+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Onda

ONDA to nowoczesne, zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje technologię zimnych mikrofali Coolvawes do skutecznej i bezbolesnej redukcji cellulitu w każdym stadium oraz ujędrnienia skóry.

Zabieg ONDA za pomocą innowacyjnej technologii w bezpieczny sposób zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej w ciele. Emitowane przez maszynę mikrofale działają selektywnie na komórki tłuszczowe, doprowadzając do ich zniszczenia, a później do usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Używana częstotliwość fal jest całkowicie niegroźna, a jednocześnie na tyle mocna, że działa niemal na całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Ponadto mikrofale pobudzają włókna kolagenowe do produkcji nowego kolagenu, co uwidacznia się w ujędrnieniu i wizualnym odmłodzeniu skóry. Z uwagi na precyzyjne, dogłębne i skoncentrowane działanie zabieg ONDA świetnie sprawdza się w redukcji zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej.

ONDA to nowoczesne, zaawansowane urządzenie, które wykorzystuje technologię zimnych mikrofali Coolvawes do skutecznej i bezbolesnej redukcji cellulitu w każdym stadium oraz ujędrnienia skóry.

Umów Się Na Konsultację

Onda

Co wyróżnia zabieg ONDA i jak przebiega?

Technologia zastosowana w urządzeniu jest całkowicie nowa i nie była wcześniej wykorzystywana w maszynach używanych w klinikach medycyny estetycznej. Długość zimnych mikrofali Coolwaves została opracowana naukowo. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu. Fale działają precyzyjnie na komórki tłuszczowe, natomiast komórki skóry pozostają nienaruszone. Dodatkowo tkanka jest chroniona przed przegrzaniem dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu chłodzącego w głowicach urządzenia.
Fale Coolwaves emitowane przez urządzenie działają na kilku poziomach, a proces redukcji tkanki tłuszczowej odbywa się etapami. Podczas zabiegu stosuje się fale o częstotliwości 2,45 GHz, które intensywnie wpływają na membrany komórek tłuszczowych (adipocyty), prowadząc do pęknięcia ich błony w wyniku stresu metabolicznego. W odróżnieniu od wielu innych tego typu zabiegów, ONDA prowadzi do śmierci wspomnianych komórek, czyli do tak zwanej adipocytolizy. Z tego względu zmiana uzyskana w wyniku zabiegu jest trwała.
W klinice SkyClinic we Wrocławiu dbamy o komfort i zadowolenie każdego Pacjenta. Fragment ciała poddawany zabiegowi jest smarowany odpowiednim preparatem, a następnie masowany głowicą urządzenia, które emituje mikrofale. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Dzięki temu, że ONDA jest wyposażona w nowoczesny system chłodzący, nie ma obaw przed przegrzaniem tkanki zewnętrznej skóry. W trakcie zabiegu odczuwane jest jedynie intensywne ciepło wewnątrz, bez parzenia skóry.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Zabieg ONDA doskonale sprawdzi się w wypadku osób, którym zależy na szybkim wyszczupleniu i ujędrnieniu skóry. Stosowany jest zazwyczaj na udach, ramionach, plecach, brzuchu i pośladkach. Zabieg jest dedykowany do walki z uporczywym cellulitem tłuszczowym, wodnym i włóknistym. Przeznaczony jest również dla tych, którzy pragną pozbyć się uporczywej, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Pomaga usunąć nieestetyczną „oponkę” na brzuchu oraz „boczki”. ONDA jest też świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które zmagają się ze zwiotczałą skórą brzucha po ciąży lub schudnięciu. Zabieg okaże się również pomocny dla osób, które zaobserwowały u siebie spadek poziomu kolagenu i utratę jędrności skóry spowodowaną upływem lat.
ONDA jest przeznaczona do redukcji cellulitu w każdym stadium. Urządzenie jest wyposażone w głowicę płytkiego oraz głębokiego działania. Dlatego zabieg jest zalecany zarówno dla tych Pacjentów, którzy zmagają się z głębokim, uporczywym cellulitem, jak i dla tych, których problemem jest cellulit powierzchowny i nadmierne zwiotczenie skóry.

Czy są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Przed przystąpieniem do serii zabiegów należy wykluczyć wszystkie ewentualne przeciwwskazania. Chociaż zabieg ONDA jest jak najbardziej bezpieczny i nieinwazyjny, to w pewnych wypadkach nie powinno się go wykonywać. Do najczęstszych przeciwwskazań należy epilepsja, zaawansowana cukrzyca, choroby serca, nowotwór, uszkodzenia nerwów, osłabiony system immunologiczny oraz wszczepione wewnętrzne stymulatory. Zabieg nie jest też wykonywany na kobietach w ciąży i okresie karmienia piersią. Ponadto nie zaleca się go stosować na obszarach skóry, na których występują żylaki lub stany zapalne i różnego rodzaju infekcje.

Jakie są efekty zabiegu i jak długo trzeba na nie czekać?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia ONDA szybko zyskał ogromną popularność na świecie, ponieważ pozwala uzyskać spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Do efektów zabiegu ONDA wykonywanego w SkyClinic należy:
– znaczna redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej,
– widoczne zmniejszenie uporczywego cellulitu,
– zminimalizowanie „boczków” i „oponki” na brzuchu,
– wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki w dowolnej partii ciała,
– ujędrnienie i wygładzenie zwiotczałej skóry.
Zadowalające efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Po kilku tygodniach gołym okiem można zobaczyć znaczną poprawę w wyglądzie skóry. Natomiast liczba zalecanych zabiegów jest kwestią indywidualną i zależy od zaawansowania problemu i od konkretnych potrzeb danego Pacjenta. Seria zabiegowa składa się zazwyczaj z trzech do sześciu zabiegów w odstępach czasowych ok. czterech tygodni.

Jakie są zalecenia przed zabiegiem i po nim?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Warto jednak wcześniej odpowiednio nawodnić organizm poprzez picie dużej ilości wody. Nie zaleca się natomiast smarowania miejsc, które będą poddane zabiegowi, kremami ani balsamami nawilżającymi.
Niewątpliwą zaletą zabiegu ONDA jest fakt, że nie wymaga okresu rekonwalescencji i od razu po nim Pacjent może wrócić do swojej codziennej aktywności. Ponieważ celem zabiegu jest uwolnienie i przetworzenie nadmiaru nagromadzonego tłuszczu, warto nieco wspomóc w tym swój organizm. Można to zrobić stosując po zabiegu dietę redukcyjną oraz zmniejszając ilość spożywanych kalorii i tłuszczu na trzy dni po wykonanym zabiegu. Aby usunąć z organizmu produkty przemiany materii należy również pić więcej płynów.

Umów Się Na Konsultację