+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

Harmony Baby

Harmony Baby Rejuve to innowacyjny i zaawansowany system laserowy, dedykowany osobom zmagającym się z problemami naczyniowymi i dermatologicznymi, gdyż w szybki i skuteczny sposób niweluje wszelkie przebarwienia, zaczerwienienia i pękające naczynka.

System laserowy Harmony Baby Rejuve, jest powszechnie znany i stosowany w klinikach i gabinetach medycyny estetycznej, w celu uporania się z różnego rodzaju problemami dermatologicznymi. Główne jego zastosowania opierają się na redukcji pękających naczynek, poprawy kolorytu oraz struktury skóry, zmniejszeniu porów i usunięciem wszelkich przebarwień. Zabiegi mogą być przeprowadzone na każdej części ciała od twarzy zaczynając, na stopach kończąc. Kuracja przeznaczona jest dla osób, które zmagają się z trądzikiem różowatym, naczyniakami, rumieniem, pękającymi naczynkami i z wieloma innymi tego typu przypadłościami. Procedura zabiegu nie jest skomplikowana i nie wymaga szczególnych przygotowań oraz postępowań zaraz po jego zakończeniu. Metoda jest bezbolesna, nieinwazyjna i całkowicie bezpieczna, co jeszcze bardziej podnosi jej komfort. W SkyClinic tego typu zabiegi wykonywane są niezwykle precyzyjne i pod całkowitą kontrolą specjalisty, który na bieżąco monitoruje całą sytuację.

Harmony Baby Rejuve to innowacyjny i zaawansowany system laserowy, dedykowany osobom zmagającym się z problemami naczyniowymi i dermatologicznymi, gdyż w szybki i skuteczny sposób niweluje wszelkie przebarwienia, zaczerwienienia i pękające naczynka.

Umów Się Na Konsultację

Harmony Baby

Jak działa system laserowy Harmony Baby?

Harmony Baby Rejuve opiera się na najnowszej i wysoko zaawansowanej technologii, umożliwiającej wykonywanie zabiegów dermatologicznych na najwyższym poziomie i stopniu bezpieczeństwa. Zabieg polega na skierowaniu wiązki laserowej w miejsce, na którym występują zmiany skórne i poprzez delikatne ogrzanie wpływa na hemoglobinę (czerwony barwnik), a także melaninę (barwnik skóry). Dzięki temu wszelkie zmienione chorobowo komórki ulegają zniszczeniu, a na ich miejsce pojawiają się nowe – zdrowe. Cała procedura zwykle trwa od 10 do 30 minut, czasami może potrwać godzinę – wszystko uzależnione jest od miejsca, na którym przeprowadzany jest zabieg, a także od ilości i stopnia zaawansowania zmian skórnych. Niekwestionowanym plusem danej metody jest jej skuteczność, szybkość oraz komfort i bezpieczeństwo.

Komu dedykowana jest kuracja laserem Alma Harmony Baby?

Alma Harmony Baby Rejuve to system laserowy najnowszej generacji, który przeznaczony jest dla każdej osoby, która zmaga się z uporczywą dolegliwością dermatologiczną. Zwykle do szerokiego grona pacjentów, należą kobiety, które zdecydowały się na zabieg ze względów estetycznych. Ale jest on dedykowany także wszystkim innym osobom, mającym problem z trądzikiem różowatym, przebarwieniami skórnymi, pękającymi naczynkami, pojawiającymi się tzw. pajączkami oraz rumieniem. Zabieg powinien być wykonany szczególnie u osób z zaawansowanym stadium chorobowym i szeroko rozprzestrzenionym, gdyż może on wówczas stanowić nie tylko nieestetyczny dyskomfort, ale także zwiastować problemy zdrowotne. Laseroterapia jest doskonałą alternatywą dla długiej (często nieprzynoszącej wymiernych rezultatów) farmakoterapii lub bolesnych zabiegów kosmetycznych.

Jakie są ewentualne przeciwwskazania, uniemożliwiające wykonanie zabiegu laserem Harmony Baby?

Zabieg laserowy urządzeniem Harmony Baby Rejuve jest procedurą bezbolesną, nieinwazyjną i bezpieczną, która cieszy się dużym uznaniem wśród wielu pacjentów. Metoda jest szybkim i trwałym sposobem na pożegnanie uporczywych dolegliwości i nieestetycznego wyglądu. Pomimo wielu plusów i gwarancji bezpieczeństwa istnieje kilka przeciwwskazań, które ze względów zdrowotnych wykluczają daną osobę z zabiegu. Są to: ciąża i okres laktacji, stany nowotworowe, zaawansowana cukrzyca, napady epileptyczne, świeża opalenizna, zaburzenia krzepnięcia krwi, zażywanie leków światłouczulających, bielactwo i łuszczyca.

W SkyClinic każdy zabieg poprzedzony jest specjalistyczną wizytą, na której przeprowadzany jest dokładny wywiad lekarski, dotyczący ogólnego stanu zdrowia każdego pacjenta – procedura ta pozwala na uniknięcie wszelkich możliwych powikłań i działań niepożądanych.  Dodatkowo przed zabiegiem nie należy korzystać z solarium i ograniczyć kąpiele słoneczne do minimum, a także unikać picia ziół światłouczulających takich jak: dziurawiec, nagietek, skrzyp.

Jakie są efekty laserowego leczenia zmian naczyniowych i skórnych?

Efekty i ich widoczność uzależnione są całkowicie od indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta oraz od stopnia nasilenia danego schorzenia. Do osiągnięcia zadowalających efektów czasami potrzebne są 4 sesje, czasami tylko jedna. Ogólne rezultaty laseroterapii to bez wątpienia poprawa kolorytu skóry i zmian naczyniowych, całkowita redukcja zmian pigmentowych oraz zmniejszenie wielkości porów, a także głęboka odbudowa struktury skóry, która wpływa na ogólną poprawę jej wyglądu. Skóra po zabiegu wygląda młodziej i prezentuje się bardzo promiennie, dodatkowo zostaje zwiększony komfort psychiczny każdego pacjenta, co w znaczący sposób ułatwia codzienne funkcjonowanie w życiu społecznym.

Co wyróżnia system laserowy Harmony Baby Rejuve?

System laserowy Harmony Baby Rejuve to innowacyjny sprzęt najnowszej generacji, posiadający niezwykłe właściwości i zastosowania w celu leczenia licznych zmian naczyniowych i problemów dermatologicznych. Jego działanie przynosi zadowalające efekty w krótkim czasie i nie wymaga szczególnych działań i konkretnych przygotowań. Jego zasadnicze zalety to:

– Wielozadaniowość – Harmony Baby jest urządzeniem bardzo praktycznym, który dzięki swojej technologii przeznaczony jest do licznych zabiegów o szerokim spektrum.

– Indywidualne podejście – jest to zaawansowany system, umożliwiający dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta i tym samym stworzenie dedykowanych terapii dla konkretnych preferencji danej osoby.

– Zastosowanie najnowszych rozwiązań – Harmony Baby wykorzystuje wąskopasmowe źródło pulsacyjne światła (AFT), które przeznaczone jest dla najbardziej wymagających pacjentów i ich przypadłości. Jest także wyposażony w wysoce zaawansowany system chłodzenia oraz ruch pracy głowicy – co znacząco poprawia komfort zabiegu zarówno dla pacjenta jak i osoby wykonującej go.

Umów Się Na Konsultację