+ 48 71 889 80 00

ul. Ołtaszyńska 71a | 53-034 Wrocław

NASZ ZESPÓŁ

Klinika SkyClinic, jak i jej personel, wyróżnia się na tle innych placówek o podobnej ofercie nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Świadczyć o tym może status „Diamentowej kliniki”, który został jej przyznany przez system ARTAS USA.  Ponadto personel kliniki wyróżnia się prowadzeniem szkoleń z transplantacji włosów dla innych lekarzy. Pacjent przychodzący do SkyClinic będzie pod opieką specjalistów nie tylko z zakresu transplantacji włosów, ale także chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Dr Katarzyna Kołaczyk

Specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przeszła szkolenie specjalizacyjne w oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.  Chirurgia i medycyna estetyczna to jej największe pasje. Stale rozwija swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, uczestnicząc w kursach doskonalących prowadzonych przez Fenice Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Agingim.prof.PasqualeMotolese oraz Europejskie Cenrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie. Obecnie pracuje jako chirurg i lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz adeptką Podyplomowej Szkoły Medycyna Estetycznej. W swojej praktyce stawia na holistycznie podejście do problemów, z którymi zgłaszają się  pacjenci. Wyznaje zasadę „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Dr Artur Kucharski

Specjalista ginekolog
Lekarz, ginekolog od 2009 roku związany również z medycyną estetyczną.  Przeprowadził tysiące zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej żeńskich narządów płciowych, w tym labioplastyki. Wykonuje zabiegi histeroskopowe, a także przy użyciu  laparoskopu o rozdzielczości 4K, zabiegi laparoskopowe w takich chorobach jak mięśniaki macicy, torbiele jajników, endometrioza,  rekonstrukcja jajowodów, a także w ginekologii onkologicznej.  W roku 2012 jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce, po szkoleniach u światowej sławy doktora Reda Alinsoda z Kalifornii w USA, opublikował w czasopiśmie ogólnopolskim artykuły na temat ginekologii estetycznej i nowoczesnych metod leczenia. We Wrocławiu jest jednym z prekursorów zabiegów z zakresu w ginekologii estetycznej.

Dr Iga Siemasz

Dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, a wcześniej Oddziału Dermatologicznego 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów Obszarem szczególnych zainteresowań jest leczenie chorób włosów i skóry głowy oraz diagnostyka dermoskopowa. Ciągle poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i stażach w kraju oraz za granicą (min. Paryż, Frankfurt, Herne).
Swoich pacjentów otacza szczególną troską dbając o najmniejszcze szczegóły, a w swoją pracę wkłada maksimum zaangażowania.

Mgr Paulina Nowak

Kosmetolog, technik medyczny

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej i Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologii. Regularnie uczestniczy w certyfikowanych szkoleniach kosmetologiczno-medycznych pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności. W 2017 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat uprawniający do wykonywania transplantacji włosów metodą FUE Artas. Systematycznie asystuje w zabiegach przeszczepu włosów, dzięki czemu zdobyła duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jej charakter predysponuje ją do pracy technika medycznego zabiegów transplantacji bo jest niezwykle dokładna i wybitnie cierpliwa.

Mgr Beata Łapot

Magister pielęgniarstwa

Absolwentka Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, kierunku pielęgniarstwo. Wie, że sukces zawodów medycznych leży w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji więc od wielu lat jest stałym uczestnikiem certyfikowanych kursów, w tym laseroterapii, leczenia ran i ran przewlekłych, diagnostyki EKG i szczepień. Od wielu lat posiada międzynarodowy certyfikat uprawniający do wykonywania transplantacji włosów metodą FUE Artas, co z sukcesem praktykuje w naszej klinice. Jest odpowiedzialna za medyczne przygotowanie pacjentów do zabiegów przeszczepu, jak i fachowo zajmuje się nimi podczas rekonwalescencji.

Mgr Ewelina Radziszewska

Magister Pielęgniarstwa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. W trakcie studiów rozwijała swoje umiejętności i zdobywała doświadczenie w różnych renomowanych placówkach medycznych we Wrocławiu, ucząc się od najlepszych. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach i kursach z zakresu pielęgniarstwa i medycyny estetycznej. Posiada międzynarodowy certyfikat uprawniający do wykonywania transplantacji włosów metodą FUE Artas. W pracy najważniejsze są dla niej atmosfera, profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjenta, które sprawia jej największą satysfakcję zawodową. Pacjenci mogą liczyć na jej ciepłe usposobienie, które jest niezwykle ważne przy tak stresujących procedurach jak transplantacja włosów czy nawet diagnostyczne pobieranie krwi.

Mgr Aleksandra Nowicka

Kosmetolog, trycholog

To absolwentka kosmetologii na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizacja, którą wybrała jako dalszy rozwój swojej kariery jest trychologia czyli dziedzina zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem wszelakich schorzeń dotyczących zarówno skóry głowy jak i samych włosów. Wiedza, którą jako kosmetolog dotychczas zdobyła pozwala na profesjonalne podejście do każdego odosobnionego przypadku. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i zwiedzać odległe miejsca. Poznawać zakątki świata oraz odkrywać nowe smaki związane z tradycją i kulturą danego miejsca. Jej numerem jeden jest Portugalia i gorący temperament tutejszej ludności.

Mgr Natalia Koryga

kosmetolog

Absolwentka Niepublicznej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia.

Specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki, laseroterapii, mezoterapii igłowej w profilaktyce anti-aging oraz wykorzystywaniu zaawansowanych metod i urządzeń medycznych w niwelowaniu objawów starzenia skóry.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.
Indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do problemów każdego pacjenta w taki sposób by zapewnić skuteczną i bezpieczną terapie oraz pielęgnację skóry podczas zabiegów.

W swoją pracę wkłada nie tylko maksimum zaangażowania, ale również całe swoje serce. Takie podejście przekłada się na rezultaty, a co za tym idzie – zadowolenie pacjentów. Zajmuje się dolegliwościami trapiącymi nie tylko dorosłych, ale też i dzieci oraz młodzież.

Mgr Olga Włodarczyk

Kosmetolog

Jestem Absolwentką Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Kierując się wyborem zawodu byłam przekonana, że moja praca musi mieć praktyczny skutek dla drugiego człowieka. Cenię sobie pracę z ludźmi i dla ludzi. Uważam, że praca która jest pasją, przestaje być pracą i staje się przyjemnością. Staram się dać z siebie zawsze 200%, aby mieć poczucie, że zrobiłam wszystko, aby moje działania miały jak najlepszy rezultat nie tylko dla Klienta, ale także dla Kliniki. Jako Kosmetolog najbardziej lubię wykonywać zabiegi z zakresu kosmetyki białej, zabiegi relaksacyjne oraz HI-TECH na ciało.

Mgr Marta Węcławska

Trycholog

Trycholog, Menager ds. sprzedaży transplantacji włosów, absolwentka studiów podyplomowych z zarządzaniu w podmiotach leczniczych.  Mój obszar zainteresowań związany z pracą skupia się na  konsultowaniu Pacjentów  chcących  poddać się zabiegom transplantacji włosów robotem Artas 9 x, diagnozowaniu przyczyn wypadania włosów i pomocy w znalezieniu skutecznego leczenia. Podczas konsultacji trychologicznych wykonuje badanie skóry głowy dermatoskopem, który pozwala na przyjrzenie się  skórze w dużej rozdzielczości, dzięki czemu oceniamy jej stan i  diagnozujemy ewentualne jednostki chorobowe, które są leczone przez specjalistów w naszej klinice. Podczas konsultacji jesteśmy także w stanie zaprogramować przyszłe fryzury naszych Pacjentów, dzięki programowi Artas HAIR Studio.

Dr Mariusz Wysocki

Chirurg plastyczny 

Lekarz, specjalista chirurgii plastycznej. Z wyróżnieniem ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2002 roku pracował w renomowanym Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, będącym kolebką polskiej chirurgii plastycznej.
Kształcenie pod czujnym okiem mistrzów chirurgii plastycznej, liczne kursy i staże niezbędne do rzetelnego wykonywania tej specjalności, a także doświadczenie zbudowane na kilku tysiącach przeprowadzonych operacji to fundament pracy dr Wysockiego.
Jest współautorem wydanej pod redakcją Prof. Kazimierza Kobusa książki pt.: „Chirurgia i estetyka twarzy”. W portfolio zabiegowym są operacje z zakresu chirurgii twarzowo-czaszkowej, mikrochirurgii, chirurgii ręki oraz chirurgii estetycznej. W zakresie chirurgii estetycznej doktor wykonuje pełen profil zabiegów obejmujący między innymi: korekcje powiek, korekcje uszu, korekcje nosa, operacje odmładzające twarzy (lifting twarzy), powiększanie piersi, redukcję i podniesienie piersi, plastyki powłok brzusznych, ramion i ud (lifting ramion, lifting ud) oraz liposukcję.

Klaudia Parzyjagła

Trycholog

Trycholog, Menager do spraw sprzedaży i PR, absolwentka wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywieniu.
Jej cel w pracy to powrót do estetycznego wyglądu włosów, który poprawia komfort życia pacjentów. Przeprowadza konsultacje do przeszczepu włosów metodami FUE ARTAS oraz FUE MANUAL. Zwolenniczka wykorzystania zaawansowanej technologii w przeszczepie włosów oraz kuracjach wzmacniających włos.
Na co dzień współpracuję z zespołem medycznym, dzięki temu kuracje są indywidualnie dostosowane do potrzeb pacjentów.
Podczas konsultacji trychologicznych wykonuje badanie włosów, które pozwala na dogłębną analizę i ocenę. Podczas konsultacji ustala zakres zabiegu transplantacji włosów, który może odbyć się w przyszłości.

Prywatnie zwolenniczka zdrowego stylu życia, interesująca się dietetyką, architekturą oraz sztuką.

Patryk Pojasek

Trycholog

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Człowiek o wielu pasjach i zainteresowaniach. Dzięki niecodziennemu poczuciu estetyki, skutecznie otacza swoich pacjentów troską oraz przewodzi w procesach transplantacji włosów. Pomaga rozpoznać problem oraz dynamicznie znajduje rozwiązanie. To certyfikowany Specjalista – Trycholog, który wie jak godnie traktować drugiego człowieka oraz jak obchodzić się z pacjentem. Jako pewny siebie mężczyzna, doskonale rozumie jak istotnym problemem dla innych może być utrata włosów, dlatego odnajduje swój cel w przywracaniu pacjentom ich dawnego poczucia atrakcyjności oraz pewności siebie. To Trycholog specjalizujący się w zabiegach z wykorzystaniem robota ARTAS. W relacjach z pacjentami cechuje go równowaga oraz spokój wewnętrzny.
Prywatnie – przedsiębiorca oraz mentor, pasjonujący się psychologią, biznesem i rozwojem osobistym.

Dr n. med. Jadwiga Muszalska

lekarz

W Sky Clinic jest specjalistą wykonującym zabiegi transplantacji włosów. Odbyła prestiżowe szkolenie w Klinice Transplantacji Włosów w Tbilisi w Gruzji, które ukończyła jako jedna z najlepszych kursantek, zachwycając specjalistów w tej dziedzinie. Jej prace stanowiły reklamę Kliniki w Tbilisi i były transmitowane na żywo w mediach społecznościowych. Z niezwykłą precyzją przeprowadza zabiegi metodą FUE Manual, a także z użyciem robota FUE Artas. Pomaga w poprawie wyglądu fryzury, zarówno gdy ubytek włosów dotyczy powierzchni zakoli, szczytu głowy oraz gdy rekonstrukcji wymaga korona głowy, czy wszystkie te obszary jednocześnie. Wykonuje transplantacje włosów różnych obszarów ciała Body Hair Transplantation – w tym rekonstrukcje brwi czy brody, także rekonstrukcje ubytku włosów w bliznach pourazowych. Jest uzdolnioną lekarką traktującą zabiegi transplantacji włosów jak sztukę, wkładając w nie całe zdolności, serce i artyzm. Niezwykle dba o naturalne rezultaty, zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Służy pomocą i radą w projektowaniu linii włosów, a także kształtu brwi czy brody, aby uzyskać efekty jak najbardziej satysfakcjonujące dla Pacjenta.

Dr Muszalska zdobyła i wciąż rozwija wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej Uczestniczyła w kursach i szkoleniach dotyczących stosowania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, a także hydroksyapatytu wapnia organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej Ollie w Warszawie oraz Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu. Ponadto odbyła szkolenie w Londynie z metody naturalnego wypełniania ust NLL z uwzględnieniem anatomii ust oraz modelowania twarzy Facial Reshaping, które przy zastosowaniu niewielkich ilości kwasu hialuronowego przywracają świeży i promienny wygląd twarzy. W Sky Clinic wykonuje zabiegi mezoterapii cienkoigłowej twarzy, szyi i dekoltu, dłoni czy owłosionej skóry głowy, dające efekt rewitalizacji, odnowy i odświeżenia skóry. Ponadto oferuje zabiegi wygładzające zmarszczki z zastosowaniem toksyny botulinowej oraz wypełnienia kwasem hialuronowym, takie jak: modelowanie ust NLL (Nonsurgical Lip Lift) oraz modelowanie twarzy (Facial Reshaping). W swojej pracy koncentruje się na osiąganiu naturalnego, delikatnego efektu estetycznego. Medycyna estetyczna według niej powinna służyć subtelnej poprawie wyglądu, zahamowaniu procesów starzenia, a przy tym znaczącej poprawie samopoczucia i samooceny. Wyznaje zasadę „mniej znaczy więcej” (less is more). Pożądane efekty osiąga stopniowo, dając pacjentom przestrzeń na samodzielne pokonywanie własnych barier oraz ujrzenie i akceptację siebie w nowej odsłonie. Dr Muszalska jest osobą otwartą i życzliwą, cierpliwie słuchającą swoich pacjentów, podążającą za ich potrzebami. Wspiera pacjentów oferując rozwiązania dające najlepsze efekty terapeutyczne, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z otolaryngologii, zdobywając doświadczenie kliniczne i chirurgiczne w leczeniu schorzeń uszu, nosa, gardła i krtani. Ponadto obroniła pracę doktorską z zakresu otolaryngologii, zdobywając stopień doktora nauk medycznych. W Sky Clinic dr Muszalska konsultuje pacjentów z problemami laryngologicznymi. Wykonuje laserowe zabiegi laryngologiczne u pacjentów z problemem chrapania, halitozy (nieświeżego oddechu) oraz nawracającymi krwawieniami z nosa. Dr Muszalska podczas wizyty dba o wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania, rozwianie wątpliwości, a także prawidłową kwalifikację do zabiegów. Ponadto dokłada wszelkich starań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu podczas zabiegów i przyjaznej atmosfery w trakcie pobytu w klinice.

Dr Aleksandra Janiak

Lekarzy medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z medycyny estetycznej o specjalności „Estetyka Twarzy”. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach i sympozjach. W pracy z pacjentem jej zasadą jest naturalny efekt i komfort wykonywanych zabiegów.

Dr Karina Jurgielaniec

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie i praktykę kliniczną zdobyła w trakcie rezydentury z ginekologii i położnictwa oraz dermatologii. Najpierw pracując w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie i Szpitalu Powiatowym w Białogardzie następnie na Oddziale Klinicznym Dermatologii i Wenerologii Szpitala Klinicznego w Poznaniu.

Dzięki zamiłowaniu do piękna i zdolnościom manualnym w dalszej drodze zawodowej wybrała podyplomowe studia na kierunku Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

W pracy najbardziej ceni sobie dokładność, precyzję i możliwość wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego też stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i praktycznych kursach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty z zaawansowanych technik zabiegowych z wykorzystaniem, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, hydrokyapatytu wapnia, nici, laserów i sprzętu medycznego.

Corocznie bierze udział w międzynarodowych konferencjach i zjazdach towarzystw lekarskich, aby być na bierząco z najnowszymi osiągnięciami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W swojej codziennej praktyce lekarza medycyny estetycznej stawia przede wszystkim na naturalność efektów, dlatego jej głównym nurtem zainteresowań jest medyczna regeneracyjna. Wyznaje zasadę im mniej tym więcej, tak aby po zabiegach pacjent w lustrze zobaczył lepszą i piękniejszą wersję sobie.