+ 48 71 889 80 00

ul. Ołtaszyńska 71a | 53-034 Wrocław

NASZ ZESPÓŁ

Klinika SkyClinic, jak i jej personel, wyróżnia się na tle innych placówek o podobnej ofercie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Świadczyć o tym może status „Diamentowej kliniki”, który został jej przyznany przez system ARTAS USA.  Ponadto personel kliniki wyróżnia się prowadzeniem szkoleń z transplantacji włosów dla innych lekarzy. Pacjent przychodzący do SkyClinic będzie pod opieką specjalistów nie tylko z zakresu transplantacji włosów, ale także chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

LEKARZE

Dr Karolina Sas

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Mikulicza Radeckiego także we Wrocławiu. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. W codziennej praktyce stawia przede wszystkim na profilaktykę i działania prewencyjne. Swoją wiedzę medyczną ciągle poszerza na licznych szkoleniach oraz konferencjach krajowych i zagranicznych. Ponadto zajmuje się Medycyną Estetyczną. Regularnie biorąc  udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu Medycyny Estetycznej, Anti-Aging oraz Medycyny Regeneracyjnej.

Odbyła między innymi: staż w zakresie pediatrii oraz chorób wewnętrznych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Cagliari we Włoszech, staż w zakresie chorób wewnętrznych w Uniwersyteckim Szpitalu Zaporozhye, State Medical University na Ukrainie. Dodatkowo dwunastomiesięczny staż naukowy na Uniwersytecie Ruhr- Univerisitat, Bochum, Niemcy.

Dr Katarzyna Kołaczyk

CHIRURG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Przeszła szkolenie specjalizacyjne w oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Obecnie pracuje jako chirurg i lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz adeptką Podyplomowej Szkoły Medycyna Estetycznej.

Chirurgia i medycyna estetyczna to jej największe pasje. Stale rozwija swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, uczestnicząc w kursach doskonalących prowadzonych przez Fenice Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging im.prof.Pasquale Motolese oraz Europejskie Cenrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie.W swojej praktyce stawia na holistycznie podejście do problemów, z którymi zgłaszają się pacjenci. Wyznaje zasadę „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Dr Mariusz Wysocki

CHIRURG PLASTYCZNY

Lekarz, specjalista chirurgii plastycznej. Z wyróżnieniem ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2002 roku pracował w renomowanym Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, będącym kolebką polskiej chirurgii plastycznej. Po reorganizacji i przeniesieniu szpitala w 2006 roku do nowego obiektu pracuję na stanowisku Starszego Asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego SA w Polanicy-Zdroju gdzie pełnię funkcję zastępcy ordynatora. Kształcenie pod czujnym okiem najlepszych nauczycieli i mistrzów chirurgii plastycznej, liczne kursy i staże odbyte w kraju i zagranicą niezbędne do rzetelnego wykonywania tej specjalności, a także doświadczenie zbudowane na kilku tysiącach przeprowadzonych operacji to fundament, na którym buduję właściwe relacje z pacjentem, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa, pewność wykonywania operacji z największą starannością, a także troskliwą opiekę pooperacyjną.

Zajmuję się także działalnością naukowo-dydaktyczną, publikując prace badawcze w krajowych i zagranicznych czasopismach oraz wygłaszając prezentacje na zjazdach chirurgii plastycznej. Jestem współautorem wydanej pod redakcją Prof. Kazimierza Kobusa książki pt.: „Chirurgia i estetyka twarzy”. Wykonuję operacje z zakresu chirurgii twarzowo-czaszkowej, mikrochirurgii, chirurgii ręki oraz chirurgii estetycznej. W zakresie chirurgii estetycznej wykonuję pełen profil zabiegów obejmujący między innymi: korekcje powiek, korekcje uszu, korekcje nosa, operacje odmładzające twarzy (lifting twarzy), powiększanie piersi, redukcję i podniesienie piersi, plastyki powłok brzusznych, ramion i ud (lifting ramion, lifting ud) oraz liposukcję.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej, w której wykonuję operacje jest jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych klinik w Polsce.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Dr Karol Kłak

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Praktykę w pracy klinicznej zdobywał w trakcie rezydentury na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej w Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie medycyny estetycznej i transplantacji włosów.Nieustannie stawia na rozwój, dlatego regularnie uczestniczy w wielu konferencjach, sympozjach i warsztatach szkoleniowych. Pod okiem czołowych specjalistów z zakresu Chirurgii Plastycznej oraz Medycyny Estetycznej zdobył liczne certyfikaty z dziedziny toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, ginekologii estetycznej czy laseroterapii (m.in. HIFU, Fotona, Zaffiro). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, uczestnik wielu kursów i konferencji naukowych. Doświadczenie i odbyte szkolenia pozwoliły mu stać się prawdziwym ekspertem w zakresie Medycyny Estetycznej. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Posiada niezwykłe wyczucie estetyki ludzkiego ciała, co pozwala na bardzo skuteczny dobór zabiegów do potrzeb pacjenta.

Dr Łukasz Buczek

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Lekarz, który od samego początku swojej kariery oddał się medycynie estetycznej. Absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Wygłaszał prace naukowe już jako student.
Prywatnie fan „Gwiezdnych Wojen” i nowych technologii, dla którego praca z naszym najnowocześniejszym sprzętem laserowym, oraz robotem transplantacyjnym, jest nie tylko przyjemnością,
ale wręcz spełnieniem dziecięcych marzeń. Mimo, że nasz sprzęt nie ma przed nim żadnych tajemnic, największą satysfakcję sprawia mu zadowolenie ze skutków leczenia naszych pacjentów.

Dr Artur Kucharski

SPECJALISTA GINEKOLOG
Lekarz, ginekolog od 2009 roku związany również z medycyną estetyczną. W roku 2001 uzyskał z wyróżnieniem tytuł specjalisty II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii. W latach 200-2014 pracował w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Specjalistycznego A. Falkiewicza we Wrocławiu. W roku 2015 pracował na stanowisku ordynatora oddziału ginekologiczno – położniczego Szpitala EMC w Lubinie.

We Wrocławiu jest jednym z prekursorów zabiegów z zakresu w ginekologii estetycznej. W roku 2012 jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce, po szkoleniach u światowej sławy doktora Reda Alinsoda z Kalifornii w USA, opublikował w czasopiśmie ogólnopolskim artykuły na temat ginekologii estetycznej i nowoczesnych metod leczenia. Wiele z tych zagadnień były wówczas jeszcze tematami tabu.

Przeprowadził tysiące zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej żeńskich narządów płciowych w tym: plastyki krocza, zwężenia pochwy, rekonstrukcji błony dziewiczej i innych wrodzonych i nabytych wad żeńskich narządów płciowych. Wykonuje zabiegi labioplastyki metodami deepitelizacji, V plastyki oraz metodą TRIM, przywracające naturalny wygląd warg sromowych mniejszych i większych z możliwością technik lipo transferu i augmentacji kwasem hialuronowym. Ponadto wykonuje zabiegi leczenia laserowego lekkich postaci wysiłkowego nietrzymania moczu, zabiegi rewitalizacji pochwy, a także chirurgiczne zabiegi metodami slingowymi (TOT, TVT), w leczeniu cięższych postaci wysiłkowego nietrzymania moczu.

Wykonuje zabiegi histeroskopowe, a także przy użyciu laparoskopu o rozdzielczości 4K, zabiegi laparoskopowe w takich chorobach jak mięśniaki macicy, torbiele jajników, endometrioza, rekonstrukcja jajowodów, a także w ginekologii onkologicznej. W trakcie pracy zawodowej wykonał wiele zabiegów plastyki pochwy i krocza u pacjentek z całkowitym wypadaniem lub obniżeniem narządu rodnego spowodowanymi uszkodzeniami mięśni dna miednicy, po przebytych ciężkich urazowych porodach. Ma liczne certyfikaty kompetencji z zakresu medycyny estetycznej, w tym stosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, implantacji nici liftingujących. Ukończył wiele kursów i szkoleń, między innymi z zakresu zaawansowanych technik laparoskopowych. Zajmuje się ponadto leczeniem chirurgicznym ginekomastii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Medyczny Estetycznej i Anti-Aging. Czynnie podnosi swoje kwalifikacje wprowadzając najlepsze wzorce i światowe standardy. Uczestniczy w wielu kongresach, konferencjach, sympozjach i warsztatach szkoleniowych. Jest autorem prac naukowych, w tym stałym konsultantem kilku czasopism.

Dr Iga Siemasz

DERMATOLOG

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach Pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, a wcześniej Oddziału Dermatologicznego 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obszar szczególnych zainteresowań to leczenie chorób włosów i skóry głowy oraz diagnostyka dermoskopowa. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Swoich pacjentów otacza szczególną troską. Ciągle poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i stażach w kraju oraz za granicą (min. Paryż, Frankfurt, Herne)

KOSMETOLODZY

Mgr Martyna Baczyńska

MAGISTER KOSMETOLOGII

Mgr Kosmetolog z 9-cio letnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji zdrowia w Warszawie ze specjalizacją masaż i fizjoterapia oraz kosmetologia estetyczna. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w najlepszych klinikach medycyny estetycznej w Polsce. Specjalistka ds. terapii twarzy i ciała. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta skutecznie pomaga znaleźć rozwiązanie na każdy problem estetyczny. W swojej wieloletniej karierze zawodowej współpracowała z dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej, dzięki czemu nauczyła się skutecznie diagnozować trudne problemy skóry. Posiada szeroką widzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Kosmetologia to dla niej pasja. Regularnie się rozwija, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, niezmiennie poszerzając swoją wiedzę.

Mgr Olga Pavlenko

MAGISTER POŁOŻNICTWA I KOSMETOLOGII

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uzyskała tytuł magistra badając wpływ zmian skórnych w okresie ciąży na poczucie własnej wartości kobiet. Po przeprowadzeniu badań wraz z zespołem położnych, dietetyka oraz fizjoterapeuty założyła ogólnopolski projekt Mom’s Glance, którego zadaniem jest zwiększenie poziomu edukacji kobiet z zakresu utrzymywania piękna w okresie okołoporodowym. W Sky Clinic specjalizuje się w iniekcyjnych zabiegach kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Swoją pracę traktuje niezwykle poważnie a motywację stanowi dla niej zadowolenie klienta, w związku z czym stawia na ciągły rozwój zawodowy uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach związanych z kosmetologia i medycyną estetyczną jak również z kompetencjami psychospołecznymi.

Mgr Paulina Nowak

KOSMETOLOG, TECHNIK MEDYCZNY.

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej i Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Regularnie uczestniczy w certyfikowanych szkoleniach kosmetologiczno-medycznych pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz, zabiegach modelujących ciało oraz laseroterapii. W 2017 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat uprawniający do wykonywania transplantacji włosów metodą FUE Artas. Systematycznie asystuje w zabiegach przeszczepu włosów, dzięki czemu zdobyła duże doświadczenie w tej dziedzinie. Praca, którą wykonuje jest jej ogromną pasją. Cechuje ją cierpliwość spokój i dokładność.

PERSONEL MEDYCZNY

Mgr Beata Łapot

MAGISTER PIELĘGNIARSTWA

Absolwentka Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, kierunek pielęgniarstwo. Po ukończeniu studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczyła w kursach tj. leczenie ran w tym postępowanie z raną przewlekłą, EKG I szczepień. Brała udział w szkoleniu w zakresie laseroterapii. Posiada również międzynarodowe uprawnienia do wykonywania transplantacji włosów technologią Artas. Pracując od 2lat nabyła duże doświadczenie w transplantacji metodą FUE

Mgr Ewelina Radziszewska

MAGISTER PIELĘGNIARSTWA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Magister Pielęgniarstwa. W trakcie studiów rozwijała swoje umiejętności i zdobywała doświadczenie w różnych renomowanych placówkach medycznych we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa, medycyny estetycznej i transplantologii włosów technologią Artas. W pracy najważniejsze są dla niej atmosfera, profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz
zadowolenie pacjenta, które sprawia jej największą radość. Jest osobą otwartą i cierpliwą z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Zawsze angażuje się całkowicie w to co robi, gdyż praca jest jej wielką pasją.

Mgr Agnieszka Wiercioch

MAGISTER PIELĘGNIARSTWA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in. kurs anestezjologiczny, kurs resuscytacji krążeniowo-oddechowej, kurs EKG. Uzyskała międzynarodowy certyfikat Artas. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. W Skyclinic asystuje przy zabiegach transplantacji włosów. Niezmiernie skrupulatna i obowiązkowa, bardzo miła w kontaktach z pacjentami.