MONALISA TOUCH

Laser stworzony z myślą o komforcie intymnym kobiet

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Laser MonaLisa Touch to innowacyjny laser służący do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych kobiet. Zabiegi znacząco wpływają na podniesienie komfortu życia, przywracają naturalne pH, zwiększają elastyczność i nawilżenie ścian pochwy, a okolice intymne odzyskują młody wygląd.

Zabiegi często wykonuje się w celu rewitalizacji okolic intymnych po porodach lub u kobiet w okresie okołomenopauzalnym. Polegają one na wzmocnieniu ścian pochwy, powięzi wewnątrz miedniczej oraz cewki moczowej na drodze fototermicznego, nieablacyjnego działania wiązki lasera.Terapia laserem Monalista Touch jest o wiele bardziej bezpieczna od chirurgicznych korekt narządów płciowych.

Działanie polega na fototermicznym, nieablacyjnym napięciu i obkurczaniu ścian pochwy. Następuje stymulacja wytwarzania kolagenu w błonie śluzowej oraz glikogenu odpowiedzialnego na nawilżenie.

W przypadku zabiegów korygujących, używa się specjalnej końcówki wyposażonej w skaner, który działa bezpośrednio na ścianki pochwy modelując je, napinając oraz stymulując tkankę do regeneracji. Następuje też redukcja suchości, ścianki są regenerowane i nawilżone