Wolumetria twarzy

Azzalure preparat zawierający biologiczną toksynę  cieszy się dużym powodzeniem wśród pacjentów. Skuteczny
i efektowny w rękach specjalisty potrafi zdziałać cuda. Ma szereg zastosowań nie tylko w medycynie estetycznej. Wykorzystuje się ją na przykład do leczenia przykurczy mięśni, różnego rodzaju tików, nadpotliwości, a nawet migreny. 

 Dzięki toksynie bologicznej składnikowi preparatu Azzalure możemy  skorygować lwią zmarszczkę na czole, zmarszczki poziome czoła, kurze łapki, opadające kąciki ust, uśmiech dziąsłowy, efekt „cellulitu” na brodzie czy zmarszczki na szyi.

Działanie Azzalure  polega na blokowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, czego efektem jest „relaksacja” mięśnia. Lekarz stosuje kilka nakłuć w dany mięsień. Po paru dniach (od 2 do 14) następuje jego rozluźnienie i wyrównanie zmarszczki. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Po tym czasie należy zabieg powtórzyć.

Coraz większą popularność toksyny biologicznej  zyskuje zastosowanie jej do leczenia natpotliwości. Dotknięty nią obszar, na przykład pachy, stopy czy dłonie, ostrzykuje się preparatem zmniejszając w ten sposób wydzielanie potu przynajmniej o połowę.

Opis zabiegu

Terapia Azzalure  nie wymaga specjalnych przygotowań.

Czas trwania wizyty uzależniony jest od ilości ostrzykiwanych miejsc, ale przeciętnie zajmuje nie więcej niż 20-30 minut.

Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz medycyny estetycznej przeprowadza szczegółowy wywiad i wyklucza przeciwskazania. Następnie na odkażonej skórze zaznaczane są miejsca, w które będzie podawana toksyna. Wstrzyknięcie preparatu jest praktycznie bezbolesne, a w miejscu podania odczuwa się  jedynie delikatne rozpieranie.

Jakie są efekty?

  • Wygładzenie zmarszczek
    czoła, kurzych łapek, nosa, zmarszczek palacza dookoła ust, szyi, dekoltu
  • Leczenie nadpotliwości
    pach, dłoni, stóp i czoła, toksyna botulinowa długotrwale blokuje czynność gruczołów potowych
  • Leczenie bruksizmu
    polegającego na bezwiednym zaciskaniu szczęk i mimowolnym zgrzytaniu zębami
Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla każdego, kto chce skorygować niedoskonałości i zależy mu na szybkich efektach.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są infekcje i stosowanie antybiotyków, nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, zaburzenie krzepnięcia krwi, ciąża i karmienie piersią.

Zalecenia po zabiegu

Przez co najmniej 4 godziny po zabiegu należy unikać schylania się i kładzenia oraz masowania i uciskania leczonego miejsca, nie wolno wykonywać żadnych czynności wymagających dużego wysiłku fizycznego. Po 4-ch godzinach można wrócić do wszystkich czynności.

ul. Gwiaździsta 64 lokal 43/1
53-413, Wrocław


+48 661- 577- 000
+48 501- 302- 303
biuro@skyclinic.pl

Copyright © 2018 SkyClinic - Polityka prywatności