Robot Artas 9X - TRANSPLANTACJA WŁOSÓW Z WYKORZYSTANIEM ROBOTA

Transplantacja włosów to jedyny zabieg z zakresu medycyny estetycznej gwarantujący odrost włosów w miejscu łysiejących zakoli czy korony głowy. Specjalizujemy się w transplantacji włosów metodą FUE z wykorzystaniem innowacyjnego robota ARTAS. Urządzenie wykonując czynności zabiegowe nie męczy się, pracuje z tą samą wydajnością przez cały czas zabiegu, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe efekty po przeszczepie. Posiadamy duże doświadczenie w transplantacji włosów, wykorzystując przy tym najnowszą z wersji robota ARTAS 9X. Dzięki naszemu zabiegowi odzyskasz utraconą fryzurę w zaledwie kilka godzin, bez bólu, bez blizn uzyskując naturalny efekt zagęszczonych włosów.
ARTAS 9X NAJNOWSZA WERSJA ROBOTA ARTAS 9X

PORÓWNANIE METODY FUE ARTAS VS FUE MANUAL

FUE ARTAS

FUE MANUAL

Metoda zrobotyzowana

Metoda manualna, lekarz wykonuje zabieg przeszczepu włosów

Szybkość działania, precyzja i dokładność wykonywanych ruchów

Zdecydowanie dłuższy czas zabiegu, ponieważ czynnik zmęczenia ludzkiego wpływa na wydłużenie czas zabiegu.

System stereoskopowy o wysokiej rozdzielczości

Szkła powiększające

System ARTAS monitoruje i aktualizuje parametry dla każdej jednostki mieszka włosowego 60 razy na sekundę

Człowiek jest w stanie przetworzyć maksymalnie 10-12 pojedynczych obrazków na sekundę

ARTAS Artiffical Intelligence- wybor najlepszej jakości mieszków włosowych na podstawie oceny koloru, grubości i kształtu mieszka włosowego

W obszarze dawczym pozostają widoczne blizny – białe punkty bez włosów

ZALETY TRANSPLANTACJI WŁOSÓW ROBOTEM ARTAS

  • SZYBKOŚĆ I PRECYZYZJA

    Działanie robota opiera się na algorytmie Artas Artificial Intelligence. system komputerowy kontroluje pracę robota dokonując oceny jakości graftów, a następnie wybiera najlepsze zespoły mieszków włosowych do przeszczepu. System Artas 9x precyzyjnie mierzy kąt planowanego wkłucia oraz jego głębokość. Robot pracuje z dużo większą dokładnością i powtarzalnością niż człowiek, przez co zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów robot artas w ciągu jednej godziny może pobrać 1000 mieszków włosowych, a także wykonać ponad 2000 miejsc do wszczepień.
  • BEZ BLIZN

    Pobieranie graftów przez robota nie pozostawia podłużnej blizny typowej dla metody strip. W obszarze dawczym nie występują widoczne dla oka blizny w kształcie punktów – charakterystyczne dla metody fue ręcznej oraz safer.
  • KRÓTKI CZAS REKONWALESCENCJI

    Przeszczep włosów metodą FUE ARTAS jest mało inwazyjny. Nie pozostawia bolesnych blizn jak tradycyjne przeszczepy włosów. Przekłada się to na krótki okres rekonwalescencji, już do 5 dniach można wrócić do pracy i codziennych aktywności.