+ 48 71 889 80 00

Wrocław -->> ul. Ołtaszyńska 71a |||| Warszawa -->> ul, Marconich 3

O NAS

CERTYFIKOWANA JEDNOSTKA SZKOLENIOWA

Posiadane przez nas wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELENCE jest przyznawane dla najlepszych klinik na świecie. W Europie status taki został przyznany jeszcze klinikom w Paryżu i Madrycie. Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie i jesteśmy niezmiernie dumni mogąc być “diamentową kliniką”!

KONFERENCJA NAUKOWA FACE LONDYN

FACE jest wiodącą konferencją naukową w Wielkiej Brytanii, zawierającą najnowsze informacje kliniczne, praktyczne porady i aktualizacje
w dziedzinie niechirurgicznych zabiegów estetycznych.

W ciągu ostatnich 16 lat firma FACE stała się jednym z wiodących kongresów estetycznych na świecie, z ponad 100 głośnikami krajowymi i międzynarodowymi oraz unikatowym formatem działań.

JESTEŚMY DUMNI Z TEGO, ŻE JAKO NIELICZNI, WPROWADZAMY DO POLSKI NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W DZIEDZINIE LASEROTERAPII ORAZ SZEROKO POJĘTEJ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Jesteśmy Cetrum Szkoleniowym Systemu ARTAS w Europie.
Posiadamy bogaty bagaż doświadczeń w dziedzinie transplantacji włosów, prowadzimy szkolenia dla lekarzy z zaprzyjaźnionych klinik producenta robota ARTAS, firmy RESTORATION ROBOTICS ®.

Dysponujemy multidyscyplinarnym zespołem złożonym nie tylko z kosmetologów, ale i przede wszystkim – z lekarzy dermatologów, ginekologów i chirurgów posiadających wieloletnie doświadczenie. Z uwagi na to jesteśmy w stanie zaoferować pełną, profesjonalną opiekę przed, podczas, jak i po wykonanych zabiegach.