+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Lipolife

Lipolife jest profesjonalnym zabiegiem liposukcji laserowej, dzięki której w bezpieczny sposób pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Nowoczesna liposukcja laserowa umożliwia pozbycie się kilku zbędnych centymetrów z takich obszarów jak: uda, brzuch, biodra. Jednak Lipolife jest czymś więcej niż zwykłą liposukcją, dzięki temu zabiegowi możesz zyskać kształtne piersi, krąglejsze pośladki nawet bardziej wyraziste kości policzkowe. W ludzkim ciele znajdują się obszary zwane depozytami tłuszczowymi, które są niezwykle odporne na wszelkie diety i wysiłek fizyczny, dlatego doskonałym rozwiązaniem na wymodelowanie tych obszarów jest zabieg Lipolife. Technologia liposukcji laserowej Lipolife to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, a co więcej pobranie jej i późniejsze przeszczepienie w dowolne miejsce w ciele. W trakcie zabiegu Lipolife wykorzystuje się odpowiednio dobraną długość wiązki światła laserowego, w tym przypadku jest to 1470 nm, dzięki czemu komórki tkanki tłuszczowej nie ulegają degradacji, a pobrany materiał pozostaje bogaty w liczne komórki macierzyste, tym samym stanowi doskonały wypełniacz.

Lipolife jest profesjonalnym zabiegiem liposukcji laserowej, dzięki której w bezpieczny sposób pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Umów Się Na Konsultację

Lipolife

W jaki sposób przebiega zabieg Lipolife?

Procedura zabiegowa nie jest skomplikowana i polega na wykonaniu miejscowego małego nacięcia i zastosowaniu znieczulanie miejscowego zwanego również tumescencyjnym. Po upływie około 20 minut, gdy znieczulenie zacznie już działać następuje właściwy zabieg. Polega on na jednoczesnej liposukcji. Poprzez działanie wiązki światła laserowego z tkanki tłuszczowej uwalniane są komórki tłuszczowe, które następnie odprowadzane są do specjalnego, sterylnego pojemnika, dzięki czemu nadają się do dalszego wykorzystania w lipotransferze, czyli swoistego rodzaju przeszczepu komórek tłuszczowych w dowolne miejsce na ciele lub twarzy.

Jakich efektów mogę spodziewać się po zabiegu?

Pierwsze w pełni zauważalne efekty są widoczne i odczuwalne już bezpośrednio po zakończeniu zabiegu Lipolife. Na ostateczne rezultaty potrzeba nieco więcej czasu, na ostateczny efekt trzeba poczekać średnio około dwóch tygodni, kiedy to obrzęk całkowicie zniknie i wchłoną się ewentualne zasiniaczenia. Z reguły zabieg Lipolife nie wymaga powtórnych procedur, jednak w przypadku, gdy pacjentowi zależy na pogłębieniu efektów, lekarz prowadzący może wyrazić zgodę na przeprowadzenie zabiegu mającego na celu uzupełnienie terapii. W przypadku zabiegi reimplantacji tkanki tłuszczowej, czyli jej przeszczepu w inne docelowe miejsca, ostateczne efekty są widoczne w zależności od wybranego obszaru zabiegowego. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu, jednak na naturalne osadzenie się tkanki tłuszczowej w zaaplikowanym miejscu potrzeba około dwóch tygodni.

Czy zabieg Lipolife jest dla mnie?

Oczywiście, że tak. W naszym ciele są miejsca, w których uporczywie składowana jest tkanka tłuszczowa, przez co sylwetka nie wygląda estetycznie. Dzięki zabiegowi Lipolife pacjenci odzyskują nie tylko lepszy wygląd, ale przede wszystkim pewność siebie. Jeśli chcesz wymodelować swoje ciało i uzyskać bardziej symetryczne proporcje, wyszczuplić talię, wysmuklić partię brzucha a przy tym powiększyć piersi lub uzupełnić pośladki, by wydawały się pełniejsze, ten zabieg zdecydowanie jest dla Ciebie. Do kogo jeszcze kierowany jest zabieg Lipolife?

  • Do kobiet po porodach, którym zależy na poprawie swojego wyglądu, uzyskania efektu napięcia i większej elastyczności okolicy brzucha.
  • Do osób, które zmagają się z nadmierną tkanką tłuszczową odporną na diety i ćwiczenia.
  • Do osób, które zmagają się z lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, bez otyłości wewnętrznej (wewnątrzbrzusznej).
  • Do osób, którym zależy na obkurczeniu a także ujędrnieniu skóry. Lipolife jest znacznie mniej inwazyjnym zabiegiem w porównaniu do plastyki brzucha (abdominoplastyki).

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg liposukcji laserowej?

Zabieg Lipolife jest w pełni bezpieczną procedurą medyczną a zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent odczuwa minimalną bolesność zabiegu. Wiąże się ona jedynie z odczuwanym lekkim dyskomfortem po ustąpieniu znieczulania, jednak zastosowanie takiej procedury znacznie skraca nie tylko czas samego zabiegu, ale również okresu pozabiegowego, czyli rekonwalescencji. Powrót do wykonywania codziennych obowiązków w większości przypadków następuje już na drugi dzień po zabiegu. Lipolife to zabieg multifunkcyjny – w czasie jednego zabiegu oprócz możliwości pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, pacjent zyskuje możliwość uzupełnienia jej w dowolnym obszarze ciała. Dwa zabiegi w jednym czasie. Zabieg liposukcji laserowej to nie tylko zlikwidowanie nadmiernego otłuszczenia ze strategicznych obszarów, ale jednocześnie znaczne ujędrnienie skóry, zwłaszcza w porównaniu do tradycyjnej metody mechanicznej. Warto już dziś poprawić swój komfort życia i wybrać bezpieczny zabieg Lipolife.

Jak się przygotować do zabiegu i co mam robić bezpośrednio po nim?

Pierwszym krokiem jest szczegółowy wywiad medyczny i konsultacja ze specjalistą wykonującym zabieg, które mają na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Warto się stosować do zaleceń, ponieważ są one istotne, by zabieg był skuteczny i w pełni bezpieczny. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu Lipolife, pacjent umieszczany jest w sali pozabiegowej, gdzie musi pozostać do chwili, gdy przestanie działać znieczulenie miejscowe. Odczucia, które mogą towarzyszyć pacjentowi to odrętwienie, może pojawić się delikatny obrzęk i małe zasinienia, które zazwyczaj ustępują po upływie maksymalnie kilku dni. Przez okres do kilku tygodni pacjent zobowiązany jest do noszenia specjalistycznej odzieży uciskowej, która ma na celu zmaksymalizowanie efektów zabiegu liposukcji laserowej. Wszystkie niezbędne zalecenia pozabiegowe, oraz te skierowane indywidualnie do pacjenta, zostaną przedstawione przez lekarza prowadzącego, który również określi pełny harmonogram wizyt kontrolnych.

Umów Się Na Konsultację