MASZYNY

Świetlista cera bez przebarwień – promienna i wypoczęta

VASCU LIFE

VascuLife™ to laser diodowy o długości fali 1470 nm, do zabiegów zamykania naczyń żylnych odpiszczelowych (GSV, SSV) oraz leczenia hemoroidów. Pierwszy w pełni zautomatyzowany laser, nie powodujący nadmiernego wzrostu temperatury.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LIPOLIFE

Lipotransfer LipoLife 3G jest najnowszym osiągnięciem medycyny estetycznej - dzięki innowacyjnemu laserowi możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej i wykorzystać go w innych, wybranych miejscach - poprawić owal twarzy, czy powiększyć piersi. Dzięki połączeniu liposukcji Lipolife 3G i lipotransferowi Lipolife 3G, możemy efektywnie i bezpiecznie ujędrnić ciało i wykorzystać tkankę tłuszczową jako naturalny wypełniacz.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SONO QUEEN

Zabieg wykorzystujący ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, których zadaniem jest lifting i ujędrnienie skóry twarzy i całego ciała. Wykorzystywana wiązka może wnikać do warstw skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej aby stymulować włókna kolagenowe
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MONALISA TOUCH

Laser MonaLisa Touch™ został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiet. Zabiegi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch jest procedura bezbolesną i nie wymagającą znieczulenia czy hospitalizacji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HARMONY BABY

Zabieg przeznaczony jest do usuwania naczyniowych zmian głębokich - pomaga zlikwidować rozszerzone, pękające naczynka. Urządzenie wykorzystuje światło pulsacyjne, które wyróżnia wysoka absorpcja zarówno w hemoglobinie, jak i w wodzie. Dodatkowo, laser posiada specjalny system chłodzenia, który powoduje, że zabieg jest bezbolesny i gwarantuje komfort.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAFFIRO

Technologia Zaffiro polega na głębokim podgrzaniu warstwy skóry właściwej do 65*, przy jednoczesnym stałym chłodzeniu naskórka. Takie działanie sprzyja obkurczaniu i produkowaniu nowych włókien kolagenowych i elastynowych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ARTAS 9X

Działanie robota opiera się na algorytmie artas artificial intelligence. system komputerowy kontroluje pracę robota dokonując oceny jakości graftów, a następnie wybiera najlepsze zespoły mieszków włosowych do przeszczepu
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BTL HIPRO V

System Hipro-V to nieinwazyjna technologia do liftingu twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności. Przynosi fantastyczne efekty nawet przy mocno zwiotczałej skórze szyi, podbródka, dekoltu, ramion. Zabiegi można także wykonywać na skórze brzucha czy ud.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

LINSCAN

Laser diodowy Linscan jest obecnie najefektywniejszym urządzeniem do bezbolesnej depilacji, jedynym, który wykorzystuje skanowanie linearne i jest przy tym w pełni bezpieczny, dzięki systemowi MCT (motion control technology)
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FOTONA SP

Lasery Fotona mają szeroki zakres zastosowań - od delikatnych terapii przeciwzmarszczkowych po efektywne zabiegi odmładzające. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania wszelkich zmian skórnych
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ