HARMONY BABY

Redukcja zmian naczyniowych głębokich bez powikłań

skutecznie niweluje zmiany pigmentacyjne na skórze

Harmony Baby łączy bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania – laser jest w stanie sam rozpoznać ilość melaniny w naskórku poddanemu zabiegowi i na tej podstawie dobrać odpowiednią wiązkę światła. Urządzenie wyposażone jest w trzy filtry, dzięki którym przepływ energii odbywa się selektywnie – naświetlane są tylko zmieniona komórki, zdrowe pozostają nietknięte. Dzięki temu terapia jest niezwykle skuteczna.

Zabiegi laserem Harmony baby skutecznie niwelują zmiany pigmentacyjne na skórze – laser działa precyzyjnie wyłącznie na wybrane, zmienione komórki, dzięki czemu zabieg jest komfortowy dla pacjentów, nie wymaga znieczulenia ani hospitalizacji, a oczy chronione są dedykowanymi okularami.

Dodatkowo, głowica urządzenia jest wyposażona w system chłodzenia, który zapewnia minimalizację przykrych odczuć – pacjent może czuć delikatne pieczenie, uczucie ciepła. Nie powoduje to jednak wyłączenia z codziennych czynności, nie jest wymagany okres rekonwalescencji.

W przypadku zamykania poszerzonych naczynek, laser Harmony jest idealnym rozwiązaniem do usuwania zmian naczyniowych w kończynach dolnych. Jest to nowoczesna metoda leczenia, która pozwala cieszyć się piękną skórą bez jakichkolwiek zmian.

Urządzenie działa z dużą precyzją – czas trwania długiego impulsu zapewnia głębokie przenikanie i silny efekt termiczny, dzięki czemu następuje redukcja głębokich zmian naczyniowych.

Także tu, wiązka lasera działa wybiórczo na komórki hemoglobiny, nie uszkadzając otaczających tkanek