MASZYNY

Świetlista cera bez przebarwień – promienna i wypoczęta

INNOFACIAL

Zabieg „INNOFACIAL” to najnowsze osiągnięcie w nieinwazyjnym resurfacingu skóry. INNOFACIAL to jedyna procedura hydradermabrazji łącząca równoczesne oczyszczanie, złuszczanie, ekstrakcję, nawilżanie i ochronę przed utlenianiem, co prowadzi do uzyskania czystszej, piękniejszej skóry bez dyskomfortu lub długotrwałego oczekiwania na efekty. Zabieg ma działanie łagodzące i nawilżające, jest nieinwazyjny i nie powoduje podrażnienia. dodatkowo Hydradermabrazja kwasowa – innowacyjny zabieg regenerujący i kondycjonujący z wykorzystaniem urządzenia INNOFACIAL INNOFACIAL to technologia nowej generacji w kosmetyce aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz regenerację skóry. Najczęściej stosuje się go na: twarz, szyję, dekolt, plecy, dłonie. INNOFACIAL łączy w sobie zalety peelingu, mikrodermabrazji i maseczki regenerującej. Zabieg ten można dodatkowo łączyć z innymi np. z klasyczną mikrodermabrazją diamentową. INNOFACIAL oferuje szybką i wysoką skuteczność nawet dla skóry tłustej i ze skłonnością do trądziku. Podczas zabiegu INNOFACIAL urządzenie nie podaje wody a jedynie specjalistyczne płyny kosmetyczne! Procedura zabiegu INNOFACIAL pozwala głębiej dotrzeć substancjom aktywnym niż w innych zabiegach. Efekty są widoczne natychmiast. Cała procedura jest krótka – trwa ok. 30-40 min. Jest bezbolesna dla większości osób i może być wykonana w dniu pracy. Nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg można powtarzać, co tydzień.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ONDA

Technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działa w trzech zakresach: • Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych • Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu • Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FALA UDERZENIOWA-Storz

Storz Medical to urządzenie emitujące falę uderzeniową, która daje znakomite rezultaty w leczeniu cellulitu przy każdym stadium zmian. Działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe, redukując ich objętość, a tym samym obwód obszaru zabiegowego. Ulastyczniają tkankę, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ENDERMOLOGIA

Nowy patent endermologie Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Jest jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki Endermologii LPG zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarowe działanie na tkanki. Dzięki nowemu patentowi wystarczy przyłożyć głowicę do skóry poddawanej zabiegowi. Gwarantuje to jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LIPOLIFE

Lipotransfer LipoLife 3G jest najnowszym osiągnięciem medycyny estetycznej - dzięki innowacyjnemu laserowi możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i wykorzystać go w innych, wybranych miejscach - poprawić owal twarzy, czy powiększyć piersi. Dzięki połączeniu liposukcji Lipolife 3G i lipotransferowi Lipolife 3G, możemy efektywnie i bezpiecznie ujędrnić ciało i wykorzystać tkankę tłuszczową jako naturalny wypełniacz.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SONO QUEEN

Zabieg wykorzystujący ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, których zadaniem jest lifting i ujędrnienie skóry twarzy i całego ciała. Wykorzystywana wiązka może wnikać do warstw skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej aby stymulować włókna kolagenowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MONALISA TOUCH

Laser MonaLisa Touch™ został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiet. Zabiegi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch jest procedura bezbolesną i nie wymagającą znieczulenia czy hospitalizacji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HARMONY BABY

Zabieg przeznaczony jest do usuwania naczyniowych zmian głębokich - pomaga zlikwidować rozszerzone, pękające naczynka. Urządzenie wykorzystuje światło pulsacyjne, które wyróżnia wysoka absorpcja zarówno w hemoglobinie, jak i w wodzie. Dodatkowo, laser posiada specjalny system chłodzenia, który powoduje, że zabieg jest bezbolesny i gwarantuje komfort.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAFFIRO

Technologia Zaffiro polega na głębokim podgrzaniu warstwy skóry właściwej do 65*, przy jednoczesnym stałym chłodzeniu naskórka. Takie działanie sprzyja obkurczaniu i produkowaniu nowych włókien kolagenowych i elastynowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ARTAS 9X

Działanie robota opiera się na algorytmie artas artificial intelligence. system komputerowy kontroluje pracę robota dokonując oceny jakości graftów, a następnie wybiera najlepsze zespoły mieszków włosowych do przeszczepu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HIFU

System Hipro-V to nieinwazyjna technologia do liftingu twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności. Przynosi fantastyczne efekty nawet przy mocno zwiotczałej skórze szyi, podbródka, dekoltu, ramion. Zabiegi można także wykonywać na skórze brzucha czy ud.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LASER DIODOWY

Laser diodowy Linscan jest obecnie najefektywniejszym urządzeniem do bezbolesnej depilacji, jedynym, który wykorzystuje skanowanie linearne i jest przy tym w pełni bezpieczny, dzięki systemowi MCT (motion control technology)
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FOTONA SP

Lasery Fotona mają szeroki zakres zastosowań - od delikatnych terapii przeciwzmarszczkowych po efektywne zabiegi odmładzające. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania wszelkich zmian skórnych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ