+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

MonaLisa Touch

MonaLisa Touch to innowacyjny system laserowy, przeznaczony do zabiegów ginekologicznych, mających na celu rewitalizację i odmłodzenie miejsc intymnych kobiet oraz poprawę ich komfortu życia.

MonaLisa Touch to bezinwazyjna i bezbolesna metoda laseroterapii, skutecznie umożliwiająca poprawę komfortu życia intymnego u każdej kobiety borykającej się z przykrą dolegliwością ginekologiczną. Używany jest do zabiegów rewitalizacji i liftingu pochwy, leczenia nietrzymania moczu oraz wielu innych przypadłości na tle ginekologicznym. Zabieg sprawia, że miejsca intymne są bardziej ukrwione, ścianki wzmocnione i przywrócone zostaje odpowiednie pH. Zwiększa się także nawilżenie i ogólny wygląd pochwy, co pozytywnie wpływa na życie seksualne. Procedura zabiegu leserem MonaLisa Touch jest bezinwazyjna, innowacyjna oraz całkowicie bezpieczna, wykonywana w sposób najbardziej komfortowy dla pacjentki. Zabieg nie wymaga szczególnego postępowania przygotowawczego i długiej rekonwalescencji, co jest jego dodatkowym plusem. System laserowy MonaLisa Touch dedykowany jest szczególnie kobietom, które zmagają się z problemami ginekologicznymi po ciężkim porodzie lub znajdującym się w okresie menopauzalnym, ale doskonale się także sprawdzi u każdej pacjentki chcącej odmłodzić i ożywić sfery intymne oraz poprawić swoje życie seksualne.

MonaLisa Touch to innowacyjny system laserowy, przeznaczony do zabiegów ginekologicznych, mających na celu rewitalizację i odmłodzenie miejsc intymnych kobiet oraz poprawę ich komfortu życia.

Umów Się Na Konsultację

MonaLisa Touch

Jak działa system laserowy MonaLisa Touch i jak wygląda zabieg?

Każdy zabieg poprzedzony jest wizytą lekarską, na której przeprowadzany jest specjalistyczny wywiad dotyczący stanu zdrowia pacjentki. Sam zabieg nie jest bolesny i inwazyjny, trwa od 15 do 60 minut i odbywa się w komfortowy dla pacjentki sposób. Nie wymaga specjalnych przygotowań, a po jego zakończeniu można wrócić do codziennych obowiązków – nie jest konieczna długa rekonwalescencja.

Laser MonaLisa Touch swoje działanie opiera na wiązce światła, ogrzewającej błony śluzowe pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Podczas zabiegu do pochwy zostaje wprowadzona specjalna głowica ze skanerem i na skutek podwyższonej temperatury spowodowanej energią lasera dochodzi do napięcia oraz obkurczenia się pochwy. Dzięki temu miejsca intymne nabierają koloru, stają się odżywione i bardziej ukrwione oraz nawilżone, a także zostaje przywrócony estetyczny ich wygląd.

Jakie zabiegi wykonuje laser MonaLisa Touch?

Laser MonaLisa Touch to specjalnie dedykowany sprzęt dla kobiet zmagających się z problemami intymnymi, często wstydliwymi. MonaLisa Touch przeznaczony jest do zabiegów szeroko pojętego liftingu pochwy i jej rewitalizacji, gdzie odbudowuje naturalne pH i przywraca jej odpowiednie ukrwienie i nawilżenie. Laseroterapia jest także świetnym rozwiązaniem przy leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i korekcji (poprawy wyglądu estetycznego) pochwy. Najczęstszymi pacjentkami są panie w okresie menopauzy oraz młode mamy, które mają za sobą ciężki i długi poród. Zabieg jest dedykowany także każdej kobiecie, pragnącej ożywić swoje życie seksualne i  przywrócić idealny wygląd pochwy. Laser ten cieszy się ogromną skutecznością oraz popularnością i ma na swoim koncie mnóstwo zadowolonych pacjentek. Klinika SkyClinic ma spore doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów i podchodzi indywidualnie do każdej przypadłości.

Jaka jest skuteczność oraz efekty zabiegów wykonywanych laserem MonaLisa Touch?

Zabiegi wykonywane laserem MonaLisa Touch są nieinwazyjne i co najważniejsze – bardzo skuteczne. Dzięki kilku sesjom (czasami wystarczy jedna) można otrzymać  spektakularne efekty i odzyskać komfort życia codziennego. Dzięki zabiegom zostaje przywrócone prawidłowe pH w pochwie, jej ścianki zostają obkurczone, co powoduje jej zmniejszenie i  elastyczność oraz ładny wygląd. Dodatkowo laseroterapia podnosi nawilżenie i całkowicie niweluje uczucie suchości, co przyczynia się do redukcji występowania infekcji intymnych niemalże do zera. Ponadto wzmocnione  zostają przednie ściany pochwy, co  skutecznie rozwiązuje problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Końcowe efekty i długość ich trwania są całkowicie zależne od indywidualnych predyspozycji każdej pacjentki i nie da się jasno ich sprecyzować, natomiast widoczne są już najczęściej po jednym zabiegu (niektóre przypadłości wymagają ich kilka).

Czym wyróżnia się system laserowy Mona Lisa Touch?

System laserowy MonaLisa Touch to innowacyjne i niezwykłe i rozwiązanie, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie  w ginekologii estetycznej oraz leczniczej. Metoda leczenia jest niezwykle precyzyjna, bezbolesna i nieinwazyjna – nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań i praktycznie nadaje się dla każdej kobiety borykającej się problemami na tle intymnym. MonaLisa Touch zapewni komfort psychiczny i fizyczny zarówno podczas zabiegu jak i już po jego wykonaniu. Jest rewelacyjnym sposobem na odświeżenie i rewitalizację pochwy bez bólu, wstydu i dyskomfortu. Najnowocześniejsze rozwiązania sprawiają, że przy pomocy lasera ścianki pochwy obkurczają się, a tym samym zostają mocno ukrwione i odmłodzone, a problem nietrzymania moczu znika niemalże natychmiast. MonaLisa Touch to system stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną odzyskać swoją kobiecość i udane życie seksualne. Metoda ta jest jedną z najlepszych na rynku i cieszy się dużą popularnością.

Jakie są ewentualne przeciwwskazania do wykonywania zabiegów laserem MonaLisa Touch?

Pomimo tego, że zabiegi wykonywane laserem MonaLisa Touch są bezpieczne, nieinwazyjne i nie powodują bólu oraz dyskomfortu u pacjentek, to istnieje kilka przeciwwskazań uniemożliwiających ich wykonanie. Do czynników wykluczających zalicza się: ciążę i okres laktacji, gdyż działanie lasera mogłoby negatywnie wpłynąć na rozwój dziecka, zaawansowaną cukrzycę, przyjmowanie leków światłouczulających, nowotwory, infekcje intymne oraz okres miesiączki. W celu uniknięcia jakichkolwiek powikłań i powstania niepożądanych skutków ubocznych, w SkyClinic we Wrocławiu każdy zabieg poprzedzony jest specjalistycznym badaniem ginekologicznym i wywiadem informującym o dokładnym stanie zdrowia pacjentki.

Umów Się Na Konsultację