposób – zabieg HIFU będzie dla ciebie idealnym wyjściem!

Na początku, należy przybyć do gabinetu kilkanaście minut przed umówioną godziną i wypełnić stosowne dokumenty, wyrażające zgodę na przeprowadzenie zabiegu. Następnie trzeba założyć odpowiedni strój, zaproponowany przez pracowników gabinetu. Po zajęciu miejsca, osoba przeprowadzająca zabieg zdezynfekuje twarz. Następnie, lekarz używa specjalnych kartridży, przeprowadzając zabieg i uwalniając wiązki. Fale dostają się do głębokich warstw skórnych, skutecznie stymulując produkcję kolagenu. Po skończonym zabiegu, pacjentka otrzymuje szczegółowe zalecenia do stosowania po zabiegu.

Podstawowe informacje

  • Czas trwania: 30-60 MINUT
  • Wykonywany przez LEKARZ
  • Części ciała: Cala twarz. dekolt. szyja
  • Inwazyjność Zabieg bezinwazyjny
  • Sugerowana ilość zabiegów 1-3 ZABIEGÓW

HIFU HiproV Skyclinic Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu ?

Przygotowanie do zabiegu
– należy odstawić kremy z retinolem oraz z substancjami na bazie kwasów AHA i BHA
– min. dwa tygodnie przed wykonaniem zabiegu nie należy poddawać się peelingom chemicznym
– zmyć całkowicie makijaż

Dla kogo jest ten zabieg ?

Zabiegowi HIFU powinny podać się kobiety w średnim wieku, które chcą raz na zawsze poprawić jędrność skóry. Pierwsze głębokie zmarszczki można zlikwidować, pobudzając głęboko położone włókna kolagenowe do produkcji białka.

Lifting HIFU  jest zabiegiem komfortowym z perspektywy klientki, gdyż jest bezbolesny. Ponadto, nie wymaga długiego i specjalistycznego procesu rekonwalescencji. Z tej przyczyny zaleca się go zapracowanym kobietom, które chcą szybko wrócić do pracy, a przy tym wyglądać kilka lat młodziej. Co ważne, nie powoduje uczucia bólu, przez co zyskał wiele fanek na całym świecie.

Pierwsze zmarszczki pojawiają się w wieku ok. 21-23 lat. Jednakże, po trzydziestce zauważalny jest znaczący spadek jędrności skóry. Dlatego, przeprowadzenie liftingu HIFU poleca się osobom chcącym zachować całą twarz idealnie gładką, pomimo upływającego czasu.

Praca w środowisku korporacyjnym wiąże się często z ogromnym stresem, który odbija się w kondycji skóry twarzy. Poddając się zabiegowi HIFU, można skutecznie zlikwidować powstałe zmarszczki, czyniąc twarz gładką i promienną. Dobry wygląd zapewni poprawę samopoczucia, które w pozytywny sposób odbije się na wykonywanej pracy.

Jakie efekty daje zabieg ?

Korzyści wynikające z przeprowadzenia zabiegu:
– poprawienie całego owalu twarzy
– redukcja wiotczejącej skóry
– skóra odzyska jędrność i napięcie
– aktywowanie włókien kolagenowych
– młodszy wygląd skóry

Przeciwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
– posiadanie rozrusznika serca
– ciąża oraz okres karmienia piersią
– implanty
– infekcje skórne (w tym trądzik)
– nowotwory
– cukrzyca

Opinie klientek po zabiegu

Czuję się odmłodzona o kilkanaście lat! Moja skóra twarzy odzyskała jędrność, zredukowaniu uległo wiotczenie skóry. Od tego momentu zabieg polecam każdej mojej przyjaciółce. Anna K.

Bezbolesny zabieg przeprowadzony przez profesjonalistów. Ponadto, HIFU nie wymaga okresu rekonwalescencji, z tego powodu na drugi dzień można wrócić do pracy! Warto rozważyć zabieg jeśli tak jak ja, zmagasz się z zmarszczkami, a drogie kosmetyki okazują się być nieskuteczne. – Kamila G.

Na początku obwiałam się zaawansowanej technologii HIFU i fal ultradźwiękowych. Bałam się wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Jednakże, obawy rozwiały się po rozmowie ze specjalistami. Zostały mi udzielone wyczerpujące informacje odnośnie przebiegu oraz zapewniono mnie, że to zabieg nieinwazyjny, który nie powoduje efektów ubocznych nawet przy mojej problematycznej cerze. Zdecydowanie polecę Państwa usługi swojej mamie i przyjaciółkom z pracy. Dodatkowo, efekty są potwierdzone zachwytami zadowolonego męża, który od razu zauważył efekty. – Joanna S.

HIFU HiproV

Redukcja zmarszczek mimicznych

HIFU HiproV

Poprawa owalu twarzy

HIFU HiproV

Zagęszczenie skóry

HIFU HiproV

Likwidacja drugiego podbródka i poprawa napięcia skóry szyi

Cennik HIFU HiproV Wrocław

OpisCena
HIFU - Dekolt głęboki 1599 zł
HIFU - Dekolt płytki 1209 zł
HIFU - Dłonie 829 zł
HIFU - Piersi 2479 zł
HIFU - Szyja 1429 zł
HIFU - Szyja + podbródek 1979 zł
HIFU - Twarz + Szyja 3079 zł
HIFU - Twarz + Szyja + Dekolt 3849 zł

najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Kiedy będę mogła wrócić do pracy po wykonaniu zabiegu?

HIFU zyskało wiele fanek na całym świecie, głównie ze względu na widoczne efekty oraz brak okresu rekonwalescencji. Z tego powodu wrócić do pracy można następnego dnia, po zniknięciu zaczerwienienia twarzy.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Nie ma ściśle określonych zaleceń, do których należy się stosować po wykonaniu zabiegu. Warto pamiętać, że do kilku dni po wizycie w gabinecie należy zrezygnować z sauny.

Na czym polega metoda HIFU i czy jest ona bezpieczna dla mojej skóry twarzy?

Metoda HIFU to innowacyjna technologia, która znalazła zastosowanie w likwidowaniu zmarszczek. Skrót „HIFU” wywodzi się z języka angielskiego i oznacza high intensity focused ultrasound, czyli wiązkę fal dźwiękowych pozostającą w dużym skupieniu. Metoda ta została wielokrotnie przebadana i jest absolutnie bezpieczna dla skóry twarzy kobiet w każdym wieku.

Czy zabieg pomoże w redukcji podwójnego podbródka?

Jeśli wiązki ultradźwiękowe zostaną nakierowane poniżej linii żuchwy, istnieje możliwość redukcji nieestetycznego podwójnego podbródka, który jest źródłem kompleksów dla wielu kobiet.

Czy zabieg może być wykonywany w przypadku mężczyzn?

Oczywiście, zabieg może zostać wykonany na męskiej twarzy. Nie istnieje żadne rozgraniczenie, które dyskwalifikowałoby udział mężczyzn w zabiegu. Należy jednak pamiętać, że zabieg nie jest spopularyzowany u płci przeciwnej, gdyż w Polsce znikoma ilość mężczyzn jest zainteresowana redukcją zmarszczek.

Kiedy osiągnę zamierzony efekt ujędrnienia skóry twarzy?

Znaczne ujędrnienie skóry następuje natychmiastowo po zabiegu, jednakże jest to tylko niewielki zakres zmian. Prawdziwe wygładzenie osiąga się średnio po trzech miesiącach.

Czy zabieg jest bezpieczny dla młodych matek?

Zabieg jest w 100% bezpieczny dla młodych matek, jednakże istnieje wyraźne przeciwwskazanie do przystąpienia do zabiegu dla kobiet, które karmią piersią. Niestety fakt ten dyskwalifikuje kobietę i nie może ona skorzystać z HIFU. Po zrezygnowaniu z karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem specjalistą i zasięgnąć jego opinii na temat możliwości skorzystania z zabiegu.

Czy istnieje dolna granica wieku umożliwiająca poddanie się zabiegowi?

Zasady przeprowadzania profesjonalnego zabiegu nie wymagają określonego wieku pacjentki, bądź pacjenta. Warto udać się na zabieg niezależnie od wieku, jednakże ze względów estetycznych. Jeżeli przeszkadzają nam zmarszczki, będące wynikiem upływającego czasu, warto zapoznać się z efektami zabiegu i przystąpić do jego realizacji. Eksperci podają, że pierwsze bruzdy pojawiają się w wieku ok. 22 lat. Jednakże, niektóre osoby dobiegając trzydziestki, skarżą się na znaczne utracenie napięcia skóry. Z tej przyczyny warto przystąpić do zabiegu.

Czy u każdej osoby poddającej się zabiegowi występuje uporczywe zaczerwienienie?

Zaczerwienienie twarzy często pojawia się, ze względu na użycie silnie skoncentrowanych fal ultradźwiękowych, jednakże zanika po kilkunastu godzinach. Z tej przyczyny wykonując zabieg w południe, następnego dnia możemy wykonać makijaż i udać się do pracy.

Czy zabieg powoduje uczucie uciążliwego kłucia lub swędzenia po wykonaniu?

Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na wiele czynników zewnętrznych, bądź zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Jednakże, po zabiegu nie występuje długo utrzymujące się uczucie świądu, bądź bólu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie należy zatem obawiać się wystąpienia żadnych efektów ubocznych.

Czy użycie żelu USG jest konieczne podczas wykonywania zabiegu HIFU?

Żel USG jest używany podczas zabiegu przede wszystkim ze względu na dobre przewodzenie energii ultradźwiękowej. Nałożenie tego specyfiku gwarantuje równomierne użycie wiązek, które eliminują zmarszczki. Bez zastosowania żelu, zabieg zostałby wykonany nierówno, co skutkowałoby usunięciem tylko części bruzd na twarzy, w wyniku czego efekt liftingu byłby znikomy.

Umów się na konsultację >> zadzwoń

Polecane zabiegi

Dermapen we Wrocławiu

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

Toksyna botulinowa Wrocław

Botoks jest podawany w ściśle określone miejsca, w których mogą pojawić się (lub już są) zmarszczki. Takie celowe podawanie można wykonać na czole, w okolicy oczu, na nosie czy też brodzie.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.