+ 48 71 889 80 00

ul. Ołtaszyńska 71a | 53-034 Wrocław

Alma Spadeep we Wrocławiu i Warszawie

Alma Spadeep we Wrocławiu – zaufaj najlepszym specjalistom w swoim fachu!

Chirurgiczna korekcja blizn we Wrocławiu i Warszawie

Chirurgiczna korekcja blizn polega na poprawieniu wyglądu blizny poprzez jej wycięcie, dzięki czemu jest ona mniej zauważalna.

Depilacja laserowa Wrocław i Warszawa

Usuwanie zbędnego owłosienia polega na uszkodzeniu struktury włosa poprzez wielkokrotne poddanie go działaniu lasera diodowego. Do uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii. Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla klienta, a cała procedura w zależności od miejsca poddanego skanowaniu laserem trwa od kilkunastu do trzydziestu minut.

Dermapen we Wrocławiu i Warszawie

Mezoterapia mikroigłowa to procedura kontrolowanego uszkadzania skóry, przy pomocy urządzenia, wyposażonego w mikro igły. Dzięki temu jest ona poddana stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenu oraz elastyny.

E-recepta

Bezpieczny i skuteczny przeszczep brwi w specjalistycznej klinice na terenie Wrocławia.

Endermologie LPG Alliance we Wrocławiu i Warszawie

Masaż Endermologie jako rewolucyjna broń w walce z cellulitem i obrzękami. Zabieg nie tylko relaksuje, ale także pomaga w walce o szczuple i gładkie ciało.

Endolifting we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg zwiększa napięcie wewnętrznych partii mięśni znajdujących się w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych, a także górnej i dolnej części ust. Jest to zabieg, który pozwala na spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i poprawianie jędrność skóry twarzy.

Fala uderzeniowa – STORZ we Wrocławiu i Warszawie

Pozwala na bezbolesną i bezinwazyjną modelację sylwetki za pomocą szeroko stosowanej w świecie medycyny i rehabilitacji fali uderzeniowej. Stosowana jest między innymi na brzuch, uda oraz pośladki, wspomagając w odchudzaniu. Zmniejszenie obwodów danej części ciała jest widoczne już po pierwszych zabiegach.

Fotona 4D – innowacyjny i skuteczny zabieg laserowy Wrocław i Warszawa

Laserowa terapia odmładzająca złożona z czterech odrębnych protokołów zabiegowych dla jak najlepszych i najszybszych rezultatów przebudowy skóry.

Fotoodmładzanie T3 we Wrocławiu i Warszawie

Za pomocą lasera w skórze tworzone są mikrouszkodzenia tkankowe, które zmuszają organizm do rozpoczęcia ich odbudowy. Światło dociera do bardzo głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest bardziej skuteczny i długotrwały.

Frakcjonowanie laserowe z ablacją Smooth Wrocław i Warszawa

Zabieg frakcjonowania laserowego z ablacją smooth jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na poprawie tekstury naskórka a także dla osób, które chcą wygładzić oraz ujędrnić skórę przy jednoczesnym zminimalizowaniu okresu rekonwalescencji.

Geneo we Wrocławiu i Warszawie

Przełomowy zabieg Geneo odmładzający skórę we Wrocławiu – efekty widoczne natychmiast!

Ginekologia estetyczna we Wrocławiu i Warszawie

zeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej pomaga poprawić wygląd okolic intymnych pacjentek, regeneruje te okolice oraz poprawia ich nawilżenie. Likwidują także krepujący problem nietrzymania moczu oraz  poprawia jakość współżycia.

Hair Restoration we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg laserem Fotona polega na wywołaniu szoku termicznego w skórze, podgrzewając jej głębsze warstwy, nie naruszając przy tym naskórka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, do mieszków włosowych dopływa więcej krwi, a to z kolei wpływa na lepsze ich dotlenienie

Hialuronidaza we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg to skuteczna walka z nadkorekcją z użyciem kwasu hialuronowego, grudkami w ustach czy przepełnioną wypełniaczem skórą.

HIFU HiproV Wrocław i Warszawa

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

Implanty pośladków we Wrocławiu i Warszawie

Implanty pośladków – piękne, jędrne i perfekcyjne pośladki dzięki zabiegom w klinice we Wrocławiu.

Innofacial we Wrocławiu i Warszawie

Innofacial oprócz standardowego złuszczenia martwego naskórka, pobudza tkankę do procesów regeneracyjnych. Innofacial łączy w sobie wszystkie znane zalety hydradermabrazji, delikatnego aczkolwiek skutecznego peelingu mechanicznego a także kondycjonowania głębszych warstw skóry.

Karboksyterapia – podawanie gazu medycznego CO2 we Wrocławiu i Warszawie

Karboksyterapia – podawanie gazu medycznego, CO2– szybka i skuteczna metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem.

Komórki macierzyste Wrocław i Warszawa

Zabieg z użyciem komórek macierzystych CGF jest obecnie szeroko dostępny i pozwala na relatywnie prostą oraz skuteczną poprawę kondycji skóry pacjenta. Zabieg wykonywany jest za pomocą mezoterapii, czyli wprowadzania preparatu w wybrane fragmenty skóry za pomocą drobnych nakłuć. Uwalniane w ten sposób cenne substancje stymulują procesy odnowy tkanki.

Korekcja nosa (rhinoplastyka) we Wrocławiu i Warszawie

Korekcja nosa (rhinoplastyka), dostępna już na terenie miasta Wrocław, to doskonały sposób na pozbycie się kompleksów związanych z wyglądem.

Korekcja odstających uszu we Wrocławiu i Warszawie

Korekcja odstających uszu czyli otoplastyka lub plastyka uszu, pozwalająca na nadanie nowego wyglądu małżowinom usznym i całej twarzy, jest dostępna także we wrocławskiej klinice medycyny estetycznej.

Korekcja powiek (blefaroplastyka) we Wrocławiu i Warszawie

Blefaroplastyka we Wrocławiu to zabieg korekcji okołooczodołowych, czyli plastyka powiek, korygująca kształt oraz ułożenie powiek.

Labioplastyka we Wrocławiu i Warszawie

Labioplastyka chirurgiczna to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej. Zabieg zmniejszeniający wargi sromowe poprawa wygląd okolic intymnych, a także zmniejsza ryzyko występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.

Laserowa rewitalizacja pochwy we Wrocławiu i Warszawie

Laserowa rewitalizacja pochwy gwarantuje przywrócenie komfortu okolicom intymnym kobiet. Zabieg polega na oddziaływaniu światła laserowego na włókna kolagenowe. Wprowadzona do pochwy głowica lasera podgrzewa włókna, a te w efekcie obkurczają się, co powoduje z kolei poprawne napięcie okolic intymnych.

Laserowa Waporyzacja Krypt Migdałowych (Kryptoliza Migdałków Podniebiennych) Wrocław i Warszawa

Laserowe usunięcie wszelkiego rodzaju nierówności, między którymi dochodzi do gromadzenia się bakterii, grzybów i resztek pokarmowych. Skutkiem tego jest dokuczliwe uczucie dyskomfortu w gardle, częste infekcje i stany zapalne, a także halitoza czyli nieprzyjemny zapach z ust.

Laserowe leczenie Chrapania NightLase we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg laserowego leczenia chrapania metodą NightLase powoduje widoczne obkurczenie się tkanek w jamie ustanej, a co za tym idzie – zapewnia duży komfort podczas snu oraz w bezpieczny sposób efektownie ogranicza występowanie bezdechów sennych.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu we Wrocławiu i Warszawie

Celem zabiegu jest obkurczenie pochwy oraz stymulowanie włókien kolagenowych do wzrostu, co wpływa na poprawę sprężystości ścian pochwy. Tkanki pod wpływem lasera kurczą się, a śluzówka zostaje pobudzona do aktywności. Wskutek tego następuje wzmocnienie ścian pochwy, powięzi wewnątrzmacicznej oraz ujścia cewki moczowej.

Laserowe pomniejszenie warg sromowych mniejszych Wrocław i Warszawa

Labioplastyka laserowa to znakomite rozwiązanie dla wszystkich pań, dla których zbyt duże wargi sromowe mniejsze stanowią problem natury estetycznej lub praktycznej.Dzięki przeprowadzanemu przy pomocy lasera zabiegowi zmniejszenia warg sromowych mniejszych możliwa jest efektywna poprawa wyglądu miejsc intymnych, a także znaczne zmniejszenie ryzyka występowania otarć, podrażnień czy przesuszeń w ich obrębie.

Laserowe usuwanie blizn Wrocław i Warszawa

W zabiegu usuwania blizn dzięki reakcji fototermicznej uruchamiane są procesy regeneracyjne tkanek i produkcję kolagenu. Poprzez zniszczenie tkanek w bliźnie, laser jednocześnie pobudza komórki skóry do autonaprawy.

Laserowe usuwanie przebarwień we Wrocławiu i Warszawie

abieg ten opiera się na naświetlaniu przebarwień skórnych wiązką lasera zgodnie z zasadą fototermolizy selektywnej. Światło laserowe zostaje wychwycone w sposób niezwykle precyzyjny jedynie przez melaninę, która została nagromadzona w zaistniałych zmianach (przebarwieniach).

Laserowe usuwanie rozstępów we Wrocławiu i Warszawie

W zabiegu usuwania rozstępów dzięki reakcji fototermicznej uruchamiane są procesy regeneracyjne tkanek i produkcję kolagenu. Poprzez zniszczenie tkanek w uszkodzonej strukturze roztępu, laser jednocześnie pobudza komórki skóry do autonaprawy.

Laserowe usuwanie zmian okolic intymnych we Wrocławiu i Warszawie

Specjalnie zaprojektowany, niezwykle precyzyjny laser podczas zabiegu powoduje odparowanie zmiany skórnej, a następnie zamyka naczynia krwionośne.

Laserowe usuwanie zmian we Wrocławiu i Warszawie

Usuwanie zmian skónych następuje pod wpływem emitowanej wiązki promieni lasera. Zabieg jest nie tylko jednorazowy, ale również wysoce skuteczny.

Laserowe wybielanie okolic intymnych Wrocław i Warszawa

Specjalna procedura laserowego rozjaśniania okolic intymnych to wyjątkowo bezbolesna i bezpieczna procedura. Lekarz – specjalista ginekologii wybiela laserowo intymne części ciała, aż osiągną zadowalającą dla pacjneta barwę.

Laserowy lifting powiek we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg laserowego liftingu powiek jest najlepszą i najskuteczniejszą alternatywą dla interwencji chirurgicznej w przypadku wiotkiej i cienkiej skóry okolic oka, która utraciła gęstość i napięcie.

Leczenie stanów zapalnych i świądu pochwy we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg polega na podaniu w formie mezoterapii osocza bogatopłytkowego PRP, które w zachwycający sposób poprawia kondycję miejsc intymnych. Procedura ma na celu eliminację wszelkich stanów zapalnych oraz objawów, które im towarzyszą (między innymi: świąd, pieczenie, suchość), a także ogólnej poprawy wyglądu pochwy.

Leczenie trądziku we Wrocławiu i Warszawie

Laserowe leczenie trądziku jest zabiegiem skierowanym do pacjentów, którzy borykają się nie tylko z problemem trądziku, stanów zapalnych i ropnych, ale także przebarwień i blizn będących rezultatem choroby.

Lifting HIFU Wrocław i Warszawa

Nowoczesny system wykorzystujący technologię HIFU można stosować na praktycznie każdej części ciała. Zabieg liftingu HIFU nie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz znieczulenia a dodatkowym atutem jest fakt, iż zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku. Lifting tą metodą przyczynia się do zagęszczenia skóry i jej widocznego ujędrnienia. 

Lifting twarzy we Wrocławiu i Warszawie

Skoncentrowane fale ultradźwiękowe HIFU wykazują silne działanie odmładzające i ujędrniające, poprzez pobudzanie głębokich włókien kolagenowych i stymulując je do produkcji białka. Jedną z zalet jest także widoczne poprawienie całego owalu twarzy i zlikwidowanie nieestetycznego podwójnego podbródka.

Likwidacja operacyjna ginekomastii we Wrocławiu i Warszawie

Profesjonalne usunięcie ginekomastii metodą chirurgiczną, to skuteczny sposób na pozbycie się wstydliwego problemu.

Lipflip ust we Wrocławiu i Warszawie

Lipflip to nowatorski zabieg powiększania ust, któremu można poddać się w specjalistycznej klinice medycyny estetycznej we Wrocławiu.

Liposukcja – klasyczna kaniula , chirurgiczna we Wrocławiu i Warszawie

Liposukcja klasyczna jest prostą, stosowaną od wielu lat techniką operacyjną, która zdobyła uznanie na całym świecie ze względu na świetne rezultaty, które oferuje. Polega na mechanicznym usuwaniu dodatkowych warstw tłuszczu z ciała.

Liposukcja falą magnetyczną – ONDA Wrocław i Warszawa

Zabieg ONDA sprawia, że dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, dzięki czemu synteza kolagenu jest stymulowana, a za sprawą tego zjawiska skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona. Poza działaniem wyszczuplającym, zabieg redukuje również cellulit, a skóra staje się jędrniejsza i wygładzona

Liposukcja laserowa we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg liposukcji laserowej pozwala poprawić wygląd sylwetki poprzez mechaniczne usunięcie tkanki tłuszczowej z konkretnych partii ciała, a jednocześnie usuwa cellulit i poprawia kondycję skóry.

Liposukcja ultradźwiękowa we Wrocławiu i Warszawie

Liposukcja ultradźwiękowa polega na poddawaniu wybranej partii ciała działaniu fali emitowanej z głowicy specjalistycznego urządzenia. Prowadzi to do zmniejszenia obwodów poszczególnych, poddawanych zabiegowi partii ciała, wymodelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Dodatkową zaletą kuracji jest poprawa krążenia krwi, a także korzystny wpływ na układ nerwowy.

Lipotransfer Micro Nano Fat we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg w technologii Micro Nano Fat łączy w sobie wolumetrię oraz medycynę regeneracyjną. Polega on na pobraniu za pomocą innowacyjnej kaniuli tkanki tłuszczowej z okolicy talii, brzucha, pośladków, bądź bioder, a następnie przeszczepieniu jej w wybrane miejsca twarzy lub ciała/

MACS lift – korekcja twarzy we Wrocławiu i Warszawie

Nowoczesna i skuteczna metoda MACS lift – korekcja twarzy dostępna już we Wrocławiu!

Mezoterapia igłowa we Wrocławiu i Warszawie

Mezoterapia igłowa, to zabieg iniekcyjny umożliwiający poprawę stanu skóry, pozwala na wygładzenie zmarszczek oraz usunięcie defektów skórnych, powstałych w wyniku negatywnego oddziaływania środowiska na naszą skórę.

Mezoterapia lipolityczna we Wrocławiu

Lipoliza to redukcja tkanki tłuszczowej poprzez wstrzyknięcie do niej preparatu rozszczepiającego komórki tłuszczowe. Główną zaletą jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach sprawiających trudność, takich jak: podbródek, brzuch, uda, biodra czy boczki.

Mikrodermabrazja diamentowa Wrocław i Warszawa

Efekt działania zabiegu to głębokie oczyszczenie skóry, a także jej stymulacja do nasilonej produkcji nowych komórek, co sprzyja procesom odbudowy. Luźny naskórek podczas zabiegu jest od razu zasysany przez specjalnie zaprojektowaną głowicę, dzięki czemu efekt oczyszczenia skóry jest spotęgowany.

Modelowanie ust we Wrocławiu i Warszawie

Zaawansowane technologicznie, zawierające kwas hialuronowy preparaty stosowane do zabiegu zapewniają ustom nie tylko piękny, młody wygląd, ale również odpowiednie nawilżenie, redukcję zmarszczek i stymulację wydzielania kolagenu.

Nici biorewitalizujące we Wrocławiu i Warszawie

Wprowadzone pod skórę w niebolesny sposób nici w szybki i nieinwazyjny sposób poprawiają jej elastyczność  –  staje się ona młodsza i zdecydowanie bardziej napięta. Poddane zabiegowi części ciała odzyskują swój kształt, a dogłębne działanie rewitalizujące regeneruje naskórek na poziomie komórkowym.

Nici liftingujące Wrocław i Warszawa

Nici poza głównym celem czyli liftingiem twarzy, mogą przyczynić się do miejscowego modelowania – unieść brwi, zredukować zmarszczki a także ujędrnić piersi i pośladki. Działają i utrzymują się przez około 8 miesięcy, a efekty uzyskane dzięki ich obecności są widoczne przez okres około 2 lat.

Oczyszczanie manualne Wrocław i Warszawa

Zabieg oczyszczania manualnego (ręcznego) polega na usunięciu nieestetycznych niedoskonałości ze skóry klienta, do których zaliczyć można: zaskórniki otwarte i zamknięte, prosaki, zablokowane ujścia gruczołów łojowych i inne, niezapalne stany skórne.

Osocze bogatopłytkowe we Wrocławiu i Warszawie

Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP to innowacyjna metoda regenerująca komórki skóry i poprawiająca ogólną kondycję ciała, w szczególności po urazach oraz w sytuacjach, gdy wymagane jest wzmocnienie procesu gojenia np. po innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Peeling chemiczny we Wrocławiu i Warszawie

Peeling chemiczny to zabieg, podczas którego na skórę nakładana jest mieszanina czynnych związków chemicznych o odpowiednim pH i stężeniu. W zależności od wybranego rodzaju peelingu, zastosowana mieszanka może usunąć przebarwienia, zniwelować zmarszczki, odmłodzić cerę czy usunąć pozostałe niedoskonałości dermatologiczne.

Peeling kawitacyjny we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg wykorzystuje dobroczynne działanie fal ultradźwiękowych, które w obecności wody lub ampułki tworzą pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Mikroskopijne pęcherzyki poprzez powiększenie i pękanie pod wpływem ciśnienia i ciepła, głęboko oczyszczają skórę z martwych komórek naskórka i sebum, a także odblokowują pory, wspomagając walkę z zaskórnikami.

Plastyka brzucha we Wrocławiu i Warszawie

Plastyka brzucha we Wrocławiu (abdominoplastyka) polega na chirurgicznym usunięciu nadmiernej skóry z okolic śródbrzusza i podbrzusza wraz z tkanką tłuszczową. Dzięki temu brzuch staje się napięty, jędrny i znacznie szczuplejszy.

Plastyka przedsionka pochwy we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg plastyki przedsionka pochwy polega na stworzeniu bardzo małych i płytkich nacięć skóry krocza. Następnie, dzięki tym nacięciom, wprowadzane są do danego mięśnia nici liftingujących luźne mięśnie pochwy.

Podniesienie piersi we Wrocławiu i Warszawie

Podniesienie piersi nazywane również jako mastopeksja jest to zabieg chirurgiczny, którego celem jest uzyskanie naturalnego zaokrąglonego kształtu biustu.

Pomniejszenie piersi (mammoplastyka) we Wrocławiu i Warszawie

Operacja polegająca na redukcji rozmiaru piersi ma za zadanie usunąć część tkanki tłuszczowej i skóry wokół kobiecego biustu. Kobiety, które mają duże piersi, mogą zdecydować się na tego rodzaju zabieg, aby nieco zmniejszyć dyskomfort związany z rozmiarem piersi nieproporcjonalnym, co do wagi ciała.

Powiększanie piersi – implanty firmy Mentor

Powiększanie piersi z użyciem implantów firmy Mentor wreszcie możliwe również na terenie Wrocławia.

Powiększenie punktu G we Wrocławiu i Warszawie

Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości kwasu hialuronowego w przednią ścianę pochwy. W efekcie, tkanka zostaje ujędrniona i lekko powiększona, co z kolei przyczynia się do jej uwrażliwienia na bodźce. Dzięki temu, że punkt G zostaje uwypuklony, istnieje dużo większe prawdopodobieństwo zwiększenia intensywności doznań seksualnych.

Primelase – diodowy laser do epilacji we Wrocławiu i Warszawie

Najszybsza i najskuteczniejsza depilacja zbędnego owłosienia dostępna już na terenie Wrocławia – nowoczesny laser diodowy Primelase.

Przeszczep brody we Wrocławiu i Warszawie

Przeszczep brody jest często wykonywanym zabiegiem u mężczyzn, który pozwala na zagęszczenie i wymodelowania zarostu.

Przeszczep brwi we Wrocławiu i Warszawie

Bezpieczny i skuteczny przeszczep brwi w specjalistycznej klinice na terenie Wrocławia.

Przeszczep długich włosów we Wrocławiu i Warszawie

Przeszczep długich włosów u kobiet i u mężczyzn bez konieczności ich obcinania to zabieg, który nareszcie można wykonać na terenie Wrocławia.

Przeszczep tłuszczu we Wrocławiu i Warszawie

Liposukcja połączona z lipotransferem to innowacyjny zabieg, który pozwala bezpiecznie ujędrnić ciało i wykorzystać usunięty tłuszcz jako naturalny wypełniacz.

Przeszczep Włosów Robotem ARTAS we Wrocławiu i Warszawie

W tej metodzie walki z łysieniem przeszczepiane są wszystkie niezbędne struktury włosa, w tym także komórki macierzyste odpowiedzialne za wzrost włosów. W trakcie zabieg lekarz pracuje razem z robotem, który precyzyjnie przeszczepia włosy w odpowiednie miejsca, zapewnia doskonałe efekty oraz komfort pacjenta.

Twoje dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, statystycznych, autoryzacyjnych. Administratorem Twoich danych jest HAIRMED Sp. z o.o. oraz firmy z którymi współpracuje -Polityka Prywatności